Kui viimasel ajal olen eelistanud pigem tagasihoidlikumat maniküüri musta, nahatooni või läbipaistva küünelakiga, siis nüüd tekkis soov...


Kui viimasel ajal olen eelistanud pigem tagasihoidlikumat maniküüri musta, nahatooni või läbipaistva küünelakiga, siis nüüd tekkis soov värvida küüned punaseks. See küünelakk on seisnud mul korvis üpris kaua, sest soovitud "jõulupunane" osutus liiga heledaks ja ei vastanud minu ootustele. Nüüd aga suvel, tundub toon just õige. America (ZP474) on tänasest minu lemmik suvine punane. Kui oled nagu mina ja ei armasta eriti ehteid kanda, annab värviline lakk lihtsale outfitile täpselt selle viimase lihvi.

// Although lately I've been prefering nude, black or unpolished nails, now I wanted to paint my nails red. This nail polish has been in a box for ages, because "xmas red" appeared to be too light for winter and didn't meet my expectations. Now, in the summer, it seems just perfect. America (ZP474) is now my favourite summer red. If you're like me and don’t use a lot of accessories to your outfits – this gives the perfect little touch to your outfit! 

Always work in progress...  Saime nüüd vähemalt köögi tagumise seina plaaditud ja vuugitud. Või tähendab... sõber plaatis ja M vuu...
Always work in progress... Saime nüüd vähemalt köögi tagumise seina plaaditud ja vuugitud. Või tähendab... sõber plaatis ja M vuukis. Kasutasime sama plaati, mida vannitoas (tegelikult veidi teistsugust, aga nii palja silmaga ei saagi aru, et erinev oleks) selle vahega, et vuuk on köögis silver 04, vannitoas valge. Nüüd veel vaja Fiskarsi nugade hoidja asemele seinale kinnitada roostevabast terasest magnetliist, aga olemasolev kinnitus sellele väga hästi ei sobi. Teisele poole kööki on veel tulemas kõrge riiul, kuhu lähevad ülejäänud esikus kastides seisvad asjad. Siis saan hakata ka tegelema riiulite sättimisega nii, et kõik oleks korras ja silmale ilus vaadata, sest hetkel on mitu asja, mis mind häirib.
Fotode jaoks pätsasin kätepesuseebi vannitoast, selle asemele tuleb Meraki nõudepesuvahend üsna sarnases pudelis (lähen sellele täna postkontorisse järgi). Andree Jardin'i nõudepesuharja ostsin Kaubamajast. Andre Jardini tooted on valminud käsitööna Prantsusmaal ja Kaubamajas on nende toodete valik üpris lai. Metallkorv sai kunagi ostetud Tigerist, nüüd sai endale ka ilusa musta kuue. Kapile oleks vaja veel midagi rohelist, elusat ja ideaalis tahaks veel välja vahetada ka veekeedukannu. M veel ootusärevalt küsis, kas tellisin ära, aga .. ma võtsin vastu karmi otsuse, et teen seda siis, kui olemasolev otsad annab (loodan, et see juhtub üsna pea! haha)

Mööblist lähemalt, köögikapid tellisime oma joonise järgi samast kohast, kus eelmine kord. Värvi alla sai taaskord M käe all.

Söögilaud on ise tehtud, toolid tellisime deko.ee-st. Vaip (h&m) oli algul elutoas, aga nüüd kaunistab see köögi põrandat ja sobib siia palju paremini. E-poes kahjuks välja müüdud, aga üsna sarnane variant neil veel täiesti saadaval.

Kokkuvõtvalt... me vist ei saa kunagi kodu valmis, aga ma loodan vähemalt, et Teil on siis midagi põnevat lugeda. Räägiksin veel, kui teaksin, mis Teid täpselt huvitab. Seega, igasugustele küsimustele vastame meeleldi!Üle pika-pika aja on mul Teiega jagamiseks üks smuuti retsept. Kes veel ei ole proovinud, siis banaani-avokaado smuutid on mõnusalt kr...Üle pika-pika aja on mul Teiega jagamiseks üks smuuti retsept. Kes veel ei ole proovinud, siis banaani-avokaado smuutid on mõnusalt kreemised ja maitsvad ja nende valmistamiseks leidub sadu eri viise. Lisaks heale maitsele pakatavad nad vitamiinidest ning muudest organismile kasulikest ainetest. Minu silmis kindlasti parim turgutus igal ajal! Avokaado on tuntud kui supertoit, samuti banaanid. Kui need kokku segada, võib smuuti tulla üsna lääge, kuid natuke haput kiivi näol ja mõrusust matcha tee abiga muudab koosluse väga maitsvaks! Väikest "miskit", mida muidu smuutidest ei ootaks, saab lisada peterselliga. Tegemist on väga toitva smuutiga ;)

// Over long period of time I have finally a smoothie recipe for you. Who hasn't tried it yet, banana-avocado smoothies are super creamy, yummy and there are a ton of ways to make them when it comes to flavors and combinations. They're also really healthy and good for your body. In my eyes the perfect pick-me-up anytime! Avocados are known superfood and bananas too. When you mix them together, the taste might get too insipid very quickly, but when you add a bit of sourness with a kiwi and bitterness with matcha, you'll get something very good! Also, parsley gives it that little umpf you wouldn't normally get. This smoothie is very fulfilling ;)

SUPERFOOD SMOOTHIE RECIPE:
1 banaan / 1 banana
1 kiivi / 1 kiwi
1 avokaado / 1 avocado
natuke peterselli / little bit of parsley
1tl matcha teed / 1tsp matcha tea
1/3 klaasi keefiri/ 1/3 cup of kefir

Sega kõik koostisained blenderis ning jäta natuke peterselli ka kaunistuseks. Kogusest jätkub kahele, jaga sõbraga! ♥

// Mix all the ingredients together with a blender and leave some of the parsley for decorating too. You get two portions from this so share with a friend ♥

Here is my lovely casual look from few days ago. I love pairing skirts with comfortable tank tops and t-shirts. I bought this skirt la...Here is my lovely casual look from few days ago. I love pairing skirts with comfortable tank tops and t-shirts. I bought this skirt last year from Lindex, I was totally in love with it but never happened to be on an event where I could wear it. Now I'm comfortable enough to wear it even on a casual day. You can totally dress it down with sneakers and tank tops or dress it up with heels and a nice top. I found a golden middle between the two. Not too fancy and not too casual.

Wearing:
Shoes: River Island
Skirt: Lindex (old)
Top: Zara
Sunglasses: Le Specs

Tervitused! Järjekordne nädalavahetus on kohale jõudnud ja mul on tunne, et nädalad mööduvad turbokiirusel. Kindlasti mingit rolli sel...Tervitused! Järjekordne nädalavahetus on kohale jõudnud ja mul on tunne, et nädalad mööduvad turbokiirusel. Kindlasti mingit rolli selles mängib üleeile rünnanud väsimus. Peas on udu, mis ei taha ka kõige kangema kohviga ära minna. Ei oskagi midagi teha, sest HAIGE haige ma ei ole ja samas tervena end ka ei tunne. Täna võtan esimese poole päevast vaiksemas tempos ja õhtul loodan, et jõuan ka tööd teha.

Muide, alates tänasest on meil toas paljajalu kõndimine veidi mõnusam. Lõpuks katab elutoa põrandat vaip ja esikus ukseesist jalamatt. Vaiba tellisin muide Cellbes-st, just selline hele, mis meie diivanilauaga väga võistlema ei hakka, hind ka soodne. Väiksem ruudumustriline vaip, mis diivani ees enne oli, leidis endale uue koha köögis ja sobib sinna isegi paremini.

Ja diivanilaud on taaskord minu ja M tiimilooming. Kuna kuusnurk on meil algusest peale olnud korteris erinevate tubade ühendusdetailiks (magamistoas dekoratiivpadja kate, elutoas ja esikus MENU küünlajalad, vannitoas kuusnurkne must plaat), siis sai lauaraamis seda kujundit ka kasutatud, aga mitte nii otseselt. Jätsime natuke ruumi ka kujutlusvõimele. Lauaplaadi valas M betoonisegust, tugevduseks sisse metallist armatuur. Mõtleme veel, kas raam värvida mustaks või jätta nii nagu on. Mis teie arvate?

Hoidke blogil ikka silma peal, valmimas on nii esik kui ka kodukontor :)

Hi guys! Who has played Pokemon GO yet? I installed it yesterday but where I live, there are no Pokemons nearby (hillbil...


Hi guys! Who has played Pokemon GO yet? I installed it yesterday but where I live, there are no Pokemons nearby (hillbilly.. haha) so I planned to try this game today when heading to town. Totally failed because I forgot to charge my phone. Maybe next time.
We had a meetup with Merlin & Anita today. Went to Katusekohvik @ Tallinn. It was my first time there, but I had heard so much about it so I had a vision in my mind.. and when we get there I was so disappointed. Sorry, here comes a bad review.... I'm never going back there again! Food looks good, but the taste isn't what you'd expect. They couldn't even succeed in making a simple thing as garlic breads :/, way too salty and greasy.

So, here is the look of tonight! So glad that the summer heat is back as well, I can wear my skirts!

Wearing:
Shoes: River Island
Skirt: Lisa Olsson by Nelly (old)
Top & bag: Zara (old)

Heihei, rõõm näha! Nagu mõni aeg tagasi kirjutasin, siis käisin KSA-s silmi kontrollimas ja mõned teist soovisid minu silmaoperatsiooni k...
Heihei, rõõm näha! Nagu mõni aeg tagasi kirjutasin, siis käisin KSA-s silmi kontrollimas ja mõned teist soovisid minu silmaoperatsiooni kogemusest rohkem teada saada. Sellest on 3 aastat möödas. Mõte protseduuri tegemisest tekkis väga äkki ja nii läksingi huvi pärast küsima, kas minu peal üldse saaks seda teostada. Kõhklesin veidi, sest mulle tundus, et nägemine läks muudkui halvemaks ja sagedased silmapõletikud tegid murelikuks. Nägemisuuringult sain vastuseks, et tavalist silmaoperatsiooni teostada ei saa, sarvkest on liialt õhuke. Küll aga on pakkuda kallim variant, FLOW (puutevaba laseroperatsioon). Minu jaoks muidugi suur rõõm ja polnud mingit küsimust, panin protseduurile aja kirja.

Olin lühinägelik, üks silm -5,25, teine -4,75.

Protseduur

Protseduur toimus 16 juuli, 2013. Mäletan, et enne toolile istumist sain silmatilkasid, mis tegid nägemise väga uduseks. Olin varem kuulnud, et kui silm ei püsi lasertäpil, siis protseduur ebaõnnestub ja kartsin seda väga. Minu hirm oli asjata, sest roheline laserkiir oli ainus "kuma", mida üldse nägin ja sellest mööda vaatamine oleks olnud võimatu. Paar sekundit ühele silmale ja paar teisele, kaitseläätsed silma ning juba võisin minna. Pilk oli veidi udune, aga nägemine oli tunduvalt parem kui varasemalt prillidega. Kaasa sain kotitäie erinevaid rohtusid, silmatilkasid jne, ise millegi pärast muretsema ei pidanud. Kui oleksin elanud Tallinnas, oleksin saanud ka taksoga tasuta koju.

Valus ei olnud! Silma pandi tuimestavad tilgad ja ma ei tundnud midagi. Protseduur oli huvitav. Arst rääkis minuga terve protseduuri aja, seega ei tekkinud ka hetki, mil oleks saanud hakata üle mõtlema.


Vahetult pärast protseduuri

Pärast protseduuri jalutasin õues, nautisin oma "uusi silmi" ja inimesed imestasid, kuidas ma nii rõõmus ja terve välja näen, ise just opilt tulnud. 


Taastumine esimesel nädalal

Võtsin puhkuse nädalaks ajaks, kuid nüüd tean, et oleks võinud hoopis võtta haiguslehe. Ma istusin need päevad kodus pimedas. Kui oleks olnud talv, poleks olnud probleemi.... väljas on nagunii pime. Minul aga juhtus nii, et need olid selle suve kõige päikesepaistelisemad ja eredamad ilmad üldse ja alates teisest päevast silmad valgust ei kannatanud. Nii tõmbasin kõikides tubades kardinad ette ja kandsin toas päikeseprille. Puhkust "nautida" ma ei saanud.

Silmatilke kulus palju, sest ilma nendeta oli paha. Mäletan, et kolmas päev oli kõige hullem. Minule tundus pilgutades, nagu oleks rauapuru silmas ja see oli niiiiii valus! See aga pidavat kulgema inimestel erinevalt, mõnel ei ole midagi hullu ja mõnel on. Täiesti normaalne. Sain kaasa ka ühe Xanaxi (eeldatavasti selle piinarikka 3. päeva tarbeks), aga seda ma ei kasutanud. Pigem kannatan ühe päeva kui võtan rohtusid, mida ma pigem ei võtaks. Järgmiseks päevaks oli suurem valu läinud, ka valgust talusin paremini ja sain silmi juba veidi rohkem lahti hoida. Väga palju südamerahu sain KSA telefoniliinilt, kuhu võisin iga kell helistada, kui mingi mure oli. See oli väga positiivne, et nad aitavad ka kodus taastujaid nõu ja jõuga.

Viies ja kuues päev juba muutusid talutavamaks ja uuel nädalal läksin tööle. Minu töö seisnes arvutis kujunduste loomises, trükifailide vormistamises ja kontrollimises. Kribu teksti, mida kontrollida, oli palju ja silmad tulid sellega kenasti toime.


Tagasilöögid

Kuna olin eelnevalt lubanud sel nädalal olla pulmas fotograafi rollis, siis palju valgust, kaameravälke jne muutsid minu tundlikud silmad väga valusaks. Lisaks muutus ka nägemine veidi kehvemaks. Minu jaoks oli see suur tagasilöök, kuid mõned päevad hämaras taastumist aitasid.


Järgnev taastumine 

Fokuseerimine võttis alguses veidi aega, aga ma nägin! Kaugemale kui eales varem. Märkasin, et nägemine oli kehvem nendel päevadel, kui viibisin rohkem valguse käes ja parem nendel päevadel, kui viibisin hämaras või lausa pimedas. Silmad olid valguse suhtes veel pikka aega väga tundlikud.

Muide, oma miinusprillide järgi haarasin hommikuti veel mitu nädalat (aga neid ei olnud), mõnest harjumusest on lihtsalt raske vabaneda... Ja muidugi see rõõm igal hommikul, kui avastad, et Sul ei ole prille vaja! See on midagi kirjeldamatut. 

Tänavavalgustite ümber paistis olevat halo veel umbes aasta, kuid mulle öeldi, et see on normaalne ja aja jooksul kaob. Nüüdseks on ka see kadunud.

Üks asi, millega oli minul raske harjuda, oli inimestele silma vaatamine. Varem peitsin end prilliraami taha, see oli nagu kaitsebarjäär minu ja minu vastas seisva inimese vahel. Introverdina oli minu jaoks prillide taha varjumine mingil määral oluline ja sellest "üle saamine" võttis kindlasti aega. Kohanemine on aga teinud mind palju tugevamaks ja julgemaks kui olin varem :)


3 aastat hiljem...

...on nägemine arsti sõnul 125%. Näen tabelist lugeda kirja, mida terve silmaga inimene tavaliselt ei näe. Muidugi peaksin puhkama rohkem silmi, sest töö ja hobi on seotud arvuti taga olemisega. Lisaks, KINDLASTI pean kandma UV kaitsega päikeseprille, et kahjustuste eest silmi kaitsta. Paljudel esineb operatsioonijärgselt kuivsilmsust, kuid sellega minul probleeme ei ole.


Prillikandja vaevarikas elu

Soovitan kõigil, kel vähegi võimalik, see protseduur ette võtta. Minu hommikud algasid enne seda protseduuri prille otsides ja uni ei läinudki enne ära, kui maailma selgelt nägin. Kõik väiksed lapsed kartsid mind (st minu prille) ja kui vähegi võimalik, kiskusid need eest ära. Prillidega juhtus koguaeg õnnetusi.. Talveperioodil väljast sooja ruumi sisenedes olin oma 10-ks sekundiks pime, sest klaasid olid udused. Alati viskasin nalja, aga tegelikult segas see minu elu. Läätsede kandmisega ei saanud ka enam jätkata, sest minu silmad enam läätsesid välja ei kannatanud ja silmapõletikud muutusid liiga sagedaseks.


Kes tegid ja palju maksab

Minu protseduur teostati KSA-s, valisin nende kliiniku, sest nende pakkumine oli kõige parem (odavama hinnaga oli teisigi, kuid silmatilgad, ravimid, garantii jne ei olnud teistel hinna sees, lisaks KSA kohta oli palju positiivset tagasisidet Internetis kirjutatud ja nii tekkis ka usaldus). Seal on nii toredad inimesed, kes Sind alati laia naeratusega tervitavad. Mõnus õhkkond ja kaunis miljöö. Minuga tegelesid erinevatel visiitidel Liisi Toom ja Gustav Kesküla, opereeris Dr. Ants Haavel, kes on väga sõbralik ja isegi minul, kes ma olen üsna tagasihoidlik ja vaikne uute inimestega, oli temaga kerge suhelda. 

Kindlasti paljud Teist mõtlevad, palju see protseduur maksab. Hetkel 2490€/ soodushinnaga 2190€, hinnad ei ole minu teada muutunud. On küll suur summa, kuid arvestades raha, mis kõikide läätsepaaride, läätselahuste, prillide, silmaarsti visiitide, silmatilkade, põletikuvastaste rohtude jne peale aastate jooksul kulunud on, on see tühine summa. Mina maksin korraga pool protseduuri hinnast ja teise poole võtsin aastase järelmaksuga. Nii ei lisandunud summale ka intresse.

..MINU ELU PARIM INVESTEERING!


KSA pakub oma klientidele veel 3 aasta jooksul pärast protseduuri tasuta nägemiskontrolle igal aastal. Lisaks, 5-aastane garantii, mis tähendab, et kordusprotseduur tehakse vajadusel ka tasuta. Ma muidugi loodan, et selleks vajadust ei teki.

Kas kellelgi Teist on veel kogemusi silmaoperatsioonidega?

STRAPPY SANDALS FROM RIVER ISLAND Heihei! Ma küll jagasin neid pilte ka Instagramis, aga igaks juhuks kirjutan nendest lähemalt ...
STRAPPY SANDALS FROM RIVER ISLAND

Heihei! Ma küll jagasin neid pilte ka Instagramis, aga igaks juhuks kirjutan nendest lähemalt ka siin. Viimasel ajal olen otsinud (ma alati otsin midagi, sest ma ei lepi esimese ettejuhtuvaga) endale lihtsaid madala kontsaga minimalistlikke kingi, mida koolis kanda (ma lähen kooli!) ja lisaks ühtesid paeltega (ja mugavaid), millega ülejäänud suve jooksul ringi käia (teised sandaalid olid juba nii kulunud, et tald läks pooleks). Niisiis otsustasin tsekata Internetiavarustesse ja oioi kui palju ilusaid kingi ma leidsin! Valisin nahatooni kingad, sest see värv sobib pea kõigega. Mõlemad on keskmise kontsaga, et oleks mugav kõndida ja seemisnaha imitatsioonist, sest mulle tundub seemisnahk palju ilusam kui lihtsalt nahast kingad. 

Madalad paksud kontsad ja tipuga kinganinad koguvad hetkel populaarsust ja saadaval on väga palju erinevaid variante. Ma kardan, et sügisel on üsna keeruline kingapoodidest mööda vaadata  🙈

//Hey, hey! So I know I already shared these shoes on instagram, but just in case, I wanted to share here too. I’ve been on the hunt (always on the hunt for something, because I tend not to settle) for simple, low-heel, minimalistic shoes that I can wear to school (I'm going back to school this year!) and another pair of something strappy (and comfortable) to spend the rest of the summer in (my other shoes are so worn out that the sole broke). Last week I decided to search the Internet and I found many, oh so many shoes that I loved! I went for nude shades since they go with everything. On both, the heel is medium and material is suede as I feel they look a lot nicer than the leather.

Low chunky heels and tipped toes are so going into fashion and you can really find lots of variants right now. I'm afraid it's going to be difficult to stay away from shoe stores this fall... 
🙈
POINTED HEELS FROM ZARA

Loving this view from my bedroom window right now!  ☀️Loving this view from my bedroom window right now! ☀️

Tere hommikust! Kaunist pühapäeva! Varsti-varsti jagame korterist rohkem fotosid. Hetkel piirdume nende kahega, kus on näha, et vannit...

Tere hommikust! Kaunist pühapäeva!

Varsti-varsti jagame korterist rohkem fotosid. Hetkel piirdume nende kahega, kus on näha, et vannituppa oleks veel rätikunagi vaja ja kohta, kus pesemisasju hoida, terves korteris on ka põrandaliistud puudu ja palju-palju muud, mille tõttu ei ole veel kodust blogi jaoks pilte teinud. Järgmine nädal saab korraga väga palju asju lõpule viidud (Thank god!) ja kuigi me ei ole istunud käed rüpes, vaid tegelenud planeerimise, jooniste, ehitamise ja mööbliosade tellimisega, siis see kõik ei ole otseselt veel kodus midagi muutnud. Pisividinate tegemisega läheb palju aega ja nii jõuavad ka sisustusteemalised postitused Teieni alles lõppfaasis.

☀️☀️

Sheinside.com-st olete vist paljud juba kuulnud ja sealt ka riideid tellinud. Kvaliteet on neil seinast-seina ja samamoodi ka hind. Ütleks...Sheinside.com-st olete vist paljud juba kuulnud ja sealt ka riideid tellinud. Kvaliteet on neil seinast-seina ja samamoodi ka hind. Ütleksin aga siinkohal, et you get what you pay for. Kui pluus maksab kiirmoe brändide Zara, Asose, H&M vm poes 39€ ja Sheinside'ist saad sarnase 14€-ga, siis ei saagi eeldada, et nad samast materjalist ja sama hästi õmmeldud on. Minul on õnneks vedanud, olen oma tellimustega rahulen jäänud (v.a üks kord, kui pluusil olid paelad kokku õmmeldud nii, et seda polnud võimalik kuidagi selga panna) ja mõtlesin, et jagan ka Teiega oma näpunäiteid, mida riideid valides jälgida ja ühtlasi ka mõningaid esemeid, mida nende lehelt julgelt telliksin.

Nõuanne nr 1

Alati jälgi, mis on kirjutatud esemete kohta tagasiside tulbas. Paljud postitavad sinna ka pilte, millisena riideeseme kätte said. Selle järgi on hea otsustada, mis suurust tellida ja kas ese on midagi, mida ka ise kannaksid. Olen ise üldiselt skeptiline riiete osas, millel pilte juures pole või arvustused puuduvad, kuid olen tellinud ka selliseid esemeid ja tellimusega rahule jäänud.

Nõuanne nr 2

Jälgi väga hoolega riideeseme mõõtusid. Nende toodetel on suurused üldiselt seinast-seina, mistõttu riideid tellides tuleb lähtuda mõõtudest, mis tootekirjelduses. Mõnikord olen mina L, mõnikord XS. Kui kahtled, siis vali alati suurem suurus (minu kogemus näitab, et valides kahtluse korral väiksema suuruse, läheb riideese küll selga, aga on väga-väga kitsas või mini. Ntks see kleit SIIN, mis Evi seljas istub palju paremini kui minu seljas). Pööra tähelepanu, et erinevatel suurustel on ka riideeseme pikkus erinev.

Nõuanne nr 3

Nagu iga e-poe puhul, ei saa pilti 100% usaldada eriti, kui puudub pilt riideesemest modelli seljas. Nii võib esmapilgul tunduv tuunika olla hoopis t-särk ja puuvillane materjal hoopis polüester. Siinkohal tuleb appi jällegi tootekirjeldus ning enne ostu sooritamist soovitan üle kontrollida ka, mis materjaliga on tegemist ning võimalusel jälgida ka tootearvustusi.

Nõuanne nr 4


Riideesemed, mis peaksid kindlasti olema kvaliteetsed, vastupidavad ja tehniliselt hästi õmmeldud, nagu näiteks pintsakud, kehasse hoidvad nahktagid, teksapüksid, pulmakleit jnejne, jäta pigem nende lehelt tellimata. Kui soovid neid riideesemeid aga mingiks stiiliõhtuks või fotosessiooniks vmt, siis on Sheinside hea koht, kus raha säästa. Pintsaku õmblused ei ole küll täiuslikud ja taskud vb veidi nihkes, aga selleks üheks-kaheks ürituseks sobib ideaalselt.

Nõuanne nr 5

Tellides arvesta pika tarneajaga, 3-4 nädalat. Mõnikord olen saanud paki kätte ka nädalaga, aga sellega ei tasuks tellimisel arvestada.

Allpool nüüd tooted, mida ise julgeksin tellida. Hind on ok, neil on tootearvustused positiivsed, tellijate fotodel näevad riided ilusad välja ja materjali kiidetakse.
GREY TOP // BLUE TOP

Kui oled Sheinside'ist varem tellinud, jaga meiega oma kogemust!

13 fotot meie laupäevasest väljasõidust Rummu, kus toimus Mäkketõusu V etapp. Kes veel ei tea, siis Rummu tuhamägi on umbes 50m kõrge,...


13 fotot meie laupäevasest väljasõidust Rummu, kus toimus Mäkketõusu V etapp. Kes veel ei tea, siis Rummu tuhamägi on umbes 50m kõrge, tekkinud paekivi kaevandamise tulemusena ja Harjumaal põhimõtteliselt ainuke koht, kus sellist üritust korraldada. Käisime Rummus ka eelmisel aastal (pildid siin) ja olime väga elevil, et sel aastal saame sinna Mäkketõusu vaatama minna (eriti, kuna tegemist on nüüd eramaaga, mis on turistidele suletud). Mäkketõus on üks vaatemängulisemaid motospordialasid Eestis ja ainuke motospordiala, mis ka minus adrenaliini tekitab. Seda peamiselt seetõttu, et mehed väljuvad stardist teadmisega, et nad suure tõenäosusega kukuvad.. kui raskelt või kergelt, selgub alles mäe peal. Rada oli väga järsk, viimane neljandik läbiti põhimõtteliselt lennates.

Pildid (mitte kõik) on tehtud Canon G7 X-ga, minu muljetest kaamera kohta saate lugeda varsti! 

// 13 photos from Hillclimbing EMV Stage @ Rummu, Estonia! We spent our Saturday at Rummu Aherainemägi. It's about 50m high, emerged from limestone mining. Went there last summer (photos here) so we were really excited to see the hillclimb racing there this time (especially because it's a private land now, that's closed for tourists). Hillclimb racing is the most attractive motorsport there is in Estonia and the only one that makes my heart pumping. Mostly because men know before the start that they'll probably fall.. how badly... they'll know, when they're on the hill. Track was very steep so they had to go through the last quarter of it basically by flying.


Foto parklast, läbi auto esiklaasi.


Mul õnnestus ka jalanõud puhtana hoida :)Wearing:
Sneakers: Adidas Originals
Jeans & bag: Zara, old
Top: Topshop
Belt: River Island

Lülitan kohe arvuti välja, sest hetkel lööb välku, müristab ja sajab rahet. Vihmased ilmad on meie suve üle võimust võtnud...


Lülitan kohe arvuti välja, sest hetkel lööb välku, müristab ja sajab rahet. Vihmased ilmad on meie suve üle võimust võtnud. Väljas on külm, märg ja tuuline. Sellise ilmaga võib kergelt masendus tekkida...

Neljapäeval käisin vestlusel ja mulle tundus, et selleks puhuks sobivad selga saapad ja pintsak. Saapaid kanda keset juulikuud ei ole küll midagi, mida pikisilmi oodata, aga mul oli lihtsalt nii külm! Muide, sain need soodukaga Zarast. Suvel saab sügiseks-talveks päris hea hinnaga riideid, soovitan poodidesse selle pilguga vaatama minna ;)//I'll soon turn my computer off, because it's storming outside. Rainy days have taken our lovely summer away. It’s all cold, wet and windy outside and it’s kind of depressing! 

On Thursday I had an interview, so I chose to wear blazer and boots. Wearing boots in the middle of July isn't perfect, but I was so cold! Btw, I got these on sale from Zara. You can find pretty good deals for autumn/winter apparel in the summer, defenitely keep that in mind when shopping ;)

Jacket & top: h&m
Boots: Zara
Jeans: Mango
Bag: Michael Kors 
Watch: Fossil

Piltide eest tänan Merilit 

@sincerelybitter