Ma ei ole eriti endast Teile rääkinud ja mõtlesin, et võib-olla on huvitav rohkem teada. Algatuseks on siin 10 suvalist fakti minu kohta. ...Ma ei ole eriti endast Teile rääkinud ja mõtlesin, et võib-olla on huvitav rohkem teada. Algatuseks on siin 10 suvalist fakti minu kohta. Kui Teil tekib mingeid küsimusi, siis jätke need kommentaaridesse :)

1. Ma olen 158cm pikk. Olin klassi kõige lühem tüdruk kuni 6. klassini, pärast seda olin rea eelviimane.
2. Muutun närviliseks, kui laud ja vaip kodus pole joondatud otse.
3. Minu elu parim investeering oli silmaoperatsioon paar aastat tagasi. Olin lühinägelik, üks silm -4,75 ja teine -5,25. Pärast oppi lõhkusin haamriga oma prillid ja Hr. M võttis selle lindile.
4. Mulle meeldib kütuse ja põlenud väävli lõhn.
5. Kui ma nõusid pesen, olen alati kikivarvul. Ma ei tea miks, ma ulatan küll.
6. Ma olen üsna tagasihoidlik ja vaikne. Kui aga inimest enda kõrval tundma õpin ja saan aru tema naljasoonest, kõik muutub...
7. Sõitsin kuskil 10 aastasena autoga vastu elektriposti. Me võtsime õega vanemate auto, et minna 2km kaugusele marju korjama. Vanem õde vist ei osanud tagurdada (täpselt ei mäleta) ja siis tegin seda mina. Vajutasin gaasi ja kogemata liiga tugevalt... ;P

I haven't shared much of anything about myself and thought that maybe you'd like to know more about me. For start, here are 10 random facts about me. If you get any questions, leave them in the comments below :)

1. I'm 5.2ft tall. I was the shortest in my class until 6-th grade. Then I was the second shortest.
2. Carpets and tables must always be aligned at my home. I get nerveous if they aren't.
3. My best investment in life has been an eye surgery few years ago. I had myopia in one eye -4,75 and the other -5,25. I smashed my glasses after that.

4. I love the smell of petrol and burnt sulfur.
5. When I do the dishes I'm always on my tiptoes. I don't know why. I'm not that short.
6. I’m shy at first until I come to learn and like someone’s sense of humor.
7. I drove against an electricity post when I was, I guess.. 10 years old? We took our parents car and drove 2km away from home to pick berries. My older sister didn't know how to reverse the car and so I had to. I pushed the gas too hard... ;P
8. Mul on klaasikunsti ja -disaini alane kõrgharidus. See oli väga huvitav ja põnev eriala, aga kui magistrisse edasi läksin, sain aru, et see ei ole minu jaoks. Pärast seda sain tööd kujundajana ühes rahvusvahelises firmas.
9. Oma esimesed joonistused müüsin, kui käisin 1. klassis. Mul oli klientidest (loe: klassikaaslastest) järjekord, kes tahtsid, et joonistaksin pilte Spice Girls liikmetest. Mõned maksid mulle kommi või müntidega, et järjekorras ettepoole saada. Kui ema teada sai, olin suures jamas.
10. Tean oma elukaaslast juba 15 aastat. See on rohkem kui pool minu seni elatud elust :O

8. I studied glass art and design. It was really interesting and fun, but when I went to MA, I realised that's not something I want to do. Started working as a graphic designer after that.
9. I sold first my drawings when I was in the first grade. I had a line of "customers/classmates" who wanted me to draw Spice Girls illustrations. Some of them paid me (with coins or with candy) to get ahead in the line. I was in big trouble when mom found out...
10. I've known my boo for 15 years now. That's more than half of my lived life :O

Disclaimer: Tegemist ei ole sponsoreeritud postitusega. Kõik tooted on ostetud minu oma raha eest. Tahan igapäevast meiki tehes, et see rõhu...


Disclaimer: Tegemist ei ole sponsoreeritud postitusega. Kõik tooted on ostetud minu oma raha eest.

Tahan igapäevast meiki tehes, et see rõhutaks minu loomulikku ilu, paneks silmad särama ja peidaks suuremad iluvead. Praegu seda postitust tehes oli mulle suureks üllatuseks, kui palju asju ma oma igapäevase meigi jaoks kasutan. Ei tundugi enam nii lihtne, aga uskuge või mitte.. mul kulub selleks keskmiselt 5-7 minutit. Kõik need tooted lisavad värskust ja sära ning sellise meigiga kustutab näolt nii mõnedki väsimuse ilmingud.

I want my everyday makeup to enhance my natural beauty, to make my eyes pop and to hide imperfections. Now, writing this post, I got really surprised because I use a lot of products... not that simple, huh.. but believe it or not, it takes only 5-7 minutes. All these products add brightness and glow to my skin, which is always good!PÕHI:

Alustan oma meigirutiini näopesu ja niisutava kreemiga. Pärast näopesu ja kreemitamist on nägu alati särav ja ka tooted, mida näole kannan, püsivad kauem peal. Niisutamiseks kasutan Nivea After Shave balsamit (Härra oma... väga hea! Ja muide töötab hästi ka primerina). Kasutan seda aeg-ajalt ka õhtuti enne magama minekut. Jumestuskreemi jätan vahele, kui nahk näeb hea välja. Täna aga nii hea välja ei näinud, mistõttu haarasin käe Bourjois jumestuskreemi/seerumi järele. Tumedate silmaaluste, nina ümber olevate kapillaaride ja aknearmide peitmiseks kasutan Nars peitekreemi.

THE BASE:

I washed and moisturized my face before I put on makeup. It makes my skin glow and helps makeup last much longer. I used the Nivea After Shave Balm (which is actually a really good primer too). I also use it before going to bed. I skip foundation when my skin looks good. When it doesn't (just like now), I use Bourjois foundation serum which is really light for everyday use, but evens out my skintone pretty well! I used Nars concealer to hide my dark undereyes and capillaries around my nose and also my acne scars.


KULMUD:

Kulmudel tühjemate alade täitmiseks kasutan Anastasia Beverly Hills kulmugeeli toonis "chocolate" või "taupe" (olenevalt siis sellest, milline on parasjagu juuksevärv või kui tugev tuleb ülejäänud meik). Alustan kulmude "täitmist" väikese viltuse pintsliga alati sabast ja tihti nina poolt jätan kulmud täitmata. Nii ei tule kulmud liiga silmatorkavad.

BROWS:

I always use the Dip Brow Pomade from Anastasia, in the color “chocolate” or "taupe" (depends how strong is the rest of the makeup). The brush I use is slim and slanted. I always start at the ends and then move inwards. I don't do the top of my eyebrows, because it makes them really overpowering.PUUDRID:

Kui peitekreemi ei kinnita, läheb see hetkega naerukortsudesse ja jääb inetu. Silmaaluse peitekreemi kinnitamiseks kasutan Hourglass Ambient Lighting puudrit. Seejärel võtan Anastasia Beverly Hills kontuurpaleti (see on nüüd täiesti vabatahtlik etapp). Mingit dragqueen kontuuri ma ei tee, rõhutan lihtsalt veidi oma loomulikku näokuju. Hele ja kergelt sätendav puuder sellest paletist läheb põsesarnadele ja huule ülaosale. Tumeda puudri hajutan kergelt põsesarna alla, puudrit juurde ei võta ja liigun sama pintsliga otsaette juuksepiirile.

POWDER PRODUCTS:

I used my Hourglass Ambient Lighting Powder to set my concealer, it's very light and doesn't make my skin look too powdery.

Then I went to my Anastasia Beverly Hills Contour Kit (this is totally voluntary). I skipped the drag queen contour and just slightly enhanced my natural face shape. I used the light shimmery one to slightly highlight over my cheekbones and on my cupids bow. Then I shaded with the dark one under my cheekbones and on my forehead.


SILMAD:

Silmadel kasutasin Makeup Geek lauvärvi toonis "Homecoming". Kandsin seda kergelt üle kogu lau ja siis veel natuke rohkem silma välisnurka. Lisaks ka alumisele silmalaule. Põhiline on kõik kenasti ära hajutada.

Ja siis muidugi ripsmetušš! Kasutan Maybelline Lash Sensational ripsmetušši ja kannan ripsmetele vaid 1 kihi.

EYES:

On my eyes I used Makeup Geek eyeshadow named "Homecoming". Applied it all over my lid and then added a bit more to the outer parts of my eyelids and also on my lower eyelid. Blended it all out. And then ofcourse.. mascara! I use Maybelline Lash Sensational mascara and I only need one coat! :)
PÕSEPUNA:

Mina kasutasin Makeup Geek põsepuna toonis "Head Over Heels".

BLUSH:

I used Makeup Geek blush in shade Head Over Heels.


HUULED:

Meigi lõpetan huulepalsamiga ja siis ongi kõik! :) Minu lemmik on Jane Iredale Just Kissed Lip Tint. Annab huultele loomuliku roosa tooni.

LIPS:

I finish with a little lip balm and then….DONE!! :-) My favourite is Jane IRedale Just Kissed Lip Tint. Gives my lips naturally pink glow.
Follow me on:
Facebook | Bloglovin' | Pinterest | Instagram | Blogger

Kas olete märganud, kui ilusaks on ilm viimastel nädalatel muutunud? Pidin isegi oma kodukontori kappi tagasi kolima, sest päikesepaistest s...Kas olete märganud, kui ilusaks on ilm viimastel nädalatel muutunud? Pidin isegi oma kodukontori kappi tagasi kolima, sest päikesepaistest sillerdav lumi aknalaual peegeldab nii tugevalt silma, et ei saa arvutis tööd teha. Mis teeb mind muidugi väga kurvaks, sest mulle ei meeldi istuda näoga vastu seina. Ühetoalise korteri miinused :(. Ilmselt, kui töötaksin mujal, poleks see nii suur probleem.

Ilus ilm küll segab veidi töötamist, aga see-eest tänasele outfiti postitusele annab ta ainult mõnusat kuma ja palju valgust. Lisaks, kui päike paistab ja ilm on soe, saab poseerida ilma mantlita. Klõpsud minust tegi imearmas Merlin. Teisipäeval olime mõlemad pannud selga üsna soojad kampsunid.. mina oma viimase aja uue lemmiku, mis sai ostetud hiljuti Lindexist. See on selline parajalt suur ja mõnusalt soe nagu pleed. Mulle meeldib, et see on valge ja mis veel parem, sain selle Lindexist vaid 6€ eest (seal mõned üksikud allahinnatud tooted veel alles). See teksade ja kampsuni kombinatsioon on väga mugav ja argipäevane. Konts lisab pisut pikkust, mis mulle kui lühikesele naisterahvale väga meeldib.

// The weather in Estonia has been really good lately. I even had to move my home office back to the closet, because sunshine reflecting from the snow really blinds my eyes. It's so hard to work by the window, which makes me really sad because I don't like to be faced against the wall. Cons of having a small studio apartment, I guess :(. Maybe when I worked somewhere else, I wouldn't have that problem.

Sunshine is a bit disturbing when I work, BUT when it comes to photoshoots, then it adds a nice glow and light to all the photos. And, when weather is good and warm, you can pose without a coat. Photos here are made by Merlin (her blog is merrific.com). We both had nice warm knits on that day. I wore my latest favourite sweater from Lindex. This one happens to be one of those perfectly oversized, cozy-as-a blanket kind of sweaters. I love the fact that it's white! Bought it from Lindex for 6€. This "jeans and sweater" look is super relaxed and casual, but a little heel always makes me look a bit taller which I really like.ZARA Jeans // Lindex sweater // shoes from ALDO (link here.) // watch from Fossil

Follow me on:
Facebook | Bloglovin' | Pinterest | Instagram | Blogger

Eile presidendiballi vaadata ei jõudnud, kuna nagu ikka... tegin tööd ja õhtul käisin ema-isa juures pidulikul õhtusöögil. Päev möödus väga ...Eile presidendiballi vaadata ei jõudnud, kuna nagu ikka... tegin tööd ja õhtul käisin ema-isa juures pidulikul õhtusöögil. Päev möödus väga kiiresti ning eilsete sündmustega sain kurssi viia ennast alles täna. Ma ei ole kunagi olnud eriline presidendiballi kleitide imetleja, kuid sel aastal oli lausa mitu, mis silma jäid. Suure üllatusena nägin kaunis kleidis ka minu ja Hr. M-i matemaatika õpetajat Kärt Matiisenit ning tema käevangus ka Kose kehalise kasvatuse õpetajat Margus Matiisenit. Milline uhke tunne! :) (pildil kõige esimesene paar).

Korjasin kokku oma 9 lemmikut ja näitan siin neid ka Teile. Mind võlusid kleitide lihtsad lõiked ja lihtsad värvid, mis nägid uhkemate kleitide seas väga elegantsed ja suursugused välja. Ühtlasi toob lihtsus välja ilu kleidi kandjas ja see ju ongi põhiline - mitte jääda riietuse varju. Või mis te arvate?

Üheks suureks lemmikuks oli muidugi Iris Janvieri Moemaja looming, Kristeli kleit oli lihtsalt võluvalt haldjalik ja talle väga omane. Kõige rohkem meeldis aga kaunis ning elegantne Pille Küngase looming Lenna seljas. Sellise kleidi kasuks oleks otsustanud isegi. Tore oli näha aksessuaaride valikus Tanel Veenre kõrvarõngaid. Eriti šikilt kandis välja need Yoko Alender. ♥

Millised olid Teie lemmikud?

Tahan Teid ikka meie kahetoalise korteri remondiga kursis hoida ja nagu eelnevalt lubasin, siis siin on väike update. 3 nädalat on möödas ...Tahan Teid ikka meie kahetoalise korteri remondiga kursis hoida ja nagu eelnevalt lubasin, siis siin on väike update. 3 nädalat on möödas sellest, kui korter sai ostetud ja hetke seisuga on meil vannitoa põrand üles võetud, küte maha pandud ja uus põrand valatud (sellest pilte hetkel ei näita, kuna ehitusmaterjali kuhi ulatub juba selle koha peal laeni). Kuna Merliniga jäid tänased plaanid katki, oli mul võimalus härrale korteri peal abiks olla. Alustasime uue põranda panekuga, mõõtsime prussid ja lõikasime parajaks. Tuleval nädalal peaks saabuma ka uus uks ja pakettaknad.

Olen juba mõnda aega kogunud ka inspiratsioonipilte, ja meil on üsna selge, milline korter olema saab. 48m² korteri sisustamine on kindlasti poole lihtsam kui meie praeguses ühetoalises korteris oli, kus tuli väga palju arvestada mööbli valimisel/ehitamisel, et see ikka 28m² peale ära mahuks. Seekord on ruumi palju rohkem ja kohati tekib tunne, et mida sellega küll peale hakata. Muidugi usume, et see tunne kaob niipea kui seinad püsti :)

PS! Kõik küsimused on oodatud, niiet kirjutage meile! :)

//Want to share the whole construction process with you guys and as I already promised, here is a little update. 3 weeks since we bought our new place and by now we have done so much. Since my plans for today changed, I had an opportunity to help my man at the apartment. Today we started building a new floor.

I've been collecting lots of ideas and I think we are pretty certain how everything will look at the end. Furnishing will be much more easier than in our current small apartment, where we didn't have any room for anything. Now we don't know what to do with all that extra space.. haha! But ofcourse, this feeling will probably go away once the walls are up :)


PS! If you have any questions just ask! We'll be happy to answer! :)Meie põranda prussid on nii pikad, et ulatuvad otsapidi naabri uksest sisse :)


Täna on olnud super rahulik päev, mis on minu jaoks viimasel ajal midagi uut. Otsustasin, et nädalavahetusel võtan seekord veidi vabamal...Täna on olnud super rahulik päev, mis on minu jaoks viimasel ajal midagi uut. Otsustasin, et nädalavahetusel võtan seekord veidi vabamalt. Suuri plaane pole, läheme M-iga täna Tallinna kruve tooma. Peatselt viin Teid kurssi ka meie korteri remondiga, seega hoidke blogil kindlasti silma peal! 

//Today has been super calm, which is something new to me lately. I've been working my butt off and decided to relax a bit. We're going to Tallinn with M to bring some screws. Soon going to update you about our apartment also. So stay tuned!

Aldo suede boots // Coat from Mango // Scarf from Asos (old) // Bag - Michael Kors Sutton satchel

Riietusest lähemalt, erksad värvid mõjuvad selles must-valges talveajas omamoodi vitamiinilaenguna, mistõttu haaran oma suures kevadigatsuses just erksate aksessuaaride järele. Nõnda sai riidekapi põhjast välja kougitud ka üks tumeroosa sall. Loodetavasti annab täpike värvi mulle ka piisavalt energiat, sest selle nädala alguses paistnud päikesest jääb ilmselgelt väheks.. 

About the outfit... Bright colours seem like a vitamin overload in this black and white winter, which is why I tend to reach for colourful items especially when desperately waiting for spring. So, from the bottom of my closet, I dug out this burgundy-kind-of-pink scarf. Hopefully some spot of colour gives enough energy, because that little amount of sun that shined at the beginning of the week defenitely didn't cut it for me..

Eile oli mul kohtumine endiste ülikoolikaaslastega ja enne seda oli mul veits aega, mida surnuks lüüa. Otseloomulikult seadsin sammud ü...

Eile oli mul kohtumine endiste ülikoolikaaslastega ja enne seda oli mul veits aega, mida surnuks lüüa. Otseloomulikult seadsin sammud ühe mu lemmiku poe, Zara, poole. Noh, ütleme nii, et mul on väga hea meel, et ma seda tegin! Juba tükk aega olen unistanud käekotist, mis mahutaks nii rahakoti kui ka peegelkaamera, kuid mis oleks samas ka mõnusalt väike. Tavaliselt ma oma suurt fotokat välja minnes väga kaasa ei kipu võtma, sest suure kotiga seda tüütu tassida. Enam selle pärast ma pead vaevama ei pea!

See täisnahast kott on minu teistest käekottidest üsna erinev. Ideaalne blogija kott, kui nii võib öelda ;P! Ja parim osa selle juures? Sain selle allahindlusega (LINK)!

Yesterday I had a meeting with my former course mates, and before that I had some time to kill so I went to one of my favorite stores, Zara. Well, let’s say I’m very happy I did! For ages I’ve been dreaming of a bag that can fit both my purse and camera, but that would still be quite small at the same time. When I need to bring my camera, it is so exhausting to carry it with a huge bag. Now I don't have to worry about that anymore!

This leather bag is different from my other bags. I call it the perfect bloggers bag! And the best part? I got it on SALE (link here)!


BLACK NAILS♥ Kunagi ammu näitasin teile vilksalt seda musta küünelakki ja soovisite seda ka küüntel näha. Miskipärast pole ma seda aga ...


BLACK NAILS♥

Kunagi ammu näitasin teile vilksalt seda musta küünelakki ja soovisite seda ka küüntel näha. Miskipärast pole ma seda aga üldse kandnud. Vahetan küünelakki vähemalt kaks korda nädalas vastavalt tujule või riietusele, aga musta tuju pole tekkinud. Hetkel aga olen üle läinud sellele värvile ja üllatus-üllatus, kannan seda peaaegu iga päev. Lihtsalt ilus! Tean, et must pole tüüpiline kevade toon, kuid erksate ja heledate riietega kombineerides näeb see värskendav välja. See Ciaté küünelakk on imeõrna sätendusega, kuid isegi lähedalt vaadates on seda raske näha. Seega arvan, et see sätendus on see "miski", millest vaid kandja teadlik on ;)

Kuidas meeldib?

Once, long time ago, I briefly showed you this black nail polish and some of you wished to see it on my nails also. Somehow I haven't been wearing it. I switch my nail polish twice a week at least in compliance with my mood or outfit.. but I never had a "black" mood. Now I’ve moved on to this color and surprisingly have worn it almost every day. I absolutely love it! I know it's not a typical spring colour, but paired with bright clothes it looks so clean and fresh! This Ciaté black nailpolish has tiny speckles in it, but you can't even tell when you look up close, so I think it's just something extra that only the wearer knows ;)

How do you like it?NAIL POLISH FROM CIATÉ IN COLOR PP218 - can't be kinky?


Jeee!!! Täna täitus Bloglovinis jälgijate number 200!! Tean, et see ei ole üldse palju mõne jaoks, aga minu arvates on see number hiigelsuur...Jeee!!! Täna täitus Bloglovinis jälgijate number 200!! Tean, et see ei ole üldse palju mõne jaoks, aga minu arvates on see number hiigelsuur! Tänan kõiki armsate kommentaaride eest, toetuse eest ja lihtsalt, et olete maailma parimad lugejad/jälgijad üldse! Ma ei ole saanud negatiivseid kommentaare (veel) enda või oma blogi suunas ja olen selle üle väga-väga rõõmus. Tore, et teile siin meeldib! ♥

Vaadake kindlasti ka minu Instagrami ja Facebooki ;)

Yaaayy!!! Today I reached 200 followers on Bloglovin!! I know that it's not much at all for some.. but for me, this number is huge! Thanks a lot for your sweet comments, your support and for simply being the best readers/followers ever! I haven't got any negative comments (yet) towards me or my blog and I am super happy about that. I'm glad you like to be here! ♥

Check out my Instagram and Facebook page too ;)

Hei tüdrukud! Head esmaspäeva! Olen selleks nädalaks 100% valmis ja inspiratsiooni täis, et SincerelyBitter.com lehel ikka uut materjali näi...Hei tüdrukud! Head esmaspäeva! Olen selleks nädalaks 100% valmis ja inspiratsiooni täis, et SincerelyBitter.com lehel ikka uut materjali näidata. Tunnen end üllatavalt hästi üle pika aja, kuidas Teil?

Mul on ohtralt blogimisideid, aga paljude postituste tarvis oleks vaja fotosid. Siin me siis nüüd õega laamendame. Loodetavasti saame lõunaks majandatud, sest mul on täna veel palju-palju tööd teha (#GIRLBOSS). Loodan, et teil on esmaspäev veits rahulikum ;)

/Hey girllss! Happy Monday! I’m so ready for a new week and continue on posting on SincerelyBitter.com! I’m feeling surprisingly great over a long period of time, how are you girls feeling?

I've got so many ideas for blogging lately, but I desperately need some photos. So here we are, turning my place upside down with my sis. Hopefully we can finish shooting by lunch, because I have a lot of work to do (#GIRLBOSS). Hope you have much more peacful day than ours ;)Hei tüdrukud, head sõbrapäeva! ♥ Saadan Teile virtuaalsed roosid ja loodan, et need teevad Teie päeva veidi rõõmsamaks :) Tean, et valenti...Hei tüdrukud, head sõbrapäeva! ♥ Saadan Teile virtuaalsed roosid ja loodan, et need teevad Teie päeva veidi rõõmsamaks :)

Tean, et valentinipäevaga seoses on paljudel väga vastakad tunded. Mõnele see päev meeldib väga, teistele mitte. Minul on ausalt öeldes suht suva. Muidugi on sõpru, kellele just see päev on väga oluline, ja pean neid ikka meeles, aga ise ma sellelt päevalt midagi ei oota. Ma ei pettu, kui Hr. M pikalt tööd teeb (teen seda ju ise ka) ja me ei pinguta selle nimel, et just sel päeval koos aega veeta, sest aastas on ju 365 päeva (ja me näeme teineteist iga päev). Ja kui nüüd päris aus olla, siis mõni teine päev, mis on planeerimata ja ilma "sõbrapäeva surveta" võib olla oluliselt sügavama tähendusega kui mingi kommertspäev. Ma ei ole veel otsustanud, mida õhtuks sööme, aga pühapäeva puhul tahaks teha midagi uut ja huvitavat :)

Mida arvate Teie sõbrapäevast?

//Hey babes and happy valentines day! ♥ I'm sending you some virtual roses and I hope these make your day a bit more jolly :)

I know there’s some mixed feelings about this day. Some people love it and some don't care. I personally don't have any deep feelings about this day. Ofcourse there are friends that really like valentine's day and I'll keep them in mind, but I have no expectations at all. I'm not going to be disappointed, when Mr. M works late hours (I mean, I do too!) and we don't put an effort to hang out on the very day, because we see each other every day. In addition, some days when you don't plan anything ahead and don't have that "Valentine's Day pressure", might be much more meaningful than somekind of commercial day. I haven't decided yet, what we're going to eat for dinner, but since it's Sunday, I think of somethin new and interesting :)

What do you think of Valentine's day?

NEW WORKOUT CLOTHING (bra from Fashionablefit for NLY Sport (sold out), leggings from NLY Sport , top from Nike ) Jess, reede ongi lõpuks...


NEW WORKOUT CLOTHING
(bra from Fashionablefit for NLY Sport (sold out), leggings from NLY Sport, top from Nike)

Jess, reede ongi lõpuks käes! Täna esitasin endale väljakutse. Tegin midagi, mida olen tahtnud juba päris pikka aega teha, aga pole suutnud end käsile võtta (sest alati on 101 vabandust). Nüüd viimaks, kui lõpuks ära tegin, tunnen end suurepäraselt! Ostsin kangi endale aastaid tagasi, et saaksin kodus trenni teha (selle asemel, et linnas trennis käimisele raisata 3-4 tundi koos bussisõiduga). Kodus trenni tegemine õnnestus mul aga vaid lühikest aega, sest liitusin siiski Myfitnessi klubiga. Ups :)

//Friday is finally here! Today challenged myself and did something that I’ve been wanting to do for a long time but always found excuses not to. No after finally doing it, I feel great! I bought my weights years ago so that I could work out at home (instead of going to town and spend 3-4 hours total, because it's so far away), but I did that only a short period of time and ended up going to Les Mills workouts instead. Oops :)
Myfitnessis rühmatreeningutes käies olen õppinud õiget tehnikat harjutuste sooritamiseks, lisaks hingamist ja üleüldist kehahoiakut. Olen endale kirja pannud harjutuste seeria, mis minu peal töötab ja mida naudin ning täna oli siis see päev, kui enda koostatud kava järgi kodus trenni tegin. Tunne on hea! Proovin kava korrata 2 korda nädalas ja lisada sellele kiirkõnni- või jooksu päeva 3 korda nädalas. Nii on lihastreening ja kardio mõlemad minu kavas. Loodan, et see, et ma siin Teiega oma plaani jagan, annab mulle motivatsiooni jätkata ja ma ei anna nii kergelt alla :).

//So during going to group workouts at Myfitness clubs I've learned the techniques, keeping the right posture and the breathing. I've written down my own variation of excercises I like and that I've noticed work on me. Today was the day I tried my workout and I feel good! I’m gonna try to repeat my workout 2 times a week and go for a run (or a long powerwalk) 3 times a week. So the muscle workouts and cardio are both in my schedule. I hope that the fact that I've shared my plan with the whole world here in my blog keeps me motivated :).

Heihopsti! Olen ikka elus, kuigi mitte täie tervise juures. Viimased poolteist nädalat siruli maas ja samal ajal rüganud tööd teha nag...Heihopsti! Olen ikka elus, kuigi mitte täie tervise juures. Viimased poolteist nädalat siruli maas ja samal ajal rüganud tööd teha nagu hull. Nüüdseks raskem periood muidugi läbi ja saan juba nina uksest ka välja pista, aga päris tervena ma ennast veel ei tunne. Loodan, et Teie olete ikka suutnud viirustest hoiduda :)

Täna käisin esimest korda meie uues korteris (jah, lugesite õigesti). Täiesti ebareaalne... näha seda kõike oma silmadega. Martin on juba töömeestega platsi puhtaks teinud. Ütlen vaid seda, et olen käesoleva aasta suhtes väga elevil. See on projekt, mida me mõlemad oleme väga oodanud. Loodetavasti saab korter valmis selle aasta sees ja muidugi jagan rõõmuga ka kogu protsessi Teiega! ♥

//Today I went to our new apartment (yes you read it right) for the first time, and it was so surreal to actually see the place with my own eyes. Martin has already teared up the whole place. All I can say is that I’m very excited for the upcoming year. It's a project we've been waiting for. Hopefully... the apartment will be done during this year. Looking forward to share the whole process with you guys! ♥

@sincerelybitter