PACKING FOR MILAN ✈️

Wohooo, tere reede! Tänased hommikutunnid möödusid nii kiirelt, sest magasin kaks tundi kauem kui planeeritud. Uups! Õnneks oli mul üle...


Wohooo, tere reede! Tänased hommikutunnid möödusid nii kiirelt, sest magasin kaks tundi kauem kui planeeritud. Uups! Õnneks oli mul ülejäänud päev vaba ja sain natuke õppida, koristada ja tööd teha. Kuna selle nädalavahetuse ja esmaspäeva veedame Eviga Milanos, siis pidin lisaks muudele toimetustele ka selleks veidi ettevalmistusi tegema.

Otsustasime, et reisime mõlemad vaid käsipagasiga ja ausalt, kolmeks päevaks ei olegi mõtet rohkem kaasa võtta. Kuigi, kuna tegelikult plaanin ka blogi jaoks palju pilte teha, siis üritasin kaasa võtta nii palju asju kui võimalik. Jagan allpool mõningaid nippe, millega pakkimisel arvestasin.

//Wohoo, it's friday! Todays morning hours went by too fast, because I slept two hours longer than expected. Oops! Fortunately I had the rest of the day free and I got to study, clean and work. Since we're spending this weekend in Milan, I had to get ready for that too.

We decided that we both will take only a carry-on baggage with us and honestly, you don't need more for three days! Even though... I plan to take a lot of outfit photos so I need to take as many clothes as possible. So below are some tips to consider when packing.

Aga kõigepealt... Igal lennufirmal on omad pagasi nõuded. Mina ostsin lennupiletid Lufthansast. Kaasa võin võtta käekoti mõõtudega 30 x 40 x 10 cm ja käsipagasi mõõtudega max 55 x 40 x 23 cm (8kg). Rohkem infot Lufthansa pagasitingimuste kohta SIIN.

Vedelal kujul toodetele kehtib 3-1-1 reegel. See tähendab seda, et maksimaalne pudeli suurus võib igal tootel olla 3oz (100ml), need kõik pudelid, tuubid jne peavad mahtuma ühte 17x20cm kotti ja iga reisija võib võtta kaasa ühe sellise koti. 

KERGE KOHVER

Käsipagasi puhul on oluline, et kohver oleks kerge, sest lubatud kogukaal on ainult 8kg. Rimowa Salsa Air on hea valik. Minuga on kaasas Salsa Air Ultralight Cabin Multiwheel mõõtudega 20 x 40 x 55 cm ja see on niii mõnus! Kui peaksin kohvrit tihedamini vajama, investeerin kindlasti Rimowasse. Tõeliselt ilus, lihtne ja kvaliteetne. Tühikaal on sellel 1,9kg, mis tähendab, et asju saan kaasa võtta parajalt. Kohver on nelja rattaga, mis pöörlevad väga sujuvalt ja see on oluline, et reisimine oleks mugav.

//First... every carrier has their own baggage requirements. I bought my tickets from Lufthansa, so I can bring a personal item (my handbag) with max measurements 30 x 40 x 10 cm and a carry-on with max measurements 55 x 40 x 23 cm (8kg). You can read more about the carry-on baggage rules from HERE.

LIGHT LUGGAGE

It's important to the carry-on to be light, because you don't want to waste your kg-s to your carry-on own weight. Rimowa Salsa Air is a good choice. I'm carrying Salsa Air Ultralight Cabin Multiwheel that's 20 x 40 x 55cm, it's soooooo nice! If I'm going to need a luggage more often, I'm going to invest in Rimowa. Truly beautiful, simple and has an excellent quality. It's neto weight is 1,9kg, which means I can bring enough with it. It has four wheels, which move very smoothly which makes travelling even more comfortable.VÄHEM ON ROHKEM

Üritasin asjad kaasa pakkida minimaalses koguses. Duššigeeli ja šampoonipotsikuid kaasa ei vea, selle asemel on mul sahtlitesse kogunenud testrid, mis sobivad hästi reisile kaasa võtmiseks. Samuti on mul ripsmetušš testerina kaasas. Jumestuskreemi, näokreemi ja deodorandi panin väiksematesse plastpotsikutesse. Näopesemiseks lõikasin kaasa tükikese dr. Bronneri magic seepi. Nii on kaasas kõik, mis vaja, et säilitada minu igapäevast ilurutiini. Meigipintsleid on fotol tegelikult rohkem, kui ma lõpuks kaasa pakkisin. 

ÄRA VÕTA KAASA ASJU, MIDA SAAD KOHAPEALT OSTA

Okei, ma olen seda tüüpi, kes pigem võtab pooltühja hambapasta tuubi kaasa, kui et hakkan kohapealt ostma. Ma ei näe mõtet, miks raha ilmaasjata raisata, isegi kui kõigest vaid paar eurot. Küll aga leian, et kui tahan suveniiri endale mälestuseks osta, siis vaatan, et see oleks pigem midagi praktilist ja midagi, mida ma saan reisil olles ja ka hiljem igapäevaselt kasutada. Näiteks t-särk, rahakott, sall, vihmavari, pastakas vmt.

VEDELIKUD TAHKENA

Paljusid tooteid on võimalik kaasa võtta tahkel kujul. Näiteks näopesuvahendi võtan dr Bronner tükiseebina, sellega saab pesta ka meigipintsleid, pesu, käsi, keha jne. Lushil on ka hea valik tahkeid kätekreeme, hambapastasid tablettidena, suuloputusvett tablettidena, duššigeelid lehtedena jnejne.

AKSESSUAARID

Kuna ma kannan nagunii peamiselt samu ehteid koguaeg, siis soovisin vaid, et oleks käekoti vahetamise võimalus. Nii pakkisin ma mõned kosmeetikatooted leopardimustrilisse clutchi, mida vajadusel saan käekotina kasutada (selle külge läheb ka minu käekoti pikem sang). Lisaks pakkisin ka kaks paari erinevaid päikeseprille.

//LESS IS MORE

I tried to pack things in a minimal amount. I won't bring bottles of shower gels or shampoos, instead I'm going to use those product testers that I've got. They're perfect for travelling. I also have a mascara in a tester tube. I put my foundation, face cream and deodorant into those little containers. To wash my face, I'm going to use a little piece of Dr. Bronners  magic soap. So I have everything I need to maintain my usual beauty routine. I'm bringing actually less makeup brushes that are shown on the picture. 

DO NOT CARRY THINGS YOU CAN BUY FROM YOUR DESTINATION

Okay, I'm the type of girl who would rather take a half empty tube of toothpaste rather than buy from spot. I don't see why I should waste money even if only few euros. However, I find that if I plan to buy souvenirs, I'll rather buy something practical and something that I can use during my travel and later in everyday life. For example, a t-shirt, wallet, scarf, umbrella, pens, etc..

LIQUIDS AS SOLIDS

You can bring a lot of products in solid form. For example, this Dr. Bronner magic soap is perfect for washing my face, body makeup brushes etc. Lush has also a variety of solid products like hand lotions, toothpastes, mouthwash tablets, shower gel sheets etc. 

ACCESSORIES

Because I pretty much wear the same jewellery all the time, I wanted to have options for handbags. So I packed some cosmetics into my leopard clutch, which, if necessary, I use as a handbag (my Michael Kors handbag longer strap goes well with the clutch). In addition, I packed two different pairs of sunglasses.


JALANÕUD

Kahest paarist peaks piisama. Kingad, et saaks õhtul soovi korral välja minna ja Huaraced, et oleks mugav päeva jooksul pikemaid kõndimisi ette võtta. Minu esimene valik oli tegelikult Adidas Originals ketsid, aga Huaraced on kaalult palju kergemad. Lennukis kannan saapaid, sest need on rasked.

RASKED ASJAD SELGA

Mantel, suur pusa, teksad ja kontsasaapad kaaluvad kõige rohkem, mistõttu panen need selga.

//SHOES

Two pairs should be enough. I can wear heels for a girls night out and Huarace's for those long walks during the day.  My first choice was actually Adidas Originals sneakers, but Huarace's are much lighter in weight. I wear boots on the plane, because they are heavy.

WEAR YOUR HEAVY THINGS

Coat, a big sweater, jeans and heeled boots weigh the most, so I wear them on the plane. 


RIIDED

Riiete puhul jälgisin, et nad oleks pigem kerged ja et kõik esemed oleksid kombineeritavad teiste esemetega, mis kaasa võtan (nii lõike, värvi kui stiili poolest). Kuigi võtan pagasiga kaasa vaid ühe paari pükse, on mul nendega juba 10 erinevat outfiti võimalust. Kergesti kortsuvad asjad rullisin, mitte ei voltinud, sest nii tekib vähem kortse. Proovisin ka SEDA tehnikat, kuid leidsin lõpuks, et see toimib pigem meeste riiete puhul.

//CLOTHING

I followed that clothes would rather be lightweight and easily combined with eachother that I bring along (in terms of cut, colour and style). Although I packed only one pair of pants, I have a possibility of 10 different outfits because of other things I brought. Things that crease easily, I  didn't fold, I rolled, as it leads to fewer wrinkles. Tried THIS technique, but in the end I found that it's more suitable for men's clothing.


Ja ongi pakitud! Kas on midagi, mida ma oleks võinud teisiti teha, nutikamalt? Ma tean, et on olemas veel selline tehnika, et paned selga riided, mida saad pärast kandmist ära visata, et siis suveniiridele ruumi tekitada. Ma ei tea... sokid ehk leian küll sellised, mille ära viskamisel kahju ei hakka, aga riiete kohta nii julgelt väita ei julge.

//And I'm packed! Is there something I could have done differently, more wisely? I know, there's a technique that you put on clothes that you can throw away after use, so you have more room for souvenirs when returning from trip. I don't know... maybe I can find some socks that I won't be sad throwing away afterwards, but the clothes.. not anything I could think of. 

You Might Also Like

1 kommentaari

@sincerelybitter