STORY OF THE SOFA

Unustasin täiesti rääkida lähemalt meie diivani ostust. Mõnes mõttes isegi hea, et nii läks, sest tagant järgi ei tundu enam asi ülds...


Unustasin täiesti rääkida lähemalt meie diivani ostust. Mõnes mõttes isegi hea, et nii läks, sest tagant järgi ei tundu enam asi üldse nii hull, kui alguses. Õige diivani otsimine oli veidi keerulisem kui oskasin esialgu arvata. Esiteks, diivani valisime välja korteriomanikule, mistõttu oli ka seatud kindel eelarve (üsna väike).. Soovisime osta midagi, mis kestaks võimalikult kaua ning mille hinna ja kvaliteedi suhe oleks paigas. Teiseks, enamus, mis selle summa eest üldse saadaval olid, olid kahekohalised. Kuna see on aga ainus istekoht elutoas, siis kahekohaline oleks jäänud meie jaoks väikeseks. Lõpuks leidsime muidugi sobiva ja allahindlusega! :)

Kui diivan kohale toodi, olin väga üllatunud, sest kulleripoisid lõhnasid alkoholi järele ja karvased-sulelised lendasid, kui nad teineteisega rääkisid. Mulje, mis nad jätsid, oli üsna ebaprofessionaalne. Aga nad olid vähemalt viisakad ja abivalmid. Kui paki avasin, ei leidnud ma kuskilt käetugesid ja diivani jalgu, diivani katteriie tundus kottis ja väga imelik. Kõik see tekitas meelehärmi ja trall ühe diivani ümber valmistas suure pettumuse. Hiljem, kui olin veits maha rahunenud, leidsin instruktsioonilt, et käetoed ja jalad peaks välja tulema diivani alt, voodri seest. Sain siin korraliku õppetunni, et instruktsiooni on vaja lugeda! :)

Kui käetoed olid diivanile kinnitatud ja jalad all, siis nägi diivan ka palju parem välja. Nüüd pärast mitmenädalast kasutamisperioodi võin julgelt öelda, et olen ostuga olenemata esialgsetest emotsioonidest väga rahul :). 

Tellisime diivani SIIT ja see maksis 284,5€ (allahindluse ja transpordiga). Diivani kogumaksumus ületas meile etteantud limiiti 34,5€, kuid pahandusi sellest ei tulnud :)

Diivan on hästi helehall, sellest on olemas ka tumesinine versioon.. Käib voodiks lahti, seega kui pere või sõbrad vajavad ööbimiskohta, on meil võimalik seda pakkuda :). Diivani disain meile väga meeldib ja patja meenutavad ääred käsitugedel on erilised pilgupüüdjad!

Nüüd on vaja veel kohvilauda (raam on olemas), riiulit ja riidekappi (elame endiselt kastides). Uus vaip elutuppa oleks ka tore :)

//I totally forgot to talk about the purchase of our new sofa. I guess it is a good thing, because I feel I might have overreacted at first. Searching for the perfect one wasn't as easy as I thought it would be. First of all, the sofa that we were able to pick out, was for the landlord. Therefore, we had a certain price limit (and quite a low one)... Still, we wanted something that will survive more than one year of use and we were looking for the best balance between price and quality. Most of the ones we found were 2 seaters, but in our eyes, a 2 seater is useless if it's the only seat in your living room. Eventually, I found one that is a little wider and luckily it also had a discount. 

When the sofa arrived, I was very surprised because the delivery guys smelled like alcohol and while talking to each other they couldn't control their choice of words (I am not sure if they were drunk or not, but the impression they left seemed bad). Nevertheless, they were quite polite and helpful. When they left, I opened the package and noticed, there are no feet and armrests included. Also noticed the outer lining was loose/ill-fitting and the sofa looked really bad. After all this, I was so disappointed. Later when searching through the documents I noticed on the instruction sheet that the armrests and feet should come out of a sofa's base. I didn't think anyone would need instructions how to put together a sofa, but apparently, I do. I looked, and there were the missing pieces! I felt quite stupid. Lesson learned. 

When the armrests were attached and feet too, the sofa didn't look that bad all. Now, after we have used it for quite some time now, I can say I am happy with the sofa. I think I may have overreacted at first. 

We ordered it from here and it cost 284.50 (including discounts) with transportation. The whole cost exceeded the given price limit a little bit (34,5€), but we didn't get into any trouble because of that :)

The sofa itself is very light grey, also has a dark blue version of it... It goes open to a bed thus when family or friends want to stay over, we can offer them a place to sleep :). We love the design and the colour, worth the money! I also have fallen in love with its pillow-like edges.

Having a sofa feels so good and soon we'll have a coffee table too!

I am now going to start searching for the perfect rug and since we are still living in the boxes, we need a shelf or a closet too!


Follow me on:

You Might Also Like

1 kommentaari

  1. Nüüd olen veidi targem ja ei soovita ON24-st seda diivanit osta, SEST -> https://www.fortheshop.com/sofas-armchairs-c2/sofa-bed-sherbert-blue-p265.html

    VastaKustuta