SHADES - KUIDAS VALIDA PÄIKESEPRILLE

Sel suvel on saanud minu jaoks oluliseks päikeseprillid. Oma silmi tuleb kaitsta kahjuliku UV kiirguse eest ja seda teevad kõige paremini hä...

Sel suvel on saanud minu jaoks oluliseks päikeseprillid. Oma silmi tuleb kaitsta kahjuliku UV kiirguse eest ja seda teevad kõige paremini hästi valitud päikeseprillid, mida kandes muuhulgas ka pilvise ilmaga võib ära hoida mitmeid jubedaid silmahaigusi. Päikeseprille valides pea meeles, et oleks olemas 100% UV kaitse. Lisaks, tõhusaimad UV-kiirguse eest kaitsjad on polariseeritud klaasidega päikeseprillid. Need klaasid näevad esialgu välja nagu tavalised, kuid tegelikult on neil võime vähendada nägemist segavaid peegeldusi ja suurendada kontraste. Lisaks tuleb tähelepanu pöörata, et klaas oleks pigem hele kui tume, et säiliks ka silma oma enda kaitsevõime - kahanenud pupill ja kissitamine. Viimaseks, peegelkattega päikeseprillid saavad plusspunktid! :)

Pea meeles, et õiged päikeseprillid on investeering sinu silmade pikaajalise tervise heaks. Seepärast tasub prille hoolikalt valida. Kui sa ei ole kindel, kui õigesti prille valid, siis konsulteeri kindlasti selle ala spetsialistidega. Minu selle suve valik on valge-kuldsega raam ja hõbedased peegelklaasid... näitan kindlasti varsti ka neid endal ees, sest need on nii paganama lahedad!! :) Kui soovite endale sarnaseid Diorilt soetada, siis tsekake siia (link)

PS! Kindlasti laske testida oma päikeseprillide UV kaitset, sest isegi kallimad prillid võivad olla silmale kahjulikud (Internetist leiab selle kohta palju infot). 


Ärge unustage piiluda ka minu FB ja Instagrami lehte, kus toimub asju siis, kui siin vaikus :)

This summer is all about interesting sunglasses for me and I strongly believe that this pair won't be my last this summer. Golden/white frame with silver mirror glass. I have to show them on soon because they are so freaking cool! If you're interested in getting similar from Dior, check here (link).

PS! Don't forget to check out my FB page and Instagram profile where all the magic is happening while it's quiet here :)

You Might Also Like

3 kommentaari

 1. Üli-üli-üli kiftid on küll! :O Aga ütlen ausalt, et hind tõmbas hinge kinni... :D

  VastaKustuta
 2. Jah Sandra, mul võttis ka, kui Diori omad avastasin! Pean aga valmistama pettumuse, et ei julgenud suvalist linki blogis jagada. Minu sarnased prillid on ostetud paarikümne euroga. Neil on klaasid kontrollitud ja 100% UV kaitse olemas. Mis puutub klaasi kvaliteeti, siis selles ma nii veendunud ei ole. Seepärast pean prille kandma ikkagi teatava ettevaatlikkusega.

  PS! Diori või mõne muu kõva brändi prillide puhul saab kvaliteedis olla 100% kindel, kuna nad ei saaks endale skandaali lubada :) Seega, kui rahakott võimaldab, soovitan silmade heaolu nimel kindlasti investeerida!

  VastaKustuta
 3. Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.

  VastaKustuta

@sincerelybitter