SUNDAY RIDE

top Ivyrevel (old) / blossom shorts Ivyrevel ( here ) / bag from Aliexpress / shoes from Zara ( here )  / watch Daniel Wellington ( h...top Ivyrevel (old) / blossom shorts Ivyrevel (here) / bag from Aliexpress / shoes from Zara (here/ watch Daniel Wellington (here) PS! discount code 'BITTER' gives you 15% discount on their website

See nädalavahetus on olnud imeline! Palju päikest ja lõpuks tunnen ennast jälle motiveerituna! Täna alustasime päeva hommikukohvi ja Simpsonitega., pärast seda päevitasime paar tundi katusel ja siis läksime M isa Fiatiga jäätist ostma. Fiatiga mööda väikseid teid sõites on suve tunne nii ehe. Nii mõnus, tõeline puhkus! Olgugi, et vaid paar päeva.

Täna olid mul jalas Ivyrevelist ostetud lühikesed püksid (hetkel allahindluses), mis on küll satiinist, kuid üllataval kombel üldse ei kortsu. Väga mõnus materjal! Lisaks kandsin oma vana Ivyreveli pluusi ja neid pisut silmatorkavaid Zara susse, mida viimasel ajal nii palju kandnud olen. Need näevad jalas ilusad välja ja on üllatavalt mugavad (sellepärast ma neid sussideks kutsungi)! Viimasel ajal olen üldse hakanud rohkem hindama madalate jalanõude mugavust ja mul on nii kahju, et kõik mu jalanõud kontsaga on. Ja terava ninaga jalatsid on miski, mille poole pilk viimasel ajal aina rohkem pöördub. Neid on lihtne kombineerida erinevate riietega ja muudavad mu muidu lühikesed jalad ka näiliselt veidi pikemaks. 

//This weekend has been beauutiful! A lot of sun and I got back my motivation! Today we started our day with coffee and Simpsons from TV, then couple of hours tanning on the roof and after that we borrowed M's dad's old Fiat and went to buy some ice cream. Driving this Fiat on small roads and the summer becomes so real. Feels good, vacation! Even if only for few days.
 
This outfit consists of my new Ivyrevel shorts that are on sale now. They're satin, but they don't crease surprisingly. Very nice material! I also wore my old Ivyrevel top from last year and these eye-catching little slippers from Zara that I've been wearing a lot lately. They look amazing on my feet and they're surprisingly comfortable (which is why I call them slippers)! I feel I've been starting to value flat shoes more and I'm a bit sad I have so many heels and no flat shoes. Pointed toe is something that I've been eyeing a lot more lately. They're easy to combine with a lot of things and they make my otherwise short legs look a bit taller. 

// Photos by @small.mile, edit by me //

You Might Also Like

1 kommentaari

  1. Nii lahe auto! Ja outfit muidugi ka - kott, sussid, püksid, kõik on nii tuus ja suvine.

    x
    selfmadeblog.ee

    VastaKustuta

@sincerelybitter