ARMENIAN DESIGN - HAY-HAY.CO

Hei-hei! Olen tagasi Stockholmist. Väga väsinud ja kavatsen täna õhtul veidi puhata. Eelmisel kolmapäeval oli mul au läbi astu...


Hei-hei! Olen tagasi Stockholmist. Väga väsinud ja kavatsen täna õhtul veidi puhata. Eelmisel kolmapäeval oli mul au läbi astuda TALI disainipoest HAY-HAY.co e-poe avamispeolt. Hay-hay.co on loodud tuntud blogija Lucine Ayanian´i poolt, kes on ühe katuse alla toonud ohtralt Armeenia disaini, muuhulgas Armeenia päritolu eesti või Ukraina või mõne muu riigi disainerite loomingut. Kuna minu juured ulatuvad osalt Ukrainasse, siis huvi väljapaneku vastu oli suur. Ma ei pidanud pettuma, isikupärast ja temperamendist puudu ei jäänud! Üllatavaks momendiks oli see, et kohati võis leida ka palju tooteid, mis olid väga minimalistlikud, kuigi esialgu võib-olla eeldaks teisiti. Ja ehted, i-lu-sad ja oi-oi kui taskukohase hinnaga! 

//Hi all! I´m back from Stockholm. So tired, so I plan on resting tonight. Last Wednesday I was honored to attend at the HAY-HAY.co opening event @ TALI design shop in Tallinn. This online shop is founded by gorgeous blogger Lucine Ayanian, who has brought a variety of different Armenian design under the same roof, including design from Estonians or Ukrainians with Armenian background. Since my grandfather is Ukrainian, I was really fascinated about the event. I was not disappointed, there was a lot of personality and temperament! And surprisingly you could also find a lot of items that were minimalist, although at first you would think otherwise. And jewellery, beau-ti-ful and oh-so affordable!

// Photos captured by me //

You Might Also Like

0 kommentaari

@sincerelybitter