DW FREE STRAP CAMPAIGN

Tere päevast! Must Reede on praktiliselt kohal ja kestab ju tegelikult terve nädal. See tähendab, et kõikjal on palju sooduspakkumisi ja h...


Tere päevast! Must Reede on praktiliselt kohal ja kestab ju tegelikult terve nädal. See tähendab, et kõikjal on palju sooduspakkumisi ja häid diile, mida ei saa maha magada. Daniel Wellingtonil www.danielwellington.com on ka pakkumine, kus iga käekella ostuga saab kaasa tasuta käekella rihma. Kui ikka ei suuda kahe rihma värvi vahel otsustada, siis nüüd saab veidi raha säästa ;). Olen pildistanud teie jaoks fotod Classic Petite Bondi käekellast ja sain ka lisaks musta rihma, millega väga lihtsalt sai käekellast Classic Petite Reading! 

Kasuta kindlasti ka minu sooduskoodi 'SINCERELY', sest sellega saad 15% allahindlust kogu ostult. Lisaks ei pea maksma ka postikulu eest! 


//Good day! Black Friday is practically here and lasting a whole week, which means one week filled with great deals in store and online. Daniel Wellington has a Free Strap Campaign on www.danielwellington.com. So now you can save some money if you can't decide which watch you want ;). Here I have styled Classic Petite Bondi for you and I also got an additional black strap so with one easy step I changed my watch to Classic Petite Reading!

Make sure you also use my code 'SINCERELY' to get 15% off your purchase, free worldwide delivery included!
This post is in friendly collaboration with Daniel Wellington

Follow me on:

You Might Also Like

0 kommentaari