OBSESSED WITH JOHN FRIEDA

Tahtsin täna tutvustada teile üht hiljutist avastust, millest ma täiesti sõltuvuses olen. Need, kes minu blogi on juba mõnda aega l...


Tahtsin täna tutvustada teile üht hiljutist avastust, millest ma täiesti sõltuvuses olen. Need, kes minu blogi on juba mõnda aega lugenud, teavad, et mul on paksud ja kahused juuksed ja mulle meeldib kasutada nende taltsutamiseks Living Proof No Frizz šampooni ja Joico K-Pak Deep Penetrating juuksemaski, mis mu juuksed siledaks ja pehmeks teeb.  Tean, enamik teist ilmselt ei ole sama juuksetüübiga, aga ehk leiate sellest arvustusest siiski endale midagi kasulikku. 

Living Proof ei ole Eestis enam saadaval, nii et minu lemmikšampooni liitrine pudel hakkab vaikselt otsa saama. Vajasin alternatiivi, mis on vähemalt sama hea. 

Ja ma leidsin midagi täiesti juhuslikult. Ja kusjuures palju odavama (jackpot)! Sain Polhem PR ürituselt mõned tooted proovimiseks. Pakend, ja minu jaoks seni tundmatu firma tekitasid veidi kahtlusi, AGA otsustasin neid siiski proovida. Säästmaks oma lemmikut šampooni.. :D 

Pesin pead šampooniga nagu ikka, aga palsamit hoidsin peas kauem, nagu juuksemaski. Kiindusin koheselt! Joico K-Pak Deep Penetrating mask on endiselt minu arvates väga oluline juuksehooldusvahend kahjustatud ja blondeeritud juustele, kuid usun, et olen nüüd leidnud veel midagi, mis töötab pea sama hästi! Ja võib-olla meeldib see mõnele isegi veel rohkem. Tunnen, et minu juuksestruktuur on palju pehmem, vetruvam, lõhnavad hästi ja läigivad rohkem kui varem. Ja kasutasin ainult šampooni ja palsamit, mitte midagi muud! Kõlab kui pintslist võlutud reklaamijutt, aga ausalt, nii vaimustuses ma olengi. Seda peab ise proovima. Pean tunnistama, et ma ei ole koostiste nimekirja vaadanud (tegelikult mind seekord ka ei huvita üldse), kuid mul on väga tundlik peanahk ja selle šampooniga ei ole mul veel probleeme tekkinud. 

Okei, aitab lobisemisest. Arvan, et kui mul oleksid juuksed õhukesed, siis oleksin Frizz Ease sarja kasutamisel ettevaatlikum, aga John Friedal on ka Luxurious Volume, mis sellisel puhul oleks kindlasti proovimist väärt!

Andke teada, kui olete proovinud ja jagage oma arvamusi :) Mitu pead on ikka parem kui üks ;) Kallid!

//Today I wanted to talk to you about a new obsession of mine. Those who have been reading my blog for a while now, know that I have frizzy and very thick hair and that I love Living Proof No Frizz line and Joico K-Pak Deep Penetrating hair mask which makes my hair look smooth and good. I know, most of you probably won´t have hair that I have, but maybe some of you find this product review useful.

Living Proof is not available in Estonia anymore so my 1l bottle of my favourite shampoo is slowly running out and I needed an alternative at least as good as this.


And I found something by accident. Much cheaper (jackpot!) actually! I got some products from Polhem PR event as a gift. I was a bit skeptical because of the packaging and the fact that I hadn't heard from the brand before. BUT, I tried them out just to save some of my favourite shampoo.. :D

I washed my hair with this shampoo as usual, and used the conditioner as a hair mask. I fell in love. Although Joico K-Pak Deep Penetrating mask is almost crucial if you have bleached and damaged hair, I think I have found something that works too! And maybe you'll like it even more! I feel my hair are soft, bouncy, they smell really good and they've got a bit more shine than usual. And I only used a shampoo and conditioner, nothing else! Sounds like an advertising text, but this is how excited I am! You just have to try it yourself. I have to say that I haven't checked the ingredients list yet (actually, I don't even care!), but I have a very sensitive scalp generally, and this shampoo hasn't caused any irritation yet.


Oh, well.. enough of the ramblin. I think if I had thin hair, I would be careful using Frizz Ease, but John Frieda has also Luxurious Volume, which I believe is defenitely worth trying out! 

Let me know if you have tried and leav comments below. Several heads are better than one ;) Hugs!


*PR Sample, with an honest review as always.

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Minu kunagine juuksur kasutas Friedat oma salongis. Proovisin ise ka just seda Frizz ease sarja ja tõesti väga hästi võttis kahu ära ja silus.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Mu õde kasutab repair sarja John Friedalt ja on ka väga rahul. Mõtlen järgmisena ka seda proovida :)

      Kustuta

@sincerelybitter