60 LAST SUPPERS BY ANDY WARHOL

Kui me olime Duomo piletikassa järjekorras juba tund aega seisnud, siis avastasime, et tegelikult kontsakingadega terrassile üldse ei t...
Kui me olime Duomo piletikassa järjekorras juba tund aega seisnud, siis avastasime, et tegelikult kontsakingadega terrassile üldse ei tohi minna. Läksime siis selle asemel Museo del Novecentosse, et muuhulgas näha sealt avanevat kaunist vaadet Duomole. Kahjuks vaade, mida lootsime näha, oli varjatud piltidel oleva megasuure mustvalge kunstiteosega, mis sel hetkel meie jaoks osutus täielikuks ebaõnnestumiseks (nagu ka minu näoilmest näha võib). Seda vaid seniks, kuni nägin, kes on kunstiteose autor. Andy Warhol. Kindlasti väärt külastamist!

Legendaarse maali põhjal tehtud mustvalge repro (1986) on esindatud 10m siidlõuendil 60 korda. See on viimane teos, mis Andy Warhol on loonud ja kui peaksid Milanosse sattuma, siis kindlasti mine vaata see oma silmaga üle! Näitus kestab kuni 18.05.2017.

//When we had been standing in the line for Duomo tickets about an hour, we noticed that actually it is not allowed to go to the terrace wearing heels. So instead, we went to the Museo del Novecento to see the beautiful view of the Duomo from there among other things. Unfortunately the view we were hoping to see, was covered by this enormous black and white print that at the time ruined everything for us (as you can see from my face). Until I saw who's the artist. Andy Warhol. Defenitely worth the visit! 

The black and white repro of the famous painting appears 60 times on a 10m wide silkscreen canvas, made in 1986. It's the last artwork created by Warhol and if you happen to go to Milan, you have to see it! Exhibition lasts until 18. May, 2017.

You Might Also Like

0 kommentaari

@sincerelybitter