OUR PLANS FOR XMAS

Coat: Lindex (here) // knit: Liisa Soolepp (here) // boots: Mohito // jeans & bag: Zara Hei, sõbrad! Mõtlesin, et räägin Teile jõ...Coat: Lindex (here) // knit: Liisa Soolepp (here) // boots: Mohito // jeans & bag: Zara

Hei, sõbrad! Mõtlesin, et räägin Teile jõulupühade plaanidest, sest sel aastal on kõik veidi teistmoodi. Tavaliselt on novembrist kuni jaanuarini minu jaoks väga raske periood, sest jõuludeks ja aastavahetuseks on meeletult palju tööd. See aasta nõuab ka kool väga palju, mistõttu on surve jõulud üldse vahele jätta suur. Päris ära jätta aga ei soovi, otsustasime tähistada esimest korda jõule hoopis vaikselt ja kahekesi. Kui meil on aega, siis ilmselt toome kuuse tuppa alles 23-24 detsembril. Nagu juba teate, meil on traditsioon teha igal aastal oma kodus kuuse ees pilti. See pilt saab ka sel aastal tehtud, aga kuidas ja millal täpselt, vaatame! Seepärast varajasi ettevalmistusi jõuludeks ma ei tee ja ka blogis on vähem jõulu temaatikat. Võib-olla näitan 25-26 detsembril, kuidas meil pühad kulgevad (näiteks detailipildid kodust - jõuludekoratsioonidest, mida sööme, mida vaatame, mida kuulame, mida loeme jne). Oodatud on ka igasugused erisoovid blogipostituste osas :)

Tavapärasest suurem koormus kestab mul kuni 16. jaanuarini ja siis pärast seda kavatsen kaks nädalat mitte midagi teha. See on aeg, mil loodan puhata: ohtralt magada, näha sõpru ja sugulasi, keda pole ammu näinud, käia ilusalongis/spas, varuda ideid blogi jaoks, kirjutada (kui tuju tuleb) mõned blogipostitused jne. Ma ei jõua ausalt seda aega ära oodata!

Seniks aga jätkan endistviisi, toon Teieni 1-2 blogipostitust nädalas.

Rääkige, kuidas Teie jõule tähistate? Kas külastate kõiki sugulasi, ema-isa, vanaema või olete parimate sõprade keskel või hoopis üksi või koos kallimaga?

Follow me on:

You Might Also Like

0 kommentaari