Poed on riideid täis, seal peaks ju minu jaoks ka midagi leiduma, eks!? Eilsest suvekleidi ostingust igatahes midagi välja ei tulnud....

Poed on riideid täis, seal peaks ju minu jaoks ka midagi leiduma, eks!? Eilsest suvekleidi ostingust igatahes midagi välja ei tulnud. Võib-olla uuel katsel läheb paremini.. Küll aga leidsin midagi muud...

Olen alati kandnud rohkem kingi kui madalaid jalanõusid ja viimasel ajal tunnen, et olemasolevad kaks paari on juba igavaks muutunud. Nii ostsin Zarast need kingad. Neid on ka musta värvi, aga musta värvi kingad on mul juba olemas ja kreemikaid olen otsinud pikka aega.

// Stores are full of clothes, there should be something for me too, right?! Yesterday's summer dress hunt went totally downhill, maybe better luck next time. Nevertheless... I didn't come home empty handed...

I've always been more of a heel-girl rather than flat-shoe girl and l've been getting really bored with my two pair of heels lately. So I picked theseup from Zara. Also in black, but I've been searching for beige heels for a long time so I opt for these.

EVERY TIME I DO THIS WITH MY FINGERS, M SAYS "I ATE TWO .... TODAY" :'D Wearing an old h&m skirt, ad...EVERY TIME I DO THIS WITH MY FINGERS, M SAYS "I ATE TWO .... TODAY" :'D
Wearing an old h&m skirt, adidas original superstars (link here) and random black top

Kuna laupäeval väljas nii ilus ilm oli ja temperatuur pea 30 kraadi, ei raatsinud seda tubaselt veeta ja läksin elukaaslase krossitrenni vaatama ning kuumust nautima. Nagu võite arvata, siis otsustasin õhku läbilaskvate ja mugavate riiete kasuks. Kapist leidsin vana h&m seeliku, mida kombineerisin M soovitusel mugavate "liivas sompamiseks" sobivate adidase jalatsitega. Trenn kestis ligi 3 tundi ja palavuses tundus aeg liikuvat lausa teosammul. Mitte, et ma kurdaks... sellist kuumust võiks isegi rohkem olla! 

//Since on Saturday we were blessed with really nice weather and the temperature was nearly 30 degrees, I didn't want to spend that day indoors and decided to go enjoy the weather on my boo's motocross training. As you might think, I opted for light and comfortable outfit. Found an old h&m skirt at the bottom of my closet that I combined with my trusty and comfortable adidas shoes. Training lasted about 3 hours and it seemed like an eternity with this heat. Not that I'm complaining... we could use more of hot days like these!

random grey t-shirt, nelly skirt (link here ), zara shoes and bag (both old), zara leather jacket (link here ) Aasta kõige p...
random grey t-shirt, nelly skirt (link here), zara shoes and bag (both old), zara leather jacket (link here)

Aasta kõige pikem nädalavahetus ongi kohe-kohe läbi. Veetsime selle rahulikult nagu kõik teised nädalavahetused selle vahega, et üritasin rohkem kodunt välja saada. Nii õnnestus Teie jaoks ka mitmest outfitist pilte varuda, mis tuleval nädalal kõik siia blogisse tee leiavad.

Reedel käisin vanemaid kiusamas ja suureks üllatuseks olid sugulased kõik kaugelt sinna sõitnud. Nii tore oli kõiki näha ja kallistada! Minu õnneks olin selga pannud dressipükste asemel seeliku ja sain päeva jooksul isegi mitu komplimenti. Kui varasemalt ma t-särke pole armastanud kanda, siis nüüd olen avastanud enda jaoks, et neid saab kergelt kombineerida ka pidulikemate riietega ilma, et riietus tunduks liialt üle pakutud. Nii leiavad rohkem kasutust kapis seisvad seelikud, mida aastate jooksul endale kokku olen ostnud.

Wearing h&m skort (old) and Mango top ( here ), it's on SALE! Lamp is diy (link here ) See laud on teine eksemplar....

Wearing h&m skort (old) and Mango top (here), it's on SALE! Lamp is diy (link here)

See laud on teine eksemplar.. esimene ei tulnud välja nii nagu me lootsime ja siis tegi M uue. Lauaplaat on tehtud vanadest laudadest, mille saime kohalikust talust. Jalad on industriaalselt viimistlemata, keevis näha. Mulle nii meeldib! Kordumatu, ise tehtud.

// This is our second attempt.. first table didn't come out as we imagined so he made a new one. Surface is made of old wood planks that we got from a local farm. Frame is unfinished to get that industrial look. I'm totally in love with it and the fact that I can see the welded line. Unique, handmade.

Kui nädal tundub eriti pikk, on mõnus nädalavahetusel veidi lõõgastuda (eriti sellise tormise ilmaga, nagu laupäeval oli). Minu lemm...

Kui nädal tundub eriti pikk, on mõnus nädalavahetusel veidi lõõgastuda (eriti sellise tormise ilmaga, nagu laupäeval oli). Minu lemmik viis puhkamiseks on veeta aega sooja tekiga diivanil ja juua maitsvat kohvi. Sel laupäeval õnnestus mul seda teha koos noorema õega. Alustasime päeva tervisliku pudruga (retsept siin), jätkasime õudusfilmiga ja lõpetasime 7-sekundi mänguga. Väga mõnus (ja samas mitte, sest me vaatasime väga haiget filmi nimega "Funny Games")!

Homme jätkan produktiivselt töö ja treeningutega ja mul on lõpuks tunne, et olen jälle ree peal. Eelmine nädal sain ka oma 2km pikkuse "vaja-teha" nimekirja läbi kriipsutatud ja homme ootab mind juba uus :)

Kuidas Teie Nädalavahetus möödus?
Head und 

// After a long week I love to relax. One of my favorite things to do is to spend some time snuggling in a blanket and enjoying a good cup of coffee. This Saturday I got to do that with my younger sister. We started our day with a healthy porridge (recipe here), continued with horror movies and fun 7-second game. So cozy (and kind of not, because we watched a really sick old movie.. Funny Games)!

Tomorrow I’m starting a productive week with workouts and work and I think I'm finally getting back on track with my life. Last week was so productive that my 2km length to-do list finally got done.. and tomorrow I'll start a new one :)

How was your (stormy) Saturday?
Sleep tight 

Kolmapäeval käisin Anita , Merlini ,  Teele  ja teiste blogijatega Tuljaku restoranis tutvumas Bioderma toodetega. Õhtu oli väga meeldiv...

Kolmapäeval käisin Anita, MerliniTeele ja teiste blogijatega Tuljaku restoranis tutvumas Bioderma toodetega. Õhtu oli väga meeldiv ja hubane, toidud maitsvad ning juttu jätkus kauemaks. Väga tore oli ka näha, et korraldajad on kursis täpselt, kelle nad on üritusele kutsunud. Järgmine kord võtan ehk telefoni asemel ka peegelkaamera kaasa, sest pilte õhtust tuli vähe ja need, mis on, võiks olla hulga paremad :/

Toodetest lähemalt... kui varasemalt olen kokku puutunud mõne Bioderma Atoderm seeria tootega, mis minu nahale tundusid liialt rikkalikud, sain nüüd selgema pildi, mis nende tootevalikus olemas on ja mis minule võiks paremini sobida. Valik on üsna lai. Suurem huvi tekkis ka paari konkreetse asja kohta, mida tahaks kindlasti järgi proovida. Näiteks Nodé seeria šampoonid ja kontsentraadid, mis on mõeldud psoriaasi all kannatavale nahale, pihustatav päikesekaitse (mida Eestis hetkel veel kahjuks ei ole) ja Cicabio tooted haavadele. Kingikotiga saime ka 3 toodet, mida järgi katsetada ja millest hiljem muljetada :)

Milliseid Bioderma tooteid olete proovinud, milliseid tahaksite proovida? Kirjutage mulle oma kogemustest :)

 Tutvustan Teile siin nii muuseas ka Merili't. Tsekkige kindlasti tema blogi! :)Olen asjade otsingul. Raske määratleda isegi, milliste asjade, sest vaja on nii mööblijuppe, nõusid kui ka koduseid abivahendeid ja pa...Olen asjade otsingul. Raske määratleda isegi, milliste asjade, sest vaja on nii mööblijuppe, nõusid kui ka koduseid abivahendeid ja palju-palju muud. Meil lihtsalt ei ole. Niisiis üle pika aja veetsin tänase hommikupooliku Kaubamaja kodumaailmas. Lihtsalt, et äkki satun mõne asja otsa, mis meeldib ja mida vaja on. Leidsin paar asja, mille ära ostsin ja palju asju, mis hetkel veel Kaubamaja riiulitele jäid, sest ehk leian mujalt parema... või sama, aga odavamalt. See on minu stiil - ei osta esimest ettejuhtuvat, vaid selle, mis tundub õige ja õiglase hinnaga. Lisaks Kaubamaja ostudele, saabus täna ka pakike Design Studio'lt, mille tellisin mõned nädalad tagasi ja nii ongi täna teie ees minu värskeimad kodu-ostud.

Wire Clips'e olen otsinud juba mõnda aega, sest lahtised pakikesed köögikappides ajavad lihtsalt hulluks ja tavaliselt pesulõksud-pakendiklõpsud ei meeldi. Kaubamajas asusid nad kellassepa leti läheduses. Vahukommid on pildile jäänud niisama, moe pärast ;)

Nõudepesuharja olen soovinud ka juba endale ammu. Kes veel ei tea, siis hari on tunduvalt hügieenilisem kui švamm, kuivab ruttu ja ei lase bakteritel vohada. Kunagi soetan endale ka Iris Hantverk'i harjad, hetkel lepin küllaltki sarnase koopiaga.

Ja need ilusad valged vaasid tellisin Design Studiost. Tegemist on Taani firma House Doctor vaasidega, mida olen soovinud juba ammu-ammu. Eriti seda madalamat, mummulist. Pärast erinevates välismaa veebipoodides tuulamist leidsin kogemata, et ka Design Studio müüb House Doctor tooteid. Nii äge! Ja House Doctor pakikesega tulid ka mõned disaini kataloogid, mille leheküljed on lihtsalt nii ilusad, et pidin pildile jäädvustama :) ..palju inspiratsiooni... väga palju!

Need kuusnurksed MENU küünlajalad, mida juba mitmeid kordi minu Instagramis ( @mai.shh &  @korter43 ) kohanud olete,...Need kuusnurksed MENU küünlajalad, mida juba mitmeid kordi minu Instagramis (@mai.shh@korter43) kohanud olete, on ühed lemmikumad sisustusaksessuaarid meie kodus. Tõelised pilgupüüdjad! Soetatud sai need Beautiful Thins e-poest juba siis, kui alles eelmises kodus elasime. Seisnud kastides rohkem kui kuu aega, oli aeg nad nüüd lõpuks päevavalguse kätte tuua. Kaks riputasime tulevasele kodukontori seinale ja kaks esikusse. Koos vannitoa kuusnurksete põrandaplaatidega loovad mõnusa harmoonia ja tekitavad korteris läbivaid mustreid. Kuigi ma olen olnud väga ebakindel selles osas, mida ja kas ma seinale riputan, minimalistlikult tühjaks meie valged seinad ei jää. MENU küünlajalgadele tuleb seltsiks veel String riiulisüsteemide stiilis kontorinurgake, Ikea Aröd laualamp (mis kaunistas minu aknalaual olevat kontorinurgakest eelmises kodus), diivani kohale mõned seinapildid ja veel mõned detailid magamistuppa ja kööki. Ma ei taha kodu kujundamisega väga tormata, sest eelmises kodus sai sisustamisega veidi kiirustatud ja välja kolides ei tekkinud ühegi esemega seda tunnet, et "see on meie oma". Nii kõik uuele omanikule jätsimegi. Seekord oleme kogenenumad, targemad ja sisustame südamega. Et kodu oleks oma.

Mis on need asjad Sinu kodus, millega on Sul emotsionaalne side ja mida võtaksid kaasa, ükskõik kuhu Sa ka ei koliks?

//These hexagon MENU candle holders, that you've already seen on my Instagram (@mai.shh & @korter43), are the most loveable accessories in our new home and they ŕe eyecatching too! I bought these from Beautiful Thins online store. Been standing in the boxes few months it was finally time for them to see the daylight. We hanged two of them on our future home-office wall and two of them on our entryway wall. With our hexagon bathroom tiles, they create a beautiful harmony and patterns across the apartment. Although I've been really insecure about what and if I should hang on the walls, they won't stay as blank as they are. MENU candleholders will be accompanied by String style office corner, Ikea Aröd lamp (which decorated our windowsill home office in our previous home), some wall art above the couch and few other details into the kitchen and bedroom. I don't want to rush decorating our home, because we have made that mistake once before. Didn't get that "It's ours" feeling until the end and sold all our stuff with the apartment. We are more experienced now and wizer too, so this time we'll decorate with things we connect with. So that we get that "ours" feeling.

Which are these things in your home that you'd take with you anywhere if you move?

Topshop top / H&M skort (old, similar here ) / Zara sandals (similar here ) Ma ei tea, kas asi on tähtede seisus või...


Topshop top / H&M skort (old, similar here) / Zara sandals (similar here)

Ma ei tea, kas asi on tähtede seisus või viimasel ajal käib elu lihtsalt veidi teist rada, igatahes kolmapäevast eilse hilisõhtuni ei läinud miski plaanipäraselt ja plaane oli palju. Mis muidugi ei tähenda midagi halba, sest välja kukkus kõik oodatust palju paremini. Ja reedeks lubatud postitus on täna, pühapäeval ka lõpuks Teie ees.

Suvi on praktiliselt ukse ees ja sellega seoses meenuvad mulle valged, lendlevad pluusid, sandaalid ja kergelt lokkis tuulest viidud juuksed! Valge lendleva pluusi otsingutega alustasin juba aprilli alguses ja kauplustest eriti midagi ei leidnudki, kuni lõpuks komistasin Topshopis selle pluusi otsa. Tegu on tõepoolest ilusa (ja ka mugava) suvepluusiga, mida on lihtne kombineerida pea kõigega (alustades lühikestest lõhkistest teksadest ja lõpetades musta pihaseelikuga). Täna on ta Teie ees kombineerituna H&M eelmise suvekollektsiooni püks-seelikuga (loe: skort), mis mingil veidral põhjusel siia blogisse aasta jooksul veel jõudnud ei ole. Rihmikud on samuti soetatud eelmisel suvel Zarast, nii et poodidest saab paraku krabada vaid sarnaseid isendeid, ntks neid.

@sincerelybitter