OFFICE CORNER

Kodukontor on jälle püsti! Wuhuu! Mõnda aega pidin hakkama saama söögilauaga, sest eelmisest kodust kirjutuslauda me kaasa ei võtnud. See o...

Kodukontor on jälle püsti! Wuhuu! Mõnda aega pidin hakkama saama söögilauaga, sest eelmisest kodust kirjutuslauda me kaasa ei võtnud. See oli seal nö sisse ehitatud, tugevalt seina küljes kinni, et ei kõiguks ega loksuks ja oleks üks korralik ja vastupidav tükk mööblit. Aga üürikorteri seina sisse me auke ei tee ja seepärast, et laud oleks ikkagi stabiilne, tegi M peaaegu samasuguse kirjutuslaua ilma arvuti kohal oleva riiulita. Teine muudatus on kirjutuslaual veel.. Kas terav silm märkab? Kui enne sai sahtlid lahti tõmmata väikesest ringikujulisest august, siis nüüd on selle asemel hoopis kolmnurga kujuline ava. Väike edasiarendus, sest ringikujuline ava oli natuke liiga lähedal sahtli sisemisele osale.

Tore on kogu asja juures see, et meie mööbel meeldib teistele ka ja juba on palju soovijaid, kes samasugust lauda endale koju tahavad. 

//Office corner is now up! Woohoo! For a while, I had to settle for a dining table because we didn't bring our desk with us. It was built in, strongly attached to the wall to make it more stable. But here, we can't actually attach something to someone else's wall. So we decided to make this desk without the upper shelving part. We also made another upgrade, can you find it? Before, the drawer handles were little round holes, but now they are triangles. 

What do you think?

You Might Also Like

4 kommentaari

 1. Hei! Kas oleksid nõus sellisest string kapi/riiuli tegemisest nö DIY postituse tegema või kas oleksid nõus hagama infot kapi komponentidega seoses?

  VastaKustuta
 2. Hei! Ma olen mõelnud DIY peale, aga kuna sellise kapi valmistamine nõuab väga spetsiifilisi oskusi ja teadmisi (keevitamine, vedelvärvimine jne), siis olen sellest mõttest loobunud. See ei ole DIY, vaid pigem juba tootmisprotsess. Millist infot sa täpsemalt soovid?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh sulle tagasiside eest. Keevitamine ja vedelvärvimine tunduvad tõesti juba väga keeruka projektina ja selleks meil oskusi kindlasti ei ole. Lootsin, et ehk leidub ehituspoes vahendeid, mida kasutades võimalik ka endale seda tüüpi kapp teha.

   Kustuta
  2. Oskan Sulle sellisel juhul soovitada torusid ja torude ühendusi riiuli valmistamiseks. Neid peaks leiduma ehituspoodides ja kõrgläikelisi (või muu viimistlusega) MDF plaate saab tellida erinevatelt mööblitegijatelt (nt köögimööblite valmistajad). Nende käest saab ka juba siis sahtlibokse vastavalt etteantud joonistele jne.

   Panen siia lingi ka, et saaksid aru, mida ma mõtlen:
   https://www.thedesigntwins.com/diy-industrial-pipe-shelves/

   Kustuta