Tere hommikust kõigile! Täna on ilus ja üpriski tegus päev! Ärkasin veidi varem kui tavaliselt, et õde sünnipäeva puhul koogiga üllat...
Tere hommikust kõigile! Täna on ilus ja üpriski tegus päev! Ärkasin veidi varem kui tavaliselt, et õde sünnipäeva puhul koogiga üllatada. Terve pere tuli kokku. Laulsime, kallistasime, maiustasime ja andsime üle sünnipäevakingitused. Kohe stardin kiirkõnniga koju - 10km. Mõnus hommikune trenn enne pikka tööpäeva.

//Hey everyone! It's a beautiful busy day! I woke up a bit earlier than usual so that we could surprise my sister with a cake. Whole family got together. We sang a birthday song, hugged, ate the cake and gave my sister her birthday presents. Soon I'm going to powerwalk home - 10km. Nice morning walk before the long work day. 

Aastavahetuse paiku levis Instagramis, Facebookis ja mujal sotsiaalmeedias Boost detox kuuri challenge'i üleskutse. Algul suhtusin se...Aastavahetuse paiku levis Instagramis, Facebookis ja mujal sotsiaalmeedias Boost detox kuuri challenge'i üleskutse. Algul suhtusin sellesse üsna kriitiliselt, kuni nägin SEDA postitust. Siis tekkis väga suur tahtmine omal nahal järgi proovida. Detsembrikuus sõin väga palju magusat ja mulle tundus, et üks puhastuskuur kuluks marjaks ära. Nii ma endale ühe detox pakikese ja cruncy seemnesegu tellisingi ja 3 päevase kuuri läbi tegin.

Ma olen seda postitust juba kirjutanud tegelikult 3 korda (hetkel 4. kord), aga igal korral tundsin, et ma pole veel päris kindel, mida see kuur endast minu jaoks kujutas. Nüüd on sellest parajalt palju aega möödas ja võin julgelt öelda oma kogemusest, et teeksin seda kuuri isegi uuesti. KUIGI minu kogemus oli üpris erinev sellest, mida igalt poolt mujalt võib lugeda...

Põhiline probleem, mis mul smuutimenüüga tekkis, oli BOOST smuutisegudega kaasa antud retseptid, mis sisaldasid minu jaoks liiga palju puuvilju. Tulemuseks olid puhitused ja väga valusad ja TUNDE kestvad kõhukrambid pärast smuutide joomist. Mingi hetk taipasin, et kehv enesetunne on liigsetest puuviljadest ja vahetasin ühe puuvilja retseptis kas selleri või brokkoli vastu (ja sellest oli abi). Küll aga jäi elu siiski seisma, sest kahest kõhukrambi päevast oli kolmandal ja neljandal päeval kõht väga hell ja vajasin veidi toibumist.

Teine probleem, mis mulle osaks sai, oli tugev väsimus. Pea käis ringi ja käed olid nõrgad. Ei, asi ei olnud selles, et ma oleks saanud liialt vähe toitaineid. Kõht oli mul koguaeg täis ja smuuti sisse läksid igasugused erinevad köögiviljad, puuviljad ja smuutisegud ja ma ütleks, et kokku lugedes tuli tunduvalt vitamiinirikkam menüü kui see, mis mul argipäevaselt on. Minu suur viga oli tegelkult hoopis see, et jätsin smuutikuuriga alustades päeva pealt kohvi joomise ära. Minu, kui suure kohvisõbra ja madala vererõhuga inimese jaoks oli see küllaltki ekstreemne otsus. Õnneks midagi väga olulist sel perioodil teha ei olnud vaja ja sain lisaks detox kuurile sooritatud ka kohvi võõrutuse. Üritasin rohkem puhata ja ega kõhukrampidega palju liikuda ei saanudki.

Kolmandaks, tava elu juurde tagasi naastes, tulid ka kohe kaotatud kilod tagasi. Mitte küll kõik, aga piisavalt, et smuutikuuri efektiivsuses kaalu langetamisel kahelda. Leian, et 3-päevane detox kuur ei ole kaalu langetamise meetod, vaid pigem siiski organismi puhastamine ja võõrutamine suhkrust, jahust, piimast, kohvist vmt. Kaalu langus tuleb püsiva elustiili muutusega. Teen detox smuutisid hea meelega ka edaspidi kombineerituna tervisliku toitumise ja liikumisega. Avastasin enda jaoks, et üht tervislikku smuutit on väga lihtne valmistada ja nii on nüüd kiirematel päevadel juhtunud, et õhtusöögiks on kähku valmiv ja vitamiinidest pakatav smuuti. Tervislikum igatahes kui pasta ;)

Kas olete midagi sellist proovinud teha ja kuidas tehe keha muutusele reageeris? 


Coat (old, similar here ) & bag are from ZARA / knit from Mango / Iselin belt is from Ivyrevel / boots from h&m (old)...

Coat (old, similar here) & bag are from ZARA / knit from Mango / Iselin belt is from Ivyrevel / boots from h&m (old) 

Ilusat KOLMAPÄEVA!!! Loodan, et nädala algus on möödunud Teil kõigil hästi. Esmaspäeval otsustasime Eviga minna ja teha üks väike pildiseeria, aga see ei õnnestunud üldse nii nagu me lootsime. Ilm oli väljas lihtsalt õudne ja valgust polnud, seega tegime paar klõpsu siseruumides.

Seljas oli mul eelmisel aastal soetatud mantel ja selle all soe kampsun. Kõige huvitavam ese sellest outfitist on ilmselt must õlakott koos oma laia õlarihmaga, millel ilusad kuldsed detailid. Mulle tundub, et Zara on saanud inspiratsiooni Prada Cahier kotist, sest need näevad väga sarnased välja! Halb uudis aga on see, et kuigi kott on uus ja nende sügis-talv 16/17 kollektsioonist, ei leia ma seda enam ei Zara poest ega e-poest. Seega, kui keegi teist leiab, siis palun jagage siin kommentaarides linki. Usun, et mõnele võib sellest palju abi olla! :)

//Happy WEDNESDAY! I hope you've had a wonderful week so far. Evi and I decided to have a little photoshoot on Monday but it didn't turn out as we hoped. Weather was just awful and it was so dark so we took couple of photos inside. 

I wore my trusty old coat and a warm knit underneath. The most interesting part about my outfit was this cute little crossbody bag with its wide strap and golden hardware. I think it's inspired by Prada's Cahier Bag, they look very similar! But the bad news is, even though it's a new bag from their FW 2016/17 collection, I cannot find it from the store or from their web shop anymore. So if you will, then please share a link in the comments below. I'm sure many of us would really appreciate it! :)

Zara hoarder as I am.. shirt HERE , bag HERE  and jeans HERE My winter wardrobe is mostly about knits, but when the new year hits...

Zara hoarder as I am.. shirt HERE, bag HERE and jeans HERE

My winter wardrobe is mostly about knits, but when the new year hits I always start to look for long sleeve tops and shirts.. you know.. because it's spring soon! V-neck, cute buttons on the sleeves, ruffles... yes that's what today's post is all about. I needed something new and exciting to wear that's comfortable and edgy at the same time. Something versatile, that I can wear with jeans or with black trousers for more sophisticated look. It’s always hard to find something that's playful and versatile at the same time so I didn't expect to find it while I was picking up my package at Zara yesterday, but there it was.. waiting for me to try it. Ruffles aren't too big so I can always cover myself with a junky knit if I want to. Only downside about this shirt is its silver buttons which I'd rather prefer gold, but hey... I can live with that! And ofcourse another beauty is this beautiful blush pink crossbody which is the reason I went to Zara yesterday after all.

CAPTURE MY STYLE by Aimee Song Hetkel minu "öökapil". Öökappi mul ei ole ja raamatuid ma voodis ei loe, aga hetkel on töö...

CAPTURE MY STYLE by Aimee Song

Hetkel minu "öökapil". Öökappi mul ei ole ja raamatuid ma voodis ei loe, aga hetkel on töötlemisel just see roosa iludus. See väike raamat on täis üllatusi! Ma ei loe tegelikult raamatuid kuigi palju, aga kui loen, siis kindlasti midagi harivat. Olin algselt selle raamatu suhtes väga skeptiline - ei uskunud, et sealt midagi tarka leida võib, kuid nüüd mõistan, miks see on nii menukas. Raamatust leiab palju inspiratsiooni ja õpetusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele ja kõike seda illustreerivad kaunid pildid! Raamat on küll keskendunud Instagramile, mistõttu on pool kirjapandust väga kiiresti aeguv (kuna platvormi uuendatakse pidevalt), kuid nii mõnedki nipid on sobilikud rakendamiseks ka mujal, kus vaja luua huvipakkuvat ja meeldejäävat imagot. Muutsin raamatust inspireerituna koheselt ka oma Instagrami konto nime ära. See on ikkagi üks osa sellest blogist ja seepärast leiate mind sealt nüüd @sincerelybitter nime alt. 


// On my "night stand" at the moment. I don't actually have a night stand and I don't read books in bed, but currently I am processing this pink beauty. This little book is full of joy! I don't read many books but when I do, they're usually educating. I was really skeptical about this pink cuteness, didn't think I'll find anything useful from it, but now I understand the hype. Book is very inspirational with good tips for beginners and for the ones that have been Instagramming for a while and you can't look pass the photos inside too! It's about Instagram mainly, which is why a huge part of what's written, gets outdated really fast (after all, they update the platform frequently), but still many of the ideas and tricks are applicable wherever you need to create an interesting and memorable image. Got some nice tips for myself and changed my handle right away into my blog name. After all, my personal Instagram has grown into a part of my blog and that's why you now find me there as @sincerelybitter.