Täna piilume kööki! Olgem ausad, valgusteid ei ole üheski kodus kunagi liiga palju. Lambi idee oli meil juba olemas ja milleks viivitada...Täna piilume kööki!

Olgem ausad, valgusteid ei ole üheski kodus kunagi liiga palju. Lambi idee oli meil juba olemas ja milleks viivitada! Otsustasime, et köögilaua ja mööbli puudumine ei ole veel maailma lõpp ja saab ju ülejäänud asjad valmis teha. Lambi keskmist osa minu teada osta ei saa, aga selle jupi võib vabalt ka välja jätta, otsida midagi sarnast vanavara poodidest, lasta kellelgi valmis teha või kasutada selle asemel hoopis 3 auguga laerosetti. Õnneks on minul kuldsete kätega elukaaslane, kes selle valmis meisterdas ja kui Sul on ka, siis oled õnnesärgis sündinud! :)

// Today we're peaking into our kitchen!

Let's be honest.. there is never enough lighting in the house. 
We already had an idea for the lamp so why wait?! We were excited to make the lamp despite the missing furniture. Unfortunately, you can't buy this divider piece, I think, but you can totally skip this piece, use a ceiling rose with multiple holes instead, search for something similar from the thrift stores or let someone make it for you. I fortunately have a skillful man in my life, if you do too, then lucky you! :)

Lambi tegemiseks kasutasime:
.kaablit (meie kasutasime nr 91. tume hall'i ja peenemat kaablit pirnide ühendamiseks toru sees)
.laerosetti (Laerosett, antiik10€) ja kaks kruvi selle lakke kinnitamiseks
.3 suurt pirni (kasutasime halogeenpirne, 95mm, 28W)
.lühtrijalga/keskmist osa
.2 klemmliistu

Enamik juppe saime www.kangasjuhe.ee-st kingituseks. Neil on väga hea valik tekstiilkaableid, laerosette, pirnipesasid, kupleid jne. Tekstiilkaableid toodavad nad kusjuures ise. Saad kokku panna nii retrohõngulisi skandinaaviastiilis lampe kui ka väga modernseid variante. Fantaasial võib lasta lennata. Kui endal ideid napib, aga ägedat lampi tahaks ikka, siis kangasjuhe pakub müügiks DIY pakke, kus kõik vajalik (v.a pirn) on juba kliendi jaoks komplekteeritud. Jääb üle vaid kodus kokku panna. Isetegemise rõõm ju ikka!

//To make this lamp, we used:
.a cable (ours is 91. dark grey from juheko.com, they have so many different variations, so go crazy)
.3 lamp holders (we used Metal lamp, black 11€)
.ceiling rose (ours is Antique ceiling rose, metal 10€) and two screws to attach to the ceiling
.3 big globe bulbs (we used halogen bulbs, 95mm, 28W)
.center piece/chandelier
2. terminal blocks

//Most of the parts are a gift from www.juheko.com. They have a really good selection of textile cables, ceiling roses, lamp holders, lamp shades etc. And they're actually manufacturing textile cables themselves. You can make a scandinavian style vintage lamp or a modern one. You can go totally crazy with your ideas! If you don't have an idea but still want a nice lamp, you can order a DIY set, where everything is already picked out for you (except a bulb). Only thing you're left to do, is to asseble it. DIY joy still, isn't it?

Ka vooluring sai joonisena Teie jaoks kirja pandud... :)
//Even the circuit sketch is here for you... :)
Postitusel aitas sündida Kangasjuhe.ee
//Post brought to you with Juheko.com

P R O D U C T S KIEHL’S TURMERIC & CRANBERRY SEED ENERGIZING RADIANCE MASQUE KIEHL’S IRIS EXTRACT ACTIVATING ESSENCE TREATME...
Aprilli alguses sain Kiehl'silt mõned tooted, mida järgi katsetada ja kui ma nüüd päris aus olen, oli ajastus täpselt kümnesse! Viimase paari kuu pikad ja stressirohked päevad korterit ehitades ning halvasti toitudes on nahale mõjunud väga halvasti. Akne naases ja näen hetkel vaeva selle nimel, et naha endine olukord taastada. Lisaks, ma pole nii vana, aga vananemismärgid on hakanud ilmnema ja seda eriti siis, kui ma ei toida oma nahka korralikult.


Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask ergutas vere tsirkulatsiooni ja muutis minu hallika-kollaka naha värskeks ja säravaks. Lõhnas algul väga tugevalt (nagu puuviljamaitseline Mynthon) ja tekitas kerget pisaravoolu, aga mida rohkem ma maski kasutan ja mida enam selle tundega harjun, seda mahlasemaks ja ergutavamaks lõhn muutub. Lõhn on suur pluss!

Nahale kandes on tunda kerget kihelust. Mask on nahal korraga külm ja kuum, kuivades on nagu savimask ikka, aga ta ei kuivata. Pärast mahapesemist (mis on veidi aeganõudev, sest jõhvikaseemned kleepuvad naha külge) on nahk puhas, värske, sile ja tervisest pakatav. Ja mis kõige parem, nahk näeb järgmisel päeval palju parem välja!


Teine toode, mis ka väga meeldis, on Kiehl's Iris Extract Activating Essence Treatment. See on C-vitamiini losjoon (sisaldab ka hüaluroonhapet). On aidanud minu nahal aknearmidest kiiremini paraneda, niisutab tõhusalt ja ma arvan, et sellepärast see mulle nii väga meeldibki. Sellele võib vabalt peale kanda teisi tooteid - jumestuskreeme, päikesekaitsefaktorit jne ilma, et losjoon kuhjuks või põsel kokku rulluks. 

Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate on midagi, mille suhtes olin algul veidi skeptiline. Ma ei ole nii vana ja arvasin, et ma ei näeks erilist erinevust seda toodet kasutades. Kuid pärast peaaegu kaht kuud ehitustolmus viibides on nahk muutunud problemaatiliseks. Kui nägin juba kortsukesi silmade ümber (ja vagu otsaees) ja tekstuuri nahal, ei olnud ma enam nii skeptiline. Mul oli vaja toodet, mis oleks tugevam kui minu tavapärane niisutav kreem ja mul ei jäänud muud üle, kui sirutada käsi kortusid siluva kreemi järele.

Nahale kandes (kandsin üle kogu näo) tundsin, kuidas nahk soojaks läks. Kreem on andnud nahale ohtralt sära, silunud seda ja põsed on muutunud rõõsaks. Kui tavaliselt on mu huuled kahvatud (naha tooni), siis pärast selle kontsentraadi kasutamist on huuled heleroosad. Kortsukesed on muutunud pea olematuks (või täiesti kadunud) ja toode ei ärrita minu tundlikku nahka. Minu hinne 10/10.Raske on välja tuua, mis enam meeldis, sest tegemist on väga erinevate toodetega. Jäin väga rahule kõigiga ja mu nahk ütleb aitäh! Mask kooris nahka hästi ja äratas naha taas ellu. Losjoon aitab nahka niisutada enne niisutava kreemi, jumestuskreemi vm pealekandmist ja valmistab naha ette, et järgnevad tooted paremini imenduks. Suvel, kui nahk tundubki palju paremas seisus kui muidu, ma enam hommikuti vb niisutavat kreemi ei kasutakski. Usun, et piisab losjoonist ja päikesekaitsefaktorist. Kortusid siluv kreem muutis näonaha puhanuks ja nooremaks ja noh.. selle vastu ei saa miski! ♥

Kas olete nendest toodetest ka ise midagi proovinud? Milliseid Kiehl's tooteid ise soovitaksite?

Blouse: H&M (old, similar pattern top  here ) / Pants: H&M / Watch: Fossil / Shoes: Zara (old, similar here...Blouse: H&M (old, similar pattern top here) / Pants: H&M / Watch: Fossil / Shoes: Zara (old, similar here) / Bag: Zara (old)


Siit tuleb minu esimene katse kanda valgeid teksaseid ka “päris elus”. Kuna valge värv ise on nii lihtne toon, siis on sellega hea kanda värvikirevaid esemeid nagu see eelmise aasta suvekollektsioonist pärit H&M topp. Lisaks toob valge ka kõik kehakumerused esile ja nagu näha, tunduvad mu puusad kohe palju laiemad. Mis iseenesest ei ole ka halb, lihtsalt teistmoodi.

Here comes my first attempt of wearing white jeans in "real life". Since white is so simple colour you can wear pretty eyecatching things with it, just as this colourful H&M top from previous summer collection. Also, you can enhance your body curves by wearing white. My hips don't lie, as you can see from pictures below. It's not a bad thing, just different.

Photos by my talented sister, Evi (her blog here)

Ma armastan Internetti! Sealt leiab igasugu asju, mida Eestist ei saa! Kuna minu eelmised adidas superstarid on juba üsna väsinud ja v...Ma armastan Internetti! Sealt leiab igasugu asju, mida Eestist ei saa! Kuna minu eelmised adidas superstarid on juba üsna väsinud ja vooder seest lõhki, oli aeg uute soetamiseks. Leidsin sobivad SIIT. Olen eluaeg olnud oma esemetega enam kui ettevaatlik (selles osas isegi veidi friik) ja valged jalanõud püsivad minul üsna kaua puhtana. Seepärast ei olnud minu jaoks probleem ka nüüd valged tellida, kuid vahelduse mõttes valisin ussinaha mustriga. Nii ilusad, puhtad! Vanadega võin siis nüüd veidi vähem ettevaatlik olla ;D

I loooveee Internet! You can find anything there! Since my old adidas superstars are pretty tired already and inner lining is shredded, it was time for new ones. I found mine HERE. I've always been more than careful with all my things (kind of a freak) and white sneakers stay white pretty long time on me. So it wasn't even a question if I should order white ones again. But, for a change, I ordered whites with snake effect. So pretty and white! I can be a bit less careful with my old ones now, haha! ;D

Heihei, mõnusat pühapäeva! Soojad ilmad on lõpuks kohale jõudnud ja kuigi mul on hea meel, et enam ei pea end paksult riidesse panema, vai...Heihei, mõnusat pühapäeva! Soojad ilmad on lõpuks kohale jõudnud ja kuigi mul on hea meel, et enam ei pea end paksult riidesse panema, vaid saab ka veidi nahka näidata, sirgub käsi siiski eelkõige musta värvi riiete järele. Tundub kõige lihtsam ja mugavam variant minu jaoks :) Kas kellelegi on veel nii?Lisaks niisama pildipostitusele on mul täna ka üks jutt. Ehk pole ma ainuke ja leian siit mõned saatusekaaslased. Meil igaühel on oma lemmik pood, kust üldiselt leiame riideid, mis seljas istuvad ja stiili poolest meeldivad. Minu jaoks on üks neist Zara ja tänu sellele ostan sealt endale riideid, jalanõusid ja aksessuaare üsna sageli. Just see sama must nahast kott on sealt ostetud.

Küll aga on Zara jalanõude ja käekottidega sageli selline veider lugu, et aeg-ajalt kaubanduskeskustes, ehituspoes või kus iganes, kus on turvaväravad, sealt läbi kõndides aktiveerub alarm. Siis muidugi jooksevad platsi klienditeenindajad, turvamehed jne. Teed oma Zara koti tühjaks, ikka piiksub... Mõnikord liigutan kotti paar korda turvaväravate vahel ja piiksumine kaob iseenesest, mõnikord deaktiveerib lahke klienditeenindaja kogu koti kassa juures. Lahendus on aga ajutine, sest mõne aja pärast kõik kordub...

Kuna Zara toodetega on seda ka varem juhtunud, siis põhjus on minu jaoks teada... deaktiveeritud turvakleebis kotis, mis on kogunud enda peale uuesti magnetlaengut ja üks hetk mingil põhjusel aktiveerunud. Kõikidel teistel Zara esemetel olen saanud kleebise nüüdseks edukalt eemaldada, sest see on ilmunud etiketi küljest või kuskilt taskust (vm varjatud kohast). Aga selle koti seest ma seda ei leidnud.Turvakleepsust olen nüüd muidugi prii ja enam ei tohiks kott väravates piiksuma hakata, sest armas Merlin aitas otsida ja leidis kleepsu koti põhjast, voodri seest. Lõpp hea, kõik hea! Aga see on ikkagi nõme ja tekitab ebamugavust... eriti kui üks hetk turvamees nagu väga ei usu ka Su juttu ja jääb sind üksipulgi jälgima ja klienditeenindaja hädast välja ei aita...

Kas kellelgi on veel selliseid kahtlaseid piiksumisi, tobedaid olukordi ette tulnud? Või olen mina ainuke õnnetu, kelle kotis deaktiveeritud turvakleebised ükskord taas aktiveeruvad?


Photos of me: by talented Merlin (her blog here)

Siin Teie ees on täna väike sneak peak detailidest meie uues kodus. Olete näinud kindlasti juba meie magamistoa seina ja üht köögitoo...

Siin Teie ees on täna väike sneak peak detailidest meie uues kodus. Olete näinud kindlasti juba meie magamistoa seina ja üht köögitooli selle ees siin. Nüüd näitan meie vaipa ja mõningaid korve (just, korve! :D). Need korvid ei ole lihtsalt korvid... meil on nendega üks plaan. Täpsemalt (või ebatäpsemalt) öeldes, hakkas härrale üks idee meeldima ja nüüd kogun mina punutud aluseid-kandikuid (kel üle, võib mulle pakkuda), et seda ideed teostada. Võite kommentaaridesse kirja panna oma mõtted selle kohta, mis see idee võiks olla. Väga põnev oleks neid lugeda ;)

//So here is a little sneak peak of some of the details from our home. You've already seen our bedroom wall and a kitchen chair here. Now you see our rug and some baskets... (yeah, that's right!) These baskets aren't just any baskets... we're planning to do something with them ;). What do you think we'll do? Let me know, it's interesting to hear your creative thoughts ;)


jacket from ZARA / bag, Michael Kors Must, valge, nude, hall, teksasinine, bordoopunane, pruun, hiirehall... ja mõnikord harva leia...


jacket from ZARA / bag, Michael Kors

Must, valge, nude, hall, teksasinine, bordoopunane, pruun, hiirehall... ja mõnikord harva leiab mind ka erksamates toonides nagu scarlet punane või kuldkollane. Värvilisi riideid, mis mind näost halliks ei tee, leidub kauplustes lihtsalt nii harva. Ja kui leidub midagi, mis on värviline ja ühtlasi istub seljas väga hästi, siis suure tõenäosusega ostan selle ära.

Selle kollase tagi avastas tegelikult Evi, kelle kappi see minu "jah, sobib hästi" lausumisel jõudis. Hiljem isa kiitis, kui ilus ja särav tagi Evil on ja siis pärast seda muidugi tahtsin sellist endale ka, sest mis näeb Evi seljas hea välja, näeb üldiselt ka minu seljas hea välja. Ja kuna minul ja Evil väga paljud nagunii vahet ei tee, siis ühesuguste tagidega keerame asjale väikse vindi peale.

Nüüd on muidugi kauplustes ka sinised ja roosad ja viimane sobib imeilusalt valge, musta, nude, bordoopunase, pruuni, hiirehalli ja teksasinisega (ühesõnaga kõigega, mis mul kapis on). Hoian end veidi tagasi, sest see roosa on minu maitsele ikkagi natuke liiga roosa. Aga kes tahab endale ka sellist, siis valida on lausa 3 värvi vahel ;)

Mõnusat nädala algust Teile! :)

Hei hei! Kaunist emadepäeva kõigile! Täna kirjutan Teile toidu teemadel. Viimasel ajal sööme M-ga väga erinevalt (võrreldes meie tavapäras...Hei hei! Kaunist emadepäeva kõigile!

Täna kirjutan Teile toidu teemadel. Viimasel ajal sööme M-ga väga erinevalt (võrreldes meie tavapärasele harjumusele) ja ütleks, et siin vahepeal toitusime üpriski ebatervislikult. Ehituspoest tulles krabasime kiirelt esimesest ettejuhtuvast kohast kotitäie saiakesi või selverist värskeid viineripirukaid. Not good. Not good at all. Vahel sattus ka valmis salat meie ostukorvi, aga neid oleme aja jooksul söönud päris palju ja ütleks, et kerge tüdimus on tekkinud. Kõik on enam-vähem samasugused.. munapulbrist, majoneesist, sinepipulbrist jnejne.. või värsked salatid.. üle valatud rapsiõliga.. :(

Nüüd aga võin rõõmustada ja loodan, et te kõik rõõmustate koos minuga, sest R-Kioskitest leiab tervislikke vitamiinidest pakatavaid ja maitsvaid salateid, mis ei ole tehtud kartulist/makaronist ja vorstist, vaid on täisväärtuslikud ning tasakaalustatud. Lisaks pean ära mainima, et minu suureks rõõmuks on nendes salatikarpides ka kahvlid (!!!).Nagu ütlesin, et salatid väga toitaineterikkad. Vegetaarne salat (ilma lihata) näiteks koosneb nisubulgurist, grillitud bataadist, hernestest, fetatüüpi kuubikutest ja mündikastmest. Lisandiks krõmpsuvad päevalille seemned. Väga toitev ning maitses hästi.

Kanasalat koosneb riisinuudlitest, grillitud kanast, porgandisalatist ja edamameubadest. Eksootilisust lisab maapähklikaste. See salat on madala kalorsusega, kuid toidab hästi, mistõttu sobib suurepäraselt saledat joont hoidvale naisterahvale ja tundub, et ka gluteenitundlikele. Minu lemmik.

Veiselihasalat on neist kolmest kõige tugevam, sisaldades ohtralt veiseliha ja mustasilma ube, porgandisalatit ja kirsstomateid basiilikuga. Kaste on mõnusalt sinepine ning seob omavahel ülejäänud maitsed kokku.

Meie M-ga lubasime endale, et järgmine kord enam ei kraba kiiruga saiakesi või kartulisalatit, vaid otsustame maitsvate ja tervislike Mamo salatite kasuks. Muidugi lisaks loodame ka, et salativalik tulevikus laieneb. Eriti gluteeni- ja laktoositundlike inimeste jaoks :)

Otsustasime värvida magamistoa seina tumehalliks, et tuua valge värvi kõrvale väheke kontrasti. Aga et mitte lihtsalt tumehalliks, vaid ...

Otsustasime värvida magamistoa seina tumehalliks, et tuua valge värvi kõrvale väheke kontrasti. Aga et mitte lihtsalt tumehalliks, vaid koos struktuuriga. Hall reljeef annab edasi industriaalset stiili, mida soovime oma kodus veel mitmes kohas erinevate detailidega luua. Meile meeldib!

//We decided to paint our bedroom wall dark grey to bring a little bit more contrast to our white apartment. But not just dark grey, but with structure. Grey structured wall gives a room a bit more industrial look and that's what we're aiming with different details. We love it!Sellise seina saamiseks kandsime kõigepealt seinale kipskrohvi, täiesti suvaliselt (aga loominguliselt). Seejärel tuli pinda parandada peenpahtliga täitmaks suuremaid pragusid ja auke, mis krohvimisel sisse jäid ja mida me seinale ei soovinud. Kui kõik oli korralikult kuivanud, lihvisime maha teravamad servad ja krohvi tükid ning kandsime peale krundi. Kui krunt oli kuivanud, saime teha veel mõned parandused pahtliga ning seejärel jätkasime tumehalli värviga (Granit 10).

//To get that kind of a wall we first randomly (with an artistic touch) plastered the wall with stucco. After that made some corrections with fine filler to remove some holes and cracks we didn't want. When everything was all dryed out, we sanded away rough edges and prepped the wall with primer. Then made some corrections again and covered the wall with dark grey colour (Granit 10).

Tsau! Kuidas Teil läheb? Loodan, et ikka hästi :) Nagu mäletate, käisin ilublogijate kokkutulekul ja kes ei mäleta, saab sellest lugeda S...Tsau! Kuidas Teil läheb? Loodan, et ikka hästi :)
Nagu mäletate, käisin ilublogijate kokkutulekul ja kes ei mäleta, saab sellest lugeda SIIT. Ilublogijana ma ennast päris ei tunne, sest blogin lisaks sellele ka paljust muust. Küll aga on sellised kokkutulekud head uute tutvuste tegemiseks, pea tuulutamiseks, enda nähtavamaks tegemiseks jne. Ja kui kingikott kaasa antakse, siis see on mõnus boonus! Kui tavaliselt soetan endale tooteid sellepärast, et neid on vaja, siis Ilublogijate Kokkutulekult saadud kingikott annab võimalust ka lihtsalt katsetamiseks. Kõigi toodete katsetamiseni ma pole veel jõudnud, sest pärast eelmisest kodust välja kolimist on meie asjad kõik kastides ja poputamiseks väga aega ei ole. Isegi kui ma seda teeksin, siis arvestades praegust elustiili (kus päevad mööduvad peamiselt tolmu ja värviaurude sees), ei saaks ma ühegi toote kohta päris täpset arvustust kirjutada (mu nahka mõjutavad hetkel lihtsalt liiga paljud tegurid korraga). Küll aga mainin ma hea meelega ära tooted ja mõtted, mis mul nendega seoses on tekkinud. Fotod on tehtud siis mõned vanas kodus ja mõned juba uues.. natuke miljööd ka, et veidi põnevam oleks :)Lumene Arctic Glow huuleläige - Algul olin veidi skeptiline.. mõtlesin kolm korda enne kui pakendi avasin. Ütlen lühidalt, ma ei kahetse. Ma ei ole paljusid huuletooteid proovinud, kui ma aga võrdlen seda oma h&m huuleläikega, siis see on 10x parem. Ta ei ole küll nii tugeva pigmendiga, tänu millele võib seda huultele kanda ka siis, kui lähed ntks parki jalutama. Mulle meeldib, kui kannan seda lihtsalt oma kahvatute kuivade huulte peale ja see nad mõnusalt "tervemaks" muudab (võltsi efekti jätmata).

NYX Vivid Brights silmalainer ja Pore Filler - silmalaineri suhtes olin samuti skeptiline. Kuna lainer minu silmakujul ilus ei jää ja tavaliselt ka väga hästi välja ei paista, tegin selle hoopis alumisele laule. Jäi mõnusalt kevadine tulemus ja kindlasti kordan. (Roosa tooni saavutamiseks kasutasin NARS põsepuna "orgasm", läige silmalau keskel on Makeup Geek "In the spotlight").

Lumene True Mystic Volume - Muidu väga hea, aga jätab väga õhukese kihi, mistõttu tuleb kihte ikka korrata ja pealekandmine on aeganõudev. Seepärast eelistan siiski Maybelline Lash Sensationali.Teasy Teatox - Olen seda ka enne proovinud (28 päeva kuuri) ning tol korral mingit mõju ei märganud. Nüüd niipea, kui saame oma korteris päriselt elama hakata ja tekib mingisugune rutiin, võtan Teasy kuuri uuesti ette. Mul on seda vaja... ;) PS! Hind on langenud poole võrra. Seega need, kes enne ei raatsinud osta, siis nüüd ehk taskukohasem.

Maiasmoka kommid - minu lemmikud on tegelikult kirsid šokolaadis ja karamelli šoks, aga üldiselt ei ütle ma ühelegi Maiasmoka maiusele ära. Need on kõik nii head!JOIK Sidruni ja vanilje kehakreem - Joiki tooted on kõik head, mida olen seni proovinud. See kehakreem on Joikilt minul esimene. Kuna kreem on üsnagi õrn, siis niisutab see nahka just täpselt nii palju kui vaja, aga väga pikaks ajaks tulemust lootma jääda ei tasuks. Kui nahk on väga kuiv, tuleks seda niisutada nii hommikul kui ka õhtul.Turbliss rabatoonik - Minu teiste nahahooldustoodete kõrval ei ole see mingisugust mõju mu naha olukorrale seni kahjuks avaldanud. Kindlasti jätkan kasutamist, sest iga toote proovimisega läheb aega.Dr Irena Eris mitsellaarvesi - peaks eemaldama meigi jm mustuse nahalt. Ma ei tea, mis imetooted mul on... aga neid ta maha ei võta. Hetkel kasutan Eucerini mitsellaarvett ja viimane meeldib mulle rohkem (see on soodsam ka).Macadamia Professional Blow Dry losjoon - seda ma pole veel kahjuks jõudnud proovida, sest mul hetkel puudub võimalus juukseid föönitada või sirgendada. Küll aga olen sellest kuulnud palju head ja ei jõua ära oodata, mil saan proovida.Nurme palsam ja kehakreem - Kuna minu nahk ja ka peanahk kannatavad tihti psoriaasi käes ja selle vastu aitavad enamasti vaid retseptiravimid (hetkel kasutan hormonaalset, mis ei ole üldse tegelikult tervisele hea), siis nende kahe toote kasutamist ootan uudishimuga.

(kasutasin kehakreemi ja see imendub väga kiiresti, jätab küll naha kleepuma veidi, kuid see on märk, et tegemist on intensiivse ja tugeva niisutava kreemiga. Lavendli lõhn meenutab mulle tavaliselt jalakreeme, kuid selle lõhn on meeldivalt magus. Soovitan!
Blistexi huulepalsamid ja kätekreem - Blistexisse armusin, kui olin plikatirts ja külas olles hakkas tekkima ohatis. Tädi andis mulle huultele Blistex Lip Relief'i ja pärast seda kasutasin seda päris mitmeid aastaid. Nüüd, kuna on olemas ohatise ravimiseks tabletikuurid ja Fenivir, kasutan Blistexi vaid huulte kaitsmiseks külma, tuule või päikese eest (sest ka UV kiirgus võib ohatise esile kutsuda) või siis, kui huuled on juba veidi kannatada saanud. Hetkel on mul soetatud Blistex ProtectPlus & Blistex MedPlus (purgis). Viimase pulgaversiooni üle rõõmustan, sest purgis ei tundu ükski asi väga hügieeniline. Enamasti kaovad huulepalsamid mul kiiresti, seega 3 tagavara üle on ainult hea meel... kui vaja, on sahtlist võtta! Kätekreem on muskal juba kasutuses. Sobib :)Sõsar huulepalsam - Nii armas nimi ja veel ilusam pakend. Lisaks võlus see toode mind ka oma koostisainetega. Püsib huultel mõnusalt kaua ja ei tekita ninas-kurgus sellist kuiva tunnet.

MOSSA mitsellaarvesi ja niisutav päevakreem mustikast pärineva E-vitamiiniga (+ hulgaliselt testreid) - ei jõudnud veel kahjuks proovida, kuid hüaluroonhape ja E-vitamiin tekitavad minus suurt uudishimu. Veidi ehmatab, et näokreemis on nii palju alkoholi, aga ehk pole hullu. Oma tundliku nahaga saan varsti järgi katsetada ja ka ntks siin kommentaarides märku anda, kas sobis või mitte :)Placent Activ šampoon, palsam ja ampullid - Mu mõlemad õed on kasutanud ja on väga rahul. Ise veel pole jõudnud proovida, aga varsti. Varsti! :)Moshi kehakoorija "salapärane mees" - lõhnab imeliselt! Meenutab natuke lapsepõlvest nätsukomme. Jätab naha siidiselt pehmeks ja niisutatuks. Moshi tooted kõik üldiselt lõhnavad söödavalt.. ja see Salapärane Mees on üks mu lemmikuid sellest kingikotist.Lisaks sain ka mõned voucherid/kinkekaardid, mis kaotasid enne kehtivuse kui mul nende realiseerimiseks aega tekkis. Väga kurb. Ilumessile õnneks veel jõuan minna! :D Lisaks loositi üritusel välja mitmeid auhindu ning loosiõnn naeratas ka mulle. Sain Sundarilt kinkekaardi spa külastamiseks. Kas kellelgi on kogemusi?

Kas Teil on nendest toodetest lemmikuid? Andke teada :)

@sincerelybitter