Tere hommikust! Täna on veebruarikuu viimane päev! Ühtlasi ka vastlad. Mõtlesin, et uurin, kui kursis te olete vastlapäeva tähe...


Tere hommikust! Täna on veebruarikuu viimane päev! Ühtlasi ka vastlad. Mõtlesin, et uurin, kui kursis te olete vastlapäeva tähenduse ja selle looga või hoopis, kuidas Teie vastlapäeva tähistate? Ise mäletan lapsepõlvest vähemalt küll, et tegime vurri seajala kondist või kui konti polnud, siis nööbist... lasime liugu, käisime vanaema soomekelguga külavahel sõitmas, sõime hernesuppi, küpsetasime vastlakukleid jne. Nüüd on aga elutempo nii kiire, et piirdume peamiselt hernesupi ja poest ostetud vastlakukliga, võib-olla laseme lähima künka otsast liugu ka, et ikka lina kasvaks! ;)

Krabasin eile koju mõned vastlakuklid ja croissant'id, mille täitsin hiljem ka vahukoore-kohupiima seguga. Nägin pilti kuskil Internetis ja tekkis soov järgi proovida. Kui otsite tavapärasest kuklist midagi erinevat, siis julgen soovitada!


//Good morning! Today is the last day of February and also, Vastlad (in estonian). I don't know if any of you knows about this vastlapäev (Estonia) or fastlavn (Denmark, Sweden, Norway, Iceland). It's a day from folk calendar, when Estonians bake semlas, eat split pea soup, sledge (the one, who makes the longest slide, is believed to have the best growing flax), make this spinning toy from a pig's bone or a button etc. It's a folk holiday that has stayed in tradition, which is quite nice! I know some countries celebrate the same day by eating pancakes (Shrove Tuesday). Do you celebrate today and how?

I took some semlas and croissants with me from the store and filled croissants with whipped cream and curd. I saw a picture somewhere in the Internet and wanted to try it out. If you're looking for something different than regular buns, then definitely try these!

ROSES ARE RED, TULIPS ARE TOO, KEEP THE FLOWERS, I'D RATHER HAVE YOU ♥


ROSES ARE RED, TULIPS ARE TOO,
KEEP THE FLOWERS, I'D RATHER HAVE YOU ♥

Teile kirjutab keegi, kes astus täna vasaku jalaga voodist välja. Magasin öösel taaskord pea 14 tundi ja minu üllatuseks oli hommi...


Teile kirjutab keegi, kes astus täna vasaku jalaga voodist välja. Magasin öösel taaskord pea 14 tundi ja minu üllatuseks oli hommikul ärgates vasaku silma alune paistes, silm punane ja valus ja kraadiklaas näitas palavikku. Lisaks olen suutnud kuuma supiga kogu suu ära põletada, mistõttu ravitee ja tsitruselistega end seekord turgutada ei saa. Nädal on alanud edukalt! :D

Tänase päeva veetsin kodus, küll aga mitte enesetunde, vaid pooleliolevate kohustuste tõttu. Töö tegemisest seni muidugi ei ole eriti midagi välja tulnud, enesetunne on 👎🏼. Kavatsen õhtul end kokku võtta ja loodan, et homme on juba enesetunne palju parem.

Tahtsin tutvustada Teile ka oma hiljutist ostu Hemtexist. Armas päevatekk, mis tänase päeva veidi mõnusamaks teinud on. Ja näeb diivanil veel kena välja ka!

Muuseas olen ära tüdinenud meie kodust ja tahaksin siia veidi (loe: palju) värskust tuua. Mida arvate rohelisest värvist? 

Leather leggings ( here ), boots & knit from Zara (old) // Bag Michael Kors // jacket from Asos // Daniel Wellington watch ...
Leather leggings (here), boots & knit from Zara (old) // Bag Michael Kors // jacket from Asos // Daniel Wellington watch

Tere, esmaspäev! 

Eile sain Meriliga kokku ja siin piltidel on näha, mis mul seljas oli. Avar teksatagi kombineerituna musta-valgega. Nahkpüksid ja teksatagid on asjad, mis mulle viimasel ajal väga meeldima on hakanud ja ma ei tea isegi, miks... see ei ole üldse minu tavapärane stiil. Päris põnev, kuhu minu muutunud maitsemeel mind sel aastal viia võib... :D

Kuigi selline teksatagi näeks palju parem välja mõne suviselt lendleva kleidikesega, meeldib mulle ka paksu kampsuniga variant väga! Eile oli päris külm, mistõttu oli mul ka seljas suur soe sall ja villased kindad, aga pildiseeria nimel panin need oma tublisse käekotti ;)

Loodan, et see nädal tuleb Teil kõigil tore! Mind ootab ees sisukas nädal täis tööd, kooli ja mitmeid kohtumisi. Püüan kõige selle vahepeal vähemalt mitmel korral ka blogisse jõuda.
 //Hello Monday! 

Yesterday I met up with Merili and I wore this relaxed denim jacket with black and white. I've fallen in love with leather trousers and denim jackets and I don't even know why... it's not my usual style. We'll see where my change of taste will take me this year... :D 

Although this jacket would look far more better with a flowy summer dress than a warm knit, I still love how it all looked together! It was cold yesterday, so I also had a huge scarf and gloves on, but for the sake of this post I put them into my old trusty bag ;)

Hope you'll have a wonderful week! For me it will be rather eventful full of work, school and several meeting. And I'll try to post several times here in the blog too. 

Vaba päev? Tore! Mul ka! Mul istub see postitus tegelikult juba mõnda aega draftides, algul mõtlesin kirjutada "10 asja, mida teh...


Vaba päev? Tore! Mul ka! Mul istub see postitus tegelikult juba mõnda aega draftides, algul mõtlesin kirjutada "10 asja, mida teha vabal päeval", aga mõtteid tuli aina juurde ja 10-st sai sujuvalt 20. Seda parem, sest mõnikord on nii, et ei tule ühtegi ideed, mida võiks vabal päeval teha ja siis õhtul alles taipad, et päev lihtsalt "kadus". Allolev nimekiri tuleb abiks selliste "kadunud" päevade ennetamiseks. Andke teada, kui siit kasulikke ideid saite! Mina saan täna Meriliga kokku, me pole üksteist nii ammu näinud! 

1. Alusta päeva mõnusa lattega voodis ja naudi seda nagu see oleks kõige esimene latte, mida jood.

// 1. Start your day with a nice cup of latte in your bed and imagine like it's the first time you're doing it.


2. Mine jalutuskäigule kohta, kus Sa pole varem käinud.

3. Kas oled kunagi proovinud aardejahti? Vaata lähemalt -> Geocaching

4. Helista vanaemale, emale-isale, õele ja küsi, mis plaanid neil täna on. Ehk saad pakkuda oma abi, või seltsi?

// 2. Go for a walk where you haven't been before.

3. Have you ever tried searching for treasures? Go check out -> Geocaching

4. Call to your parents, your sister etc and ask what plans do they have. Maybe you can be useful somehow?


5. Vaata, ehk toimub täna mõni üritus Sinu läheduses, kuhu oleks tore minna. Kirbuturud, festivalid, etendused, kontserdid jne

// 5. Look, if there are any events around you today. Fleamarkets, festivals, shows or concerts...


6. Rendi tekstiilipesur ja tee kodus määrdunud tekstiilidele üks korralik puhastus. Rahulolu garanteeritud!

7. Kogu kokku sõbrad ja minge rühmatreeningule (vajab võib-olla veidi pikemat planeerimist). 19. märts on tulemas ka NTC. Rohkem infot SIIN.

8. Tee nagu mina ja helista sõbrale, keda pole ammu näinud. Kutsu ta kohvile või kuumale kakaole. Juttu jätkub kauemaks.

// 6. Rent a fabriccleaner and bring new life to your textiles at home. Satisfaction guaranteed!

7. Meet your friends for a nice group workout (maybe thisone will need a little bit planning ahead). There's going to be Nike Training Day on 19.03.2017. More information HERE.

8. Do as I and call to your friend and see if she/he is available for a coffee or hot chocolate. Long talks are always good.


9. Mine õue jooksma

10. Valmistu tulevaseks tähtpäevaks, sõbra sünnipäev, aastapäev, sõbrapäev?

11. Küpseta midagi, mida Sa pole ammu küpsetanud.

12. Tee tulevaks nädalaks plaane. Kirjuta üles unistused ja asjad, mida tahad saavutada.

// 9. Go outside for a run, or if you prefer to stay inside, try some cool workouts that you can do 

10. Prepare for future events like friends birthday, anniversary, valentine's day?

// 11. Bake something you haven't baked so long.


12. Make plans for upcoming week. Write down your dreams and aspirations.12. Õmble, tee käsitööd, meisterda.

13. Loe raamatut

14. Tee ajakapsel. Pane karbi sisse praegust elu iseloomustavad asjad - fotod, tšekid, nipsasjad, mälupulk mingi olulise ja ajakohase infoga jne. Sulge karp ja märgi peale, mis kuupäeval võid selle lahti teha (ntks 01. jaanuar 2027).

15. Korista ja tuuluta tube

//12. Sew, make some handcraft, DIY.

13. Read a book

14. Make a time-capsule. Put todays stuff into a box - photos, receipts, tiny stuff, memory stick with some relevant information etc. Close the box and put a date on it on which you can open the box (for example, 01. january 2027).

15. Clean your home and air your rooms16. Kas kodu vajab veidi remonti või värskendamist? Nüüd on hea aeg võtta kätte värvipott ja pintsel ja alustada väikestest asjadest.

17. Värskenda oma CV-d.

18. Vasta oma e-mailidele.

19. Või tee hoopis nutiseadme vaba päev. Lülita välja televiisor, arvuti, mobiiltelefon ja kõik muu, millel on helendav ekraan.

20. Mida Sulle meeldib kõige rohkem teha? Tee seda!

//16. Your home is a bit tired and needs renovation? Now is the time to take the paint pot and brush and start with the little things.

17. Update your CV.

18. Answer all your e-mails.

19. Or better yet... make a day off from your smartphone, tablet, laptop etc.

20. What do you like to do the most? Do it!

See postitus on osaliselt sponsoreeritud, kuid arvamused on minu enda omad. Nahahooldus on teema, millest siin blogis aeg-ajalt saab...

See postitus on osaliselt sponsoreeritud, kuid arvamused on minu enda omad.
Nahahooldus on teema, millest siin blogis aeg-ajalt saab pikemalt kirjutatud ja seda sellepärast, et mulle lihtsalt ei ole antud looduse poolt ilusat nahka. Pidevad võitlused erinevate nahaprobleemidega (akne, aknearmid, komedoonid ja psoriaas) on kurnavad, kuid samas olen aja jooksul oma naha kohta ka palju õppinud ja aru saanud, et see võitlus ei lõppe ilmselt kunagi. Mu nahk on niivõrd tundlik ja reageerib hormonaalsetele kõikumistele, toidule (piimale, suhkrule jne) ja välisteguritele, mistõttu on pidev katsetamine, toodete vahetamine jne paratamatu. Naha vajadused ju muutuvad vanuse ja aastaaegadega, lisaks elustiilimuutustega. Kuidas ma selle kõigega toime tulen? Miski, mida ma olen avastanud on, et kõige rohkem tänab mu nahk mind siis, kui ma ei söö magusat, hoidun nisu- ja piimatoodetest ja kasutan tooteid, milles pole liialt nahka ärritavaid koostisosi.

Hiljuti märkasin üht brändi, mis tundus mulle huvitav ja tahtsin sellest rohkem teada saada. Just oma looduslike ja nahasõbralike koostisainete ja ilusate pakendite poolest jäi ta mulle silma ja kuna nahk ei olnud ka sel hetkel parimas seisus, siis mõtlesin, et võiks midagi uut proovida küll. Olen nüüd kasutanud truult vaid neid tooteid ja olen tulemustega väga rahul.

Natuke infot ka VIVI veebist: Tegemist on brändiga, mille tooted on valminud küll looduslikest koostisainetest, kuid kasutades kõige uuemat tehnoloogiat. Vivi tootjad on öelnud "ei" toksilistele säilitusainetele, sünteetilistele värvi- ja lõhnaainetele, laialdaselt kasutatavatele kahjulikele emulgaatoritele jne. Tooted sisaldavad peptiide (igati looduslikud), mis on piisavalt väikesed et läbida naha barjääri ning nad suudavad tekitada kehale loomuomasel viisil soovitud reaktsiooni. VIVI tootevalik on väga lai alustades näokreemidest ja lõpetades hambaharjadega. Mina võtsin kasutusele hetkel 4 erinevat toodet, millel kõigil on selline mahe ja värske lõhn.

Kehaõli - väga mõnus, imendub kiiresti, lõhnab malbelt ja jätab naha siledaks. Naha kuivus on minu jaoks üsna suur probleem ja siidist-siledat nahka on keeruline saavutada ilma, et kreemist kleepuv jääksin.  See õli teeb oma tööd hästi ja ma ei pea teist korda enam samale probleemile mõtlema. Jääb kindlasti riiulile, et oleks vajadusel koguaeg käepärast võtta.

Näopesugeel hüaluroonhappega - LEMMIK! Minu tundlik nahk talub seda nii hästi, pärast näopesu oleks nahal justkui mingi sile kaitsev kiht peal ja nahk ei vaja üleliia niisutust kreemi näol. Muidugi hommikul enne jumestuskreemi pealekandmist kasutan ikka niisutavat kreemi, aga magama saan minna nüüd juba ilma kreemita. Pakend saab küll sellel pudelil veidi miinuseid, sest pudel on nii tugev, et pigistada seda ei jaksa ja geeli kättesaamiseks tuleb seda tugevalt peopesa suunas raputada (õnneks on geel üsna vedel ja voolab ilusti välja).

Näokreem aloe veraga - Kasutan enne meigi pealekandmist kaelal ja näol. Kerge koostisega ja imendub jällegi väga (VÄGA) kiiresti. Nahk on tunduvalt pehmem kui muidu ja minu suureks õnneks pole põletikulisi punne juurde tekkinud. Ka põskedel olnud aknearmid on ilusti ära paranenud.

Jalageel mündiga - lõhnab ilmselgelt teiste toodetega võrreldes tugevamalt, kuid lõhn ei häiri ja kaob väga kiiresti (eeterlike õlide omadus). Geeli kujul toode kõlab minu jaoks kui midagi, mis vajaks maha pesemist, kuid ei.. see on ikka mõeldud jalgadele määrimiseks. Seda olen kasutanud neist kolmest kõige vähem, aga ilmselt sellepärast, et talvel tahavad jalad pigem soojas olla ja jahutav münt kõlab külma ilmaga pigem hirmutavalt. Küll aga pärast päeva, kus on palju jalgadel oldud, on jalavanni järel jahutav ja niisutav mündi lõhnaline geel täpselt see, mis vaja.

Lisaks sain proovimiseks ka hulganisti testreid. Kokkuvõtvalt iseloomustan kasutatud VIVI tooteid märksõnadega: kerge koostisega, mahedad, looduslikud, kiiresti imenduvad, lõhnatud (või kerge loodusliku aroomiga), silendavad, rahustavad. VIVI butiik asub Sikupilli keskuses Tallinnas ja mis meele eriti rõõmsaks teeb, on see, et VIVI tooted on taskusõbraliku hinnaga ja neil on väga hea püsikliendi programm.

Kas olete sellest brändist varem kuulnud ja nende tooteid kasutanud? 

Ilm on hall ja pime, aga südames on kevad!!  Nagu ikka, toimuvad iga hooaja alguses erinevad pressiüritused ja kuigi olen harjunud...


Ilm on hall ja pime, aga südames on kevad!! 

Nagu ikka, toimuvad iga hooaja alguses erinevad pressiüritused ja kuigi olen harjunud uudistega end ise sotsiaalmeedia kaudu kursis hoidma, siis vahelduseks mujalt inspiratsipooni ammutada on alati teretulnud. Polhem PR pressipäev oli minu jaoks midagi esmakordset ja kuna ma ei ole nende showroomis varem käinud, siis ei teadnud ma, mis mind täpselt ees ootab. Minu suureks üllatuseks oli ruum paksult rahvast täis! Introverdina tunnen end kitsastes ülemeelikuid inimesi täis ruumides alati ebamugavalt, aga patsutan end ikka õlale, et ära käisin. Supper vahva üritus, toredad inimesed kõige selle taga ja inspiratsiooni sain rohkem kui küll! Järgmine kord oskan ehk ka rohkem aega varuda, et visiit nii põgusaks ei jääks.

Tutvumiseks olid välja pandud järgmiste brändide kevadsuvised kollektsioonid: SNÖ Of Sweden, Hansaplant, Daniel Wellington, Rimowa, Victoria Victoria Beckham, Tamaris, Casa Stockmann, Vero Moda, Esprit, BonBon Lingerie, Flint, Tangle Teezer, Beauty Blender, jnejne. 

Stockmanni koduteemaline väljapanek on siin blogis enam kui teemakohane. Kindlasti jääb muidu säravatelt piltidelt silma siin varem mainitud Design Letters tüpograafilised tassikesed. Mul on väike aimdus, et aknalauale üks nartsissipottidest kevade teemaline sõnum saab vist sel aastal teoks tehtud...


Hansaplant presenteeris väljapanekul uusimaid trende toataimede valikus ja kahte sisustusaksessuaaride brändi – Riverdale´i ning üht Euroopa juhtivat sisustustoodete brändi PTMD®. 


Lush on välja tulnud suure hunniku valentinipäeva teemaliste toodetega, millest minu jaoks põnevaim on väikese paberilipiku kujuline duššigeel "KISS ME QUICK". Reisides hea kaasa pakkida - ei ole pudelis ja võtab pagasis väga vähe ruumi. 


Reisikohvrid tekitasid minus vast suurimat elevust. Olen hetkel just käsipagasi mõõtu kohvri otsingul ja Rimowa on üks neist brändidest, mis mulle on silma jäänud. #LUGGAGEGOALS Tõeliselt ilusad! Tegelikult kohapeal ma Rimowa on muide välja tulnud digitaalse pagasilipikuga (rohkem infot SIIN). Uuenduse abil on võimalik check-in teha ka kodust ja jälgida pagasi asukohta oma nutitelefonist. Hetkel töötab süsteem Lufthansa ja Eva Air lendudega, kuid nimekiri aina pikeneb. 


Daniel Wellingtonilt oli välja pandud uued Black Classic käekellad ja käevõrud. Ostsin endale Black Classicu sügisel, kui veel eelmüük oli ja saan siiani käekella kohta inimestelt komplimente. Koduleheküljelt nägin, et kui neilt tellida nüüd sõbrapäeva paiku, siis saab pisikese südamekujulise charmi ka kaasa. Väga armas väike detail.


It's Skin bränd on rohkem kuulus nende näoseerumite valiku poolest, kuid nüüd on neil väljas ka meigikollektsioon. Tootevalikuga saab lähemalt tutvuda SIIN

Paarist väga huvitavast tootest, mis kingikotiga kaasa sain, räägin veel tulevikus lähemalt ;)