Pillowcovers from h&m Notaris käidud. Meie armas ühetoaline korter saab endale kuu aja pärast uue elaniku. Kõige naljakam on s...Pillowcovers from h&m

Notaris käidud.
Meie armas ühetoaline korter saab endale kuu aja pärast uue elaniku.

Kõige naljakam on see, et meil endal ei olegi veel valmis kohta, kuhu minna! Lubasime endale küll, et uude koju kolime siis, kui see lõplikult valmis, aga võta näpust!

Õnneks me oleme selle olukorraga juba veidi tuttavad. Eelmisest kodust siia ühetoalisesse kolisime ju samamoodi... polnud mööblit, asjad olid pikka aega kastides üksteise otsas, vannituba pooleli, köök sai valmis alles pool aastat hiljem jne. Mäletan, et esimesed nädalad magasime põrandal (ilma madratsita).

Järgmised kuud saavad olema hullumeelsed, aga see meile meeldib! Et elu põnevaks teha, piisab kolimisest, hehe! Unes näen juba kodu sisustamist, seega saab vist öelda, et vaim on valmis :)

Kuidas Teil läheb?

//We're moving!!! Our dear little home is going to get a new owner in a month. So bittersweet!

The funniest thing... our new home isn't ready yet! Fortunately we are familiar with that kind of arrangement (haha), since we moved here when this apartment wasn't ready yet too.. but next few months are going to be crazy! I'm seeing dreams about decorating so I guess my mind is ready?  :)

How are you all doing?


Wearing Adidas Superstars // Zara jeans & Coat // Reserved gloves // random scarf // Michael Kors Sutton bag Õhtune kohvitamine...


Wearing Adidas Superstars // Zara jeans & Coat // Reserved gloves // random scarf // Michael Kors Sutton bagÕhtune kohvitamine FABRIK-us. Seljas oli mul taaskord hall mantel. Ilm on juba nii kevadine, et otsustasin saabaste asemel adidas superstaride kasuks. Ma ei kanna igapäevaselt sportlikke jalanõusid, sest tunnen end siis olevat nö trennilainel. Hr. M ei ole ka sellega harjunud ja kui eile mind originalidega nägi, siis oli üllatunud minu valiku üle. Üllataval kombel tundsin end päeva jooksul üsna hästi ja kogusin isegi mitu komplimenti.

Fabrik tundub einestamiseks väga mõnus koht olevat, aga kuna sõbranna söötis päeval eelnevalt kõhu nii täis, siis piirdusin vaid kohviga. Kas olete seal käinud ja kuidas Teile toidud ja teenindus meeldib? Interjöör oli küll super. Kahetsen, et sellest pilte ei teinud.

Kevad on täies hoos! Kuidas Teie suhtute lihavõtetesse ja kodu kaunistamisse lihavõtete ajal? Varem olen alati värvinud mune ja tekitanud ...Kevad on täies hoos! Kuidas Teie suhtute lihavõtetesse ja kodu kaunistamisse lihavõtete ajal? Varem olen alati värvinud mune ja tekitanud mingi lihavõtte dekoratsiooni, aga millegipärast sel aastal enam ei taha. Et aga mitte päris kriipsu üritusele peale tõmmata, otsustasin, et toon tuppa midagi kevadiselt rohelist. Külvasin muru...

...ja lisaks kostitan end maitsvate tervislike toitudega. Täna jagan Teiega retsepti, mis on hommikusöögiks ideaalne, on abiks kevadväsimuse kustutamisel ja immuunsüsteemi turgutamisel. Chia seemned on tõeline superfood, mistõttu võiks igaüks need oma menüüsse lisada. Chia seemnetele tekib vedelikuga kokku puutudes ümber limane kest, tänu millele saab neist edukalt teha huvitavaid jooke ja magustoite. Kuna võimalusi on piiritult, siis seekord võtsin lihtsalt kätte ja eksperimenteerisin. Ja tuli parem, kui oskasin oodata!

Vaja läheb:
1 klaas piima
1/5 klaasi chia seemneid
2 spl kakaod
2tl steviat (või mett)
külmutatud marju

Sega kõik hoolega kokku (va marjad) ning lase seista kuskil 20 minutit külmas. Vahepeal võib käia segamas, et chia seemned omavahel kokku ei kleepuks. Serveeri koos külmutatud marjadega ja anna teada, kuidas maitses!Lamp - ARÖD Ikea / wooden bowl (used as a flower pot) from Tallinna Kaubamaja Loodan, et nädal (ja kevad) sujub kõigil hästi! Tahaksin vä...


Lamp - ARÖD Ikea / wooden bowl (used as a flower pot) from Tallinna Kaubamaja

Loodan, et nädal (ja kevad) sujub kõigil hästi! Tahaksin väga Teile rääkida, kaugele oleme tulevase uue koduga jõudnud, aga kuna piltide tegemiseks pole üldse aega olnud, siis peate lihtsalt ootama. Seniks võite piiluda meie kevadist aknalauda. Jeee!!! :D

//Hope you’re having an amazing week (and spring). I’m so excited to tell you how far we are with our apartment, but since we haven't been able to take any photos due to a hectic schedule, then you just have to wait. Until then, a little sneak peak to our springy window sill. Wohoo! :D


Teate küll neid päevi, kui juuksed ei hoia päris hästi ja ei ole ka eriti aega, et neid rohkem sättida. Hobusesaba päästab sel puhu...Teate küll neid päevi, kui juuksed ei hoia päris hästi ja ei ole ka eriti aega, et neid rohkem sättida. Hobusesaba päästab sel puhul minu päeva! :) Eelistan, kui hobusesaba on otsast veidi lokkis. Selleks võtan sirgendaja ja tõmban hobusesaba sirgendaja vahelt läbi nii, et tekib kerge lokk. Siis kannan kogu patsi ulatuses juustele läikeseerumit (kulub väike tilk, aga kasutan seda koguaeg. Seepärast on ka pudel juba selline inetu, kestnud mul väga-väga kaua). Kui juuksed on blondeeritud ja tunduvad kuivad, siis natuke läiget annab neile elu juurde.

Kes tahab, võib loki ka tugevamalt teha, see on puhtalt maitse või tuju küsimus. Mulle meeldib, kui lokk tundub loomulik.

Kuidas teie oma "bad hairday" olukorda parandate? :)

//You know those kind of days when your hair doesn't just sit right and you don't have an energy to do something with it. Well, ponytail helps! :) I like to have it a bit curly at the end. What I do, is I take my straightener and twist my ponytail through it so that the end will curl a bit. Then I apply a little bit of gloss serum to my entire ponytail to give it a nice glow, since my hair is bleached at the ends and seem a bit dry sometimes.

If you prefer, you can make this curl more defined. I like when it looks natural.

What do you do on those days when you want to turn your bad hairday into a good one? :)

3 nädalat tagasi tegin oma meigirutiinist postituse (link siin ) ja üllatusena sain palju kiidusõnu oma näonaha kohta. Kui mõned Teist mäl...3 nädalat tagasi tegin oma meigirutiinist postituse (link siin) ja üllatusena sain palju kiidusõnu oma näonaha kohta. Kui mõned Teist mäletavad, siis rääkisin varem ka oma akneprobleemist (link siin), millest olen nüüd enam-vähem jagu saanud ja nüüd suuri punne näole naljalt ei teki. Tundub vist, et olen oma näohooldusega õigel teel!? Mu näonahk ei ole enam hallikas-kahvatu ja ma tunnen esimest korda 10 aasta jooksul, et nahk on enamjaolt siidiselt pehme!! Ja seda ka siis, kui mul on päev otsa meik nahal olnud.
... aga ma ei ole endiselt 100% rahul ja otsin võimalusi, kuidas naha olukorda veel rohkem parandada.

Sandra oli nii armas ja kutsus mind Benu Apteeki tutvuma näonaha diagnostika ja dermakosmeetika raporti võimalustega. Muidugi kasutasin võimalust ja lasin personaalse testi läbi viia ka enda nahal. Sisimas lootsin, et raportil on näitajad kõik üle normi. Lootsin, et oma isikliku näohoolduse jaoks seni valitud tooted sobivad. Head olid minu rõõmuks näitajad küll, kuid nahk vajab siiski rohkem niisutust. Nii seest- kui ka väljastpoolt.


Kui mõned veel ei tea, siis kuiv nahk võib põhjustada akne süvenemist. Ilmselt seetõttu ei olegi ma 100% oma nahaga rahul. Hea oleks juua palju vett ning kaitsta oma nahka väliste tegurite eest niisutava kreemiga. Aknele kalduva naha puhul on hea, kui kreem on lõhnatu, õlivaba ja komedoone mitte tekitav. Jaht algab siit! (sain kosmeetikaraportiga kaasa ka minu nahale sobivad tootesoovitused, seega viskan neile ka hiljem pilgu peale)

Tutvumisürituselt sain ka väikese kingikoti toodetega, mida mul on võimalus järgi katsetada. Peale vaadates pakkus esimese asjana huvi üks hüaluroonhapet sisaldav näokreem. Teadliku tarbijana olen veidi skeptiline, sest see sisaldab õlisid, parfüümi ja teisi aineid, mis aknele kalduvale nahale pole soovitatavad, kuid kuna mul on hüaluroonhappega naha niisutuse koha pealt positiivsed kogemused, testin kreemi juba täna õhtul. Kui meeldib, eks siis räägin sellest lähemalt :)

Kui kellelgi vähegi võimalik, siis soovitan kasutada võimalust. Personaalse kosmeetikaraporti koostamine on Benus tasuta ja võtab aega vaid paar minutit. Millal ja millises apteegis seda diagnostikat on võimalik teha, saab lugeda SIIT.

Boots (zara, old.. similar boots from Jennie-Ellen  here ) | scarf (missguided, old) | coat from Zara ( here ) | gloves from Re...
Boots (zara, old.. similar boots from Jennie-Ellen here) | scarf (missguided, old) | coat from Zara (here) | gloves from Reserved | bag from Zara (here)

Kuna viimastel nädalatel on kevadpäike hakanud kergelt põske paitama, siis on suur kiusatus ka vastavalt riietuda. Kevadmantlilt ootan ikka, et see kaitseks petlike kevadtuulte eest, jahedamal päeval külma eest, kuid oleks samas ka piisavalt õhuke, et tugeva päikesega palav ei hakkaks. See mantel ongi just selline.. villane, aga voodrita ja nii õhuke, et leian viisi seda kanda ilmselt ka 13 soojakraadiga. Kui aus olla, siis tegelikult käisin seda mantlit nillimas juba novembris, aga lootsin sisimas, et leian ehk midagi lühemat. Ei leidnud. Nii õmblesin selle, mis meeldis, hoopis 20cm lühemaks. Ma kaldun arvama, et näete seda mantlit veel mitmeid kordi! Loodan, et te pole vastu!

PS! Pildid on Teie ees tänu Merlinile (aitäh Sulle!) :)

//Since it's been quite sunny for last few weeks, I've been tempted to dress more for spring. I finally found my perfect coat I intend to wear with everything this spring! It's wool ofcourse, but it's so light, so I can wear it even with 13 degrees. Simple and timeless :). From spring coats I'm expecting them to be warm enough to protect me from cold winds and light enough so they won't be too warm when sun is shining. This coat is just excactly like that, wool.. but thin enpugh to be worn on days there's 15 degrees. To be perfectly honest, this jacket was way more longer. But since I'm so short, I cut off 20cm and sewed the edge carefully. I have a feeling you're gonna be seeing quite a bit of it on this site! Hope you don't mind!

Tere kaunist Laupäeva kõigile! Loodan, et teil läheb hästi! Nagu mõned juba Instagramist võisid lugeda, siis mul õnnestus nädala sees (j...Tere kaunist Laupäeva kõigile! Loodan, et teil läheb hästi! Nagu mõned juba Instagramist võisid lugeda, siis mul õnnestus nädala sees (jälle) haigeks jääda. Kuna ma keeldun endale tunnistamast, et sel aastal kolmandat korda kodus haigena end ravima pean, käisin rumala peaga neljapäeval juba trennis. Õhtul muidugi oli jälle palavik... Lisaks, sain endale reedeks ka kange kaela (siit võime järeldada, et vist ei olnud hea mõte)

Mul on hea meel, et nüüd on tervis oluliselt parem, sest meil Merliniga on tänaseks plaanitud taaskord üks väike kohtumine ja tulemust näete üsna pea. Stay strong and see you soon!

Boots (same but with laces here ) & scarf ( here ) from h&m | Bag and trousers from Zara | jacket from Reserved (similar h...


Boots (same but with laces here) & scarf (here) from h&m | Bag and trousers from Zara | jacket from Reserved (similar here)

Jõudsin just kiirelt linnaskäigult koju ja mõtlesin, et enne nädala lõppu teen veel ühe kiire postituse. Rääkige, kuidas Teil läheb?! Mul vist mitte nii väga hästi. Madalrõhkkond alati mõjub enesetundele ja hetkel tahaks lihtsalt pea kohevale padjale toetada ja terve päev voodis lesida. Võib-olla tassike kanget kohvi, et tagasi ree peale saada... Kas keegi tunneb veel nii?

Kui see madal vererõhk välja arvata, siis muidu ei saa nuriseda, sest täna on ju laupäev!! Näitan Teile kiirelt ka nüüd oma tänast riietust (nagu piltidelt näha, olime väga kiired, sest jäin piltidele uduselt). Ootan väga kevadet (seda vist reedab veidike ka minu kahvatu jume) ja kapi koristamise käigus leidsin sealt ühe vana sooja nahkjaki. Mõtlesin, et väärib teine veel üht võimalust. Lisaks h&m poolsaapad ja zara kott. Saabastega on mul selline meeldib/ei meeldi suhe. Nad on ideaalsed kandmiseks lörtsise ja lögase ilmaga, kui tahaks kontsa jalga panna. Jalad ei saa kunagi märjaks ja mustus tuleb väga kergelt jooksva vee all maha. AGA nad on sünteetilisest nahast ja võib-olla on see põhjuseks, miks nad on nii ebameeldivalt jäigad.

Täna on Eesti Laulu finaal. Kes vaatab? Mina hoian pöialt Kati Laevale ja Noorkuule. Nende lugu "Kaugel Sinust" on sellise kelmika taustameloodiaga ja väga intensiivne! Kellele Teie pöialt hoiate?

// I just got home from a quick city visit and I thought I could update quick before the end of the week. How are you? I’m not so good actually. This low air pressure really makes me feel bad, would want to put my head on a fluffy pillow and stay bed all day. Maybe a cup of coffee will help me back on track. Does anyone else feel like that?

But other than that I’m not gonna complain, cause it’s Saturday! Here you have a quick outfit look from today (as you can see, photoshoot was so quick that all the photos are a little bit blurry.. haha). I've been so waiting for spring (I think you can tell because I'm so pale on these photos) to arrive and I accidentaly found my old warm half-leather jacket from closet. Thought this old girl deserves another chance. Added a pair of h&m ankle boots and zara bag. I have a love&hate relationship with those boots actually. They're perfect, when you want to wear heels on a day there's sleet or a lot of dirt outside. Your feet will never get wet and a little bit of water makes them easily clean again. BUT they're made of synthetic leather and maybe that's why they're sooo stiff!

Nike Air Huarache Ultra in black Uued tossud (nii klienditeenindajale ütlesingi, et ma tulin tosse ostma. Saime kõvasti naerda) on tei...


Nike Air Huarache Ultra in black

Uued tossud (nii klienditeenindajale ütlesingi, et ma tulin tosse ostma. Saime kõvasti naerda) on teie ees!! Olen neid silmanud juba pikka aega ja lõpuks otsustasin, et on aeg need oma kollektsiooni lisada (mul on tegelikult nüüd kokku 2 paari spordijalatseid. Kollektsioon missugune!). Ei suutnud valida Huarache Ultra ja tavaliste Huarachede vahel. Lisaks kahtlesin, kas osta mustad või valged, või lõpuks hoopiski oranžid Ultrad. Viimaks (tänu oma nooremale õele) tahtsin aga just neid musti. Nii minimalistlikud ja lihtsad!! Neid on kerge kombineerida ja nad on lisaks ka väga mugavad.
Mina kasutasin oma Myfitnessi liikmele mõeldud -25% soodustust. Kehtib kõigis Nike esinduskauplustes Eestis kuni 6. märtsini. Kel plaanis seda võimalust kasutada, siis kiirustage! :)

Nüüd teen endale ühe kohvi ja sellele järgneb tempokas õhtu täis TÖÖD. Olen viimastel päevadel olnud üpris laisk ja kehvas tujus. Kuigi praegu on palju õnnestumisi ja elu läheb üldjoontes hästi, on ikka alati midagi, mis sind jalaga kõvasti kõhtu lööb. Niisiis anname endast parima, et nendest olukordadest jagu saada ja entusiasm taastada, eks! :)

Fresh kicks! I’ve been looking at these for a wile now and I decided it was time to add them to my sneaker collection (I now have 2, haha.. what a collection). I couldn't decide if I want Huarache Ultra's or regular ones and if black or white. I even started to like orange Huarache's at the end... but.. thanks to my little Sister I ended up wanting those black ones. So sleek!! They're so easy to style and they are super comfortable.

Now coffee and kick off evening full of WORK. I've been so lazy lately and having some bad mood. Although there is some good stuff happening in our lives, there are always some stuff that just kicks you right in the stomach really hard. So lets do our best to cope that and be enthusiastic all over again, okay! :)


Mul tekkis täna üks mõte. Meie õnn sõltub suuresti meie enesekindlusest. Me teeme endale etteheiteid (olgu siis tegemiste, finantsolukorra...Mul tekkis täna üks mõte. Meie õnn sõltub suuresti meie enesekindlusest. Me teeme endale etteheiteid (olgu siis tegemiste, finantsolukorra, välimuse, kogemuse vmt kohta), mis rikuvad meie tuju või teotahet ja mille tõttu me jätame palju asju tegemata. Neid asju, mis meid tegelikult õnnelikuks teeksid.

Niisiis on mul täna teile väike nõuanne: olge positiivsed ja vaadake, kuidas saaksite täna oma enesekindlust tõsta. Olgu selleks siis kasvõi väike julgustükk, trenn, kursus või uus juuksevärv. ;)

Olge paid!

Today's thought. A lot of your happiness depends on having confidence. If you're always down on yourself, it's going to be very difficult in your everyday life or when you want to pursue something that's so risky. Today's tip: be positive and see if you can do something to make you feel better about yourself today. Would it be a little venture, workout, course or a new hair color.


@sincerelybitter