LUSHIOUS MARCH

Magusalt lõhnav töönädal on möödas ja märtsikuu täies hoos! Blogi jaoks on mul planeeritud see kuu midagi, millest vaikselt vihja...


Magusalt lõhnav töönädal on möödas ja märtsikuu täies hoos! Blogi jaoks on mul planeeritud see kuu midagi, millest vaikselt vihjasin juba Instagramis. Nii et, kes mind seal ei jälgi, siis hops-hops kiikama! 

Täna aga tahtsin hoopis Teile teada anda, et LUSH Eesti kauplus sai kolmapäeval 10 aastaseks. Minu suured õnnitlused! Kui ma nüüd päris ausalt üles tunnistan, siis olen seni saanud Lushi tooteid vaid paaril korral kingitusteks ja butiiki sattusin nüüd päris esimest korda (jah, selle 10 aasta jooksul. Häbi mul olgu). Seda enam oli sünnipäevaüritus minu jaoks üks suur avastamisretk. Väga lihtne on seal poes nö "ära eksida", sest tooted ei ole oma tavapärases kujus. Näiteks on shampoon Lushil hoopis tahke ja makrooni kujuga, hambapasta ja suuloputus tablettidena ning dushigeel meenutab hoopis kollast märkmepaberit. Kes samasuguses kotis elanud on nagu mina, siis kindlasti minge Lushi poodi avastama! ;) Lushi tooted on käsitsi valmistatud, värsked ja 65% toodangust on säilitusainete vabad. 

Muidugi ei tulnud ma sünnipäevapeolt tühjade kätega. Sain kingituseks kaasa The Comforter bubblebar'i, mille me kohapeal oma kätega valmistasime. See lõhnab lihtsalt imeliselt! Nagu metsamarjadest tehtud värske moos. Lisaks saime ka väikese kingipaki koos lavendlilõhnalise seebi (Serendipity, French lavender lullaby) ning kehapalsamiga (Ro's argan body conditioner). Nii kui sahtli avan, kus need tooted hoiul on, täitub kogu tuba meeldiva aroomiga. Nii mõnus! 

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Nägin su instas Asose cut out teksasid, kuidas nende kvaliteet on ja kas vastavad numbrile (mis numbri ise võtsid)? Need on väga kenad :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Heihei! Jaa, vastavad numbrile. Võtsin ise suuruse W28 L32, aga olen veidi alla võtnud ja nüüd on püksid juba veidi suureks jäänud. Kvaliteet on okei, rahast kahju ei ole :)

      Kustuta

@sincerelybitter