CH PRIVEÉ

Igale riietusele annab viimase lihvi parfüüm, mida kannad. See äratab mälestusi ja taastekitab seonduvaid emotsioone. Minu jaoks on ük...Igale riietusele annab viimase lihvi parfüüm, mida kannad. See äratab mälestusi ja taastekitab seonduvaid emotsioone. Minu jaoks on üks konkreetne lõhnakombinatsioon, mis mulle muretut ja päikesepaistelist hetke lapsepõlvest meenutab ja iga kord, kui minu nina midagi sarnast kuskil tajub, tahaks lõhna kandjalt küsida rohkem selle parfüümi kohta. Ma ei tea, miks see aroom mind kummitab või kust ma seda mäletan, aga sellega seondub vaid positiivne ja muretu emotsioon lapsepõlvest. Ma arvan, et iga parfüümi otsingul kummitab mind see sama lõhn. 

Üldiselt on mul väga raske leida sobivat parfüümi ja otsing võib teinekord kesta mitmeid kuid. Tänu Merlinile, kes mind hiljuti Polhemi ja Sirowa ilupärastlõunale kaasa võttis, leidsin oma uue lemmiku vaid mõne hetkega. 

Polhem PR showroomi uksest sisse astudes tervitas meid palju positiivseid ja rõõmsaid nägusid, meeldiv õhkkond ja hulganisti kevade kuulutajaid peamiselt parfüümide näol. Viimaste seast suutis CH Priveé Carolina Herrera äratada minus midagi tuttavat. Parfüüm esindab endas magusoliivi, kaaviari, patšuli, vanilli ja naha nooti. See on väga ilus lõhn, kergelt sensuaalne. Selle juures on midagi kütkestavat, sooja ja positiivset, millest ei saa mulle küllalt. Saime nuusutada ka parfüümi kesksel kohal olevat punase naha nooti eraldi ja see oli minu jaoks võtmeteguriks. 

Naha noot on üks vanimaid lõhnanoote üldse ja alguse saanud nahkkinnaste lõhnastamisest (sellest ka nimi). 16. sajandil oli nimelt moes nahkmaterjali lõhnastada erinevate õlide, muskusega jne, et peita loomanaha ebameeldivat lõhna. Täna kasutatakse nahanoodi valmistamiseks nii looduslikke kui ka laboris valmistatud lõhnanoote (kask, kadakas, kopranõre, kinoliin, safraleiin, aldehüüdid, sünteesitud seemisnaha nüansid jne). Soojemad ja pehmemad nahanoodid saavutatakse vanilli ja lillelõhna abiga (juurde saad lugeda SIIT).

CH Priveé Carolina Herrera sobib kasutamiseks nii päeval kui õhtul. On ilmselge, et lõhn on väga isiklik ja üks magus kevadine parfüüm võib olla ühe inimese jaoks "magusalt värske" ning "vürtsine", teise jaoks aga hoopis "liiga magus". Kui Sulle aga passivad soojad, isuäratavad ja lillelised lõhnad, mille baasnoodiks muskus, siis CH Priveé võib Sulle meeldida.

Lisaks juba mainitud lõhnaavastusele jäid silma ka uued Nina Ricci parfüümid Nina ja Luna, Salvatore Ferragamo uudis Signorina In Fiore, Lacoste jt ja loomulikult ka Juicy Couture Viva La Sucré. Viimane hiilgas iluõhtul oma maitsvate tassikoogikeste ja imeliselt isuäratava lõhnaga. 

Kas olete mõnega neist juba tuttav? Milline on Sinu uus lõhnaavastus?

You Might Also Like

1 kommentaari

  1. Uuuh, mäletan seda lõhna nii hästi, hea valik! Ja mega kena pluus!

    VastaKustuta

@sincerelybitter