Mul on endiselt veel Milanost pilte jagada ja ka see postitus ei jää reisist viimaseks. Teie ees on kolmanda päeva hommikusöök...Mul on endiselt veel Milanost pilte jagada ja ka see postitus ei jää reisist viimaseks. Teie ees on kolmanda päeva hommikusöök Mint Garden Cafe´s, mis oli lihtsalt võrratu. Võtsime värske ja magusa tomati ja mozarellaga panini, mini croissantid ja värskendava puuviljasalati, mis maitses imeliselt. Lisaks muidugi hea itaalia kohvi. Kõike serveeris meile üks viisakas itaalia meesterahvas, kes meist koos ka lahkelt paar pilti tegi. Evist ja minust koos on reisil vaid tehtud paar klõpsu, seega oli see tore žest meie poolt kõrgelt hinnatud :)
Mint Garden Cafe jäi meile juba varem silma, kui sellest hotelli minnes mööda jalutasime. See on selline ehe itaaliapärane nurgakohvik koos idüllilise välimööbli ja rohke rohelusega. Nii väljas kui sees kaunistasid kohvikut erinevad lilled ja mündirohelised detailid. Sinna läheks teinekordki. See oli ka meie hotellile väga lähedal, mistõttu oli sinna hommikul vara väga mugav minna.

//I have more pictures to show you and even this post will not be the last about Milan. Today I share our breakfast at Mint Garden Cafe, which was a delight! We took fresh and sweet tomato-mozarella panini, two mini croissants and refreshing fruit salad, which was delicious! And ofcourse, good italian coffee. Everything was served by a nice italian guy, who was kind enough to take a picture of us. We don't have many photos of us together from this trip so it was a nice gesture and highly valued by us :)
Mint Garden Cafe is distinctive and we noticed it before, when we passed it. It's this true italian corner cafe with idyllic furnishing and lots of plants. There were so many flowers and greenery and mint details were cute too! Would defenitely go again! It was near to our hotel, which made it really easy for us to visit.

Kui me olime Duomo piletikassa järjekorras juba tund aega seisnud, siis avastasime, et tegelikult kontsakingadega terrassile üldse ei t...
Kui me olime Duomo piletikassa järjekorras juba tund aega seisnud, siis avastasime, et tegelikult kontsakingadega terrassile üldse ei tohi minna. Läksime siis selle asemel Museo del Novecentosse, et muuhulgas näha sealt avanevat kaunist vaadet Duomole. Kahjuks vaade, mida lootsime näha, oli varjatud piltidel oleva megasuure mustvalge kunstiteosega, mis sel hetkel meie jaoks osutus täielikuks ebaõnnestumiseks (nagu ka minu näoilmest näha võib). Seda vaid seniks, kuni nägin, kes on kunstiteose autor. Andy Warhol. Kindlasti väärt külastamist!

Legendaarse maali põhjal tehtud mustvalge repro (1986) on esindatud 10m siidlõuendil 60 korda. See on viimane teos, mis Andy Warhol on loonud ja kui peaksid Milanosse sattuma, siis kindlasti mine vaata see oma silmaga üle! Näitus kestab kuni 18.05.2017.

//When we had been standing in the line for Duomo tickets about an hour, we noticed that actually it is not allowed to go to the terrace wearing heels. So instead, we went to the Museo del Novecento to see the beautiful view of the Duomo from there among other things. Unfortunately the view we were hoping to see, was covered by this enormous black and white print that at the time ruined everything for us (as you can see from my face). Until I saw who's the artist. Andy Warhol. Defenitely worth the visit! 

The black and white repro of the famous painting appears 60 times on a 10m wide silkscreen canvas, made in 1986. It's the last artwork created by Warhol and if you happen to go to Milan, you have to see it! Exhibition lasts until 18. May, 2017.

Coat from Bershka | Boots, jeans and top from Zara Ciao! Esimesed pildid Milano reisist on Teie ees. Linate lennujaama jõudes seadsime...


Coat from Bershka | Boots, jeans and top from Zara

Ciao! Esimesed pildid Milano reisist on Teie ees. Linate lennujaama jõudes seadsime sammud bussipeatusesse, et sõita Cinque Giornate väljakule ja sealt jalgsi edasi Rotonda Della Besana juurde. Meil oli plaan ka minna ringiga veel kanaleid vaatama ja siis veel suurema ringiga hotelli, kuid avastasime, et vahemaad kõndimiseks olid veidi pikemad, kui me esialgu hindasime ning seetõttu otsustasime Rotonda Della Besanast kohe otse hotelli poole liikuma hakata, et pagasid ära viia. RDB oli nii ilus ja seal oli küllaltki soe, mistõttu näete Evit fotodel lausa t-särgi väel. Ja ausalt, minu mantel oli sel hetkel pigem liiast ja seljas vaid piltide pärast.

Tahangi siinkohal mantlist lähemalt rääkida. Eestis täiesti tavapärase vihmase ja tuulise ilmaga saab sellest lihtsalt tõeline õnnistus! Mantel on mõnusalt pikk, avar ja üllatavalt soe, kuid sobib kandmiseks ka soojemate ja päikesepaistelisemate ilmadega, kui selle alla vaid t-särk panna. Ma ei tea, kuidas siin sellistesse mantlitesse suhtutakse, aga Milanos tundsin end küll kui kala vees (mistõttu näete seda mantlit siin blogis veel mitmeid kordi). 

Mantel vastab peaaegu kõigile minu küllaltki spetsiifilistele nõudmistele: 1) ees pidi olema tormiklapp (ma ei tea, kas see on õige sõna); 2) õlad pidid olema ümarad; 3) õlgadel ei tohtinud olla epolette, sest need muudavad mu lühikese kaela veel lühemaks; 4) vöö ja varruka pandlad pidid olema nahast või metallist, mitte plastmassist; 5) krae pidi olema pigem ümarate nurkadega, mitte teravatega; 6) turjal pidi olema samuti tormiklapp (kui see on see õige sõna); 7) mantlil pidid olema suured taskud; 8) taskukohane; 9) värv pidi olema ilus pruun või beež; 10) materjal sile ja mittekortsuv. Viimased kaks tingimust ei ole päris 100% täidetud, küll aga kõik ülejäänud. 17€ eest on mantel enamat kui oskaks soovida ja mina olen Eesti tuulisteks kevadilmadeks varustatud.

Räägime varsti jälle! Ciao!

Pictures by my beloved sister, Evi

Zara top & boots / Michael Kors Sutton bag / Bershka trench coat / Rimowa Salsa Air carry-on Heihei kõigile! Jõudsime kella 1-2...Zara top & boots / Michael Kors Sutton bag / Bershka trench coat / Rimowa Salsa Air carry-on

Heihei kõigile! Jõudsime kella 1-2 paiku Milanost tagasi ja juba kell 7 hommikul tegin silmad lahti ja alustasin tööpäevaga. Reis oli imeline ja jagada on ohtralt pilte, niiet ärge siis pahandage, kui siin Milano teema korduma hakkab ;) Kahju, et kauemaks ei saanud jääda. 

Lend sinna kestis umbes 4,5 tundi (ümberistumisega Frankfurdis) ja Milanosse jõudsime kohaliku aja järgi kella 10 paiku. Esmamuljed linnast olid äärmiselt positiivsed. Päike paistis ja sooja oli seal 20 kraadi. Dream come true.

Milano ise oli üllatavalt vaikne. Duomot oli laupäeval külastamas paavst Francesco ja turvalisuse huvides olid tänavad sõidukitele suletud (liigelda võis kesklinnas vaid jalgrattaga). Iga nurga taga võis kohata ka ümbrust turvavaid relvastatud sõjaväelasi või politseinikke, kelle kohaloluga üsna ruttu harjusime. 

Seljas olid mul lennukis teksad, head ja ustavad kontsasaapad ning peal pruun mantel, mille hiljem üldse seljast võtsin, sest Frankfurti lennujaamas ja Milanos oli väga soe. Särtsu lisamiseks kandsin ka suurt lillemustrilist pluusi, mis punase Rimowaga hästi kokku sobis. Lillemustrid on sel kevadel eriti ilusad ja valik poodides väga lai. 

Wohooo, tere reede! Tänased hommikutunnid möödusid nii kiirelt, sest magasin kaks tundi kauem kui planeeritud. Uups! Õnneks oli mul üle...


Wohooo, tere reede! Tänased hommikutunnid möödusid nii kiirelt, sest magasin kaks tundi kauem kui planeeritud. Uups! Õnneks oli mul ülejäänud päev vaba ja sain natuke õppida, koristada ja tööd teha. Kuna selle nädalavahetuse ja esmaspäeva veedame Eviga Milanos, siis pidin lisaks muudele toimetustele ka selleks veidi ettevalmistusi tegema.

Otsustasime, et reisime mõlemad vaid käsipagasiga ja ausalt, kolmeks päevaks ei olegi mõtet rohkem kaasa võtta. Kuigi, kuna tegelikult plaanin ka blogi jaoks palju pilte teha, siis üritasin kaasa võtta nii palju asju kui võimalik. Jagan allpool mõningaid nippe, millega pakkimisel arvestasin.

//Wohoo, it's friday! Todays morning hours went by too fast, because I slept two hours longer than expected. Oops! Fortunately I had the rest of the day free and I got to study, clean and work. Since we're spending this weekend in Milan, I had to get ready for that too.

We decided that we both will take only a carry-on baggage with us and honestly, you don't need more for three days! Even though... I plan to take a lot of outfit photos so I need to take as many clothes as possible. So below are some tips to consider when packing.

Aga kõigepealt... Igal lennufirmal on omad pagasi nõuded. Mina ostsin lennupiletid Lufthansast. Kaasa võin võtta käekoti mõõtudega 30 x 40 x 10 cm ja käsipagasi mõõtudega max 55 x 40 x 23 cm (8kg). Rohkem infot Lufthansa pagasitingimuste kohta SIIN.

Vedelal kujul toodetele kehtib 3-1-1 reegel. See tähendab seda, et maksimaalne pudeli suurus võib igal tootel olla 3oz (100ml), need kõik pudelid, tuubid jne peavad mahtuma ühte 17x20cm kotti ja iga reisija võib võtta kaasa ühe sellise koti. 

KERGE KOHVER

Käsipagasi puhul on oluline, et kohver oleks kerge, sest lubatud kogukaal on ainult 8kg. Rimowa Salsa Air on hea valik. Minuga on kaasas Salsa Air Ultralight Cabin Multiwheel mõõtudega 20 x 40 x 55 cm ja see on niii mõnus! Kui peaksin kohvrit tihedamini vajama, investeerin kindlasti Rimowasse. Tõeliselt ilus, lihtne ja kvaliteetne. Tühikaal on sellel 1,9kg, mis tähendab, et asju saan kaasa võtta parajalt. Kohver on nelja rattaga, mis pöörlevad väga sujuvalt ja see on oluline, et reisimine oleks mugav.

//First... every carrier has their own baggage requirements. I bought my tickets from Lufthansa, so I can bring a personal item (my handbag) with max measurements 30 x 40 x 10 cm and a carry-on with max measurements 55 x 40 x 23 cm (8kg). You can read more about the carry-on baggage rules from HERE.

LIGHT LUGGAGE

It's important to the carry-on to be light, because you don't want to waste your kg-s to your carry-on own weight. Rimowa Salsa Air is a good choice. I'm carrying Salsa Air Ultralight Cabin Multiwheel that's 20 x 40 x 55cm, it's soooooo nice! If I'm going to need a luggage more often, I'm going to invest in Rimowa. Truly beautiful, simple and has an excellent quality. It's neto weight is 1,9kg, which means I can bring enough with it. It has four wheels, which move very smoothly which makes travelling even more comfortable.VÄHEM ON ROHKEM

Üritasin asjad kaasa pakkida minimaalses koguses. Duššigeeli ja šampoonipotsikuid kaasa ei vea, selle asemel on mul sahtlitesse kogunenud testrid, mis sobivad hästi reisile kaasa võtmiseks. Samuti on mul ripsmetušš testerina kaasas. Jumestuskreemi, näokreemi ja deodorandi panin väiksematesse plastpotsikutesse. Näopesemiseks lõikasin kaasa tükikese dr. Bronneri magic seepi. Nii on kaasas kõik, mis vaja, et säilitada minu igapäevast ilurutiini. Meigipintsleid on fotol tegelikult rohkem, kui ma lõpuks kaasa pakkisin. 

ÄRA VÕTA KAASA ASJU, MIDA SAAD KOHAPEALT OSTA

Okei, ma olen seda tüüpi, kes pigem võtab pooltühja hambapasta tuubi kaasa, kui et hakkan kohapealt ostma. Ma ei näe mõtet, miks raha ilmaasjata raisata, isegi kui kõigest vaid paar eurot. Küll aga leian, et kui tahan suveniiri endale mälestuseks osta, siis vaatan, et see oleks pigem midagi praktilist ja midagi, mida ma saan reisil olles ja ka hiljem igapäevaselt kasutada. Näiteks t-särk, rahakott, sall, vihmavari, pastakas vmt.

VEDELIKUD TAHKENA

Paljusid tooteid on võimalik kaasa võtta tahkel kujul. Näiteks näopesuvahendi võtan dr Bronner tükiseebina, sellega saab pesta ka meigipintsleid, pesu, käsi, keha jne. Lushil on ka hea valik tahkeid kätekreeme, hambapastasid tablettidena, suuloputusvett tablettidena, duššigeelid lehtedena jnejne.

AKSESSUAARID

Kuna ma kannan nagunii peamiselt samu ehteid koguaeg, siis soovisin vaid, et oleks käekoti vahetamise võimalus. Nii pakkisin ma mõned kosmeetikatooted leopardimustrilisse clutchi, mida vajadusel saan käekotina kasutada (selle külge läheb ka minu käekoti pikem sang). Lisaks pakkisin ka kaks paari erinevaid päikeseprille.

//LESS IS MORE

I tried to pack things in a minimal amount. I won't bring bottles of shower gels or shampoos, instead I'm going to use those product testers that I've got. They're perfect for travelling. I also have a mascara in a tester tube. I put my foundation, face cream and deodorant into those little containers. To wash my face, I'm going to use a little piece of Dr. Bronners  magic soap. So I have everything I need to maintain my usual beauty routine. I'm bringing actually less makeup brushes that are shown on the picture. 

DO NOT CARRY THINGS YOU CAN BUY FROM YOUR DESTINATION

Okay, I'm the type of girl who would rather take a half empty tube of toothpaste rather than buy from spot. I don't see why I should waste money even if only few euros. However, I find that if I plan to buy souvenirs, I'll rather buy something practical and something that I can use during my travel and later in everyday life. For example, a t-shirt, wallet, scarf, umbrella, pens, etc..

LIQUIDS AS SOLIDS

You can bring a lot of products in solid form. For example, this Dr. Bronner magic soap is perfect for washing my face, body makeup brushes etc. Lush has also a variety of solid products like hand lotions, toothpastes, mouthwash tablets, shower gel sheets etc. 

ACCESSORIES

Because I pretty much wear the same jewellery all the time, I wanted to have options for handbags. So I packed some cosmetics into my leopard clutch, which, if necessary, I use as a handbag (my Michael Kors handbag longer strap goes well with the clutch). In addition, I packed two different pairs of sunglasses.


JALANÕUD

Kahest paarist peaks piisama. Kingad, et saaks õhtul soovi korral välja minna ja Huaraced, et oleks mugav päeva jooksul pikemaid kõndimisi ette võtta. Minu esimene valik oli tegelikult Adidas Originals ketsid, aga Huaraced on kaalult palju kergemad. Lennukis kannan saapaid, sest need on rasked.

RASKED ASJAD SELGA

Mantel, suur pusa, teksad ja kontsasaapad kaaluvad kõige rohkem, mistõttu panen need selga.

//SHOES

Two pairs should be enough. I can wear heels for a girls night out and Huarace's for those long walks during the day.  My first choice was actually Adidas Originals sneakers, but Huarace's are much lighter in weight. I wear boots on the plane, because they are heavy.

WEAR YOUR HEAVY THINGS

Coat, a big sweater, jeans and heeled boots weigh the most, so I wear them on the plane. 


RIIDED

Riiete puhul jälgisin, et nad oleks pigem kerged ja et kõik esemed oleksid kombineeritavad teiste esemetega, mis kaasa võtan (nii lõike, värvi kui stiili poolest). Kuigi võtan pagasiga kaasa vaid ühe paari pükse, on mul nendega juba 10 erinevat outfiti võimalust. Kergesti kortsuvad asjad rullisin, mitte ei voltinud, sest nii tekib vähem kortse. Proovisin ka SEDA tehnikat, kuid leidsin lõpuks, et see toimib pigem meeste riiete puhul.

//CLOTHING

I followed that clothes would rather be lightweight and easily combined with eachother that I bring along (in terms of cut, colour and style). Although I packed only one pair of pants, I have a possibility of 10 different outfits because of other things I brought. Things that crease easily, I  didn't fold, I rolled, as it leads to fewer wrinkles. Tried THIS technique, but in the end I found that it's more suitable for men's clothing.


Ja ongi pakitud! Kas on midagi, mida ma oleks võinud teisiti teha, nutikamalt? Ma tean, et on olemas veel selline tehnika, et paned selga riided, mida saad pärast kandmist ära visata, et siis suveniiridele ruumi tekitada. Ma ei tea... sokid ehk leian küll sellised, mille ära viskamisel kahju ei hakka, aga riiete kohta nii julgelt väita ei julge.

//And I'm packed! Is there something I could have done differently, more wisely? I know, there's a technique that you put on clothes that you can throw away after use, so you have more room for souvenirs when returning from trip. I don't know... maybe I can find some socks that I won't be sad throwing away afterwards, but the clothes.. not anything I could think of. 

Eile saabus mulle postkasti üks ilus valge saunarätik. Tegemist on uhiuue  magnetilise saunarätikuga, mille kontseptsioon ja ...

Eile saabus mulle postkasti üks ilus valge saunarätik. Tegemist on uhiuue magnetilise saunarätikuga, mille kontseptsioon ja idee kujunes välja igivanast saunarätiku probleemist (nad ei püsi ümber). Rätikuid on hetkel nelja värvi ja magnetkinnis on reguleeritav vastavalt kandja mõõtudele. Rohkem saab lugeda rätikute kohta SIIT.

Idee on neil väga tore ja mulle tohutult meeldib! Usun, et paljud sauna- või spasõbrad hindavad rätiku funktsionaalsust kõrgelt. Minu seljas oleva rätiku puhul on hetkel küll tegemist alles prototüübiga ja päris õige tooteni jõudmiseks on neil veel vaja tööd teha. Selleks, et nad seda aga teha saaksid, vajavad nad kerget toetust Hooandjas (link SIIN). Tasub mainimist, et kõik hooandjad saavad pärast projekti lõppemist vastutasuks ka kingituseks juba uued rätikud.

Projekti taga on kolm ettevõtlikku Viimsi gümnaasiumiõpilast - Bo Aaron Kooser (tegevjuht ja disainer), Karl Kibuspu (turundus- ja kommunikatsioonijuht) ja Paul Siht (müügi- ja tootmisjuht), kes tegutsevad õpilasfirmana Touel.

Ilusat esmaspäeva, armsad! Kevade saabumist tõendab lisaks ilusamatele ilmadele vist peamiselt fakt, et garderoobist leiab üha enam ...


Ilusat esmaspäeva, armsad!

Kevade saabumist tõendab lisaks ilusamatele ilmadele vist peamiselt fakt, et garderoobist leiab üha enam õhemaid, kergemaid ja mängulisemaid riideid. Paksemad joped olen juba sügavale kappi peitu pannud ja jakid-tagid ootavad kandmist. Tõsi, ainult jaki jaoks on veel vara, mistõttu on suur kiusatus ikka mingi lahendus leida ja kampsuni asemel mantli alla teksajakk või pintsak selga tõmmata. Elu igatseb muutust.

Viimasel ajal möödub aeg ka nii kiiresti. Valmistun vaikselt semestri kõige kiiremaks kuuks, pingutan töökohustuste täitmisega ja ootan pikisilmi nädalalõpu ärasõitu (kuulete sellest peagi rohkem). Selge see, et kõike korraga ei jõua. Olen seadnud eesmärgiks vähemalt korralikult magada (kui tänane 3h pikkune ööuni välja arvata). Tunnistan, öösiti pikalt õppimine ei viinud mind täna kuhugi. Ainus, mille üle hetkel uhke saan olla, on see, et suutsin hommikul 6:20 ärgata ja esmaspäeva varahommikusse statistika loengusse ennast vedada. Ilm on ilus ja tuju hea.

Kuidas teil?

Ilusat pühapäeva, armsad! Kuidas läheb? Olen viimased päevad veetnud Tabasalus turunduspraktikal, aga täna lõpetasime veidi varem ja jõu...
Ilusat pühapäeva, armsad! Kuidas läheb? Olen viimased päevad veetnud Tabasalus turunduspraktikal, aga täna lõpetasime veidi varem ja jõudsin veel enne päikese loojumist koju. Pühapäev on olnud ilus, päikesepaisteline ja kevadine. Kui linnas bussi oodates pidid silmad suurest väsimusest kinni vajuma, siis koju jõudes valdas mind mingisugune positiivne energia, mis kohe tegutsemiseks motivatsiooni ja jõudu andis. Mulle meenus, et lubasin meie vaasist veel paar säravamat pilti teha ja siin nad nüüd on koos paari klõpsuga, mis meie köögiseinast tegin. Eukalüpti okstele on lisandunud ka mõned oksad naistepäeva roosikimbust, mis M mulle tõi. Ja meie köögi nurgatagust olen vist näidanud vilksamisi vaid korra. Meil on seal hästi mõnus suur riiul, kuhu saab igasugu asju panna. M naerab kindlasti selle peale, sest minu jaoks on see koguaeg nii oluline olnud. Igal asjal peab olema ju koht ja kui asjad vedelevad niisama, siis tunnen end kohe rahutult. Mõtlesingi, et tore oleks mõned väiksemad pudinad koondada suuremasse korvi, silma alt ära, ja ostsin selle tarbeks Hemtexist kaks merevitsast punutist, mida mainisin ka eelmine kord. Esialgu leidis korv endale koha kontorinurga riiulis, siis aga avastasin, et korv sobib palju paremini justnimelt kööki, kuhu algselt mõeldud ja sinna ta nüüd jäigi. Riiulid on kohe puhtama muljega ja süda jälle rahul. 

Ma tahaks veel mõned hõbedased või terase värvi detailid kogu korteris välja vahetada kuldsete või pronksikarva detailide vastu. Mulle tundub, et see sobib meie valitud stiiliga hästi. Igal juhul tunnen, et mõtteid on palju ja energiat oma mõtete teostamiseks samuti. Kohtume varsti jälle!

Täna on kolmapäev ja ühtlasi ka naistepäev! Head tänast päeva! Olen usinalt smuutisid joonud (võtnud pudeliga kooli kaasa või asendanu...
Täna on kolmapäev ja ühtlasi ka naistepäev! Head tänast päeva! Olen usinalt smuutisid joonud (võtnud pudeliga kooli kaasa või asendanud õhtusöögi smuutiga) ja avastanud oma rõõmuks, et Boost! smuutisegu maitseb palju paremini, kui smuuti sisse lisada mandariini või kirsse. Jagan siin üht oma viimase aja lemmikut retsepti, peaaegu musta värvi smuutit (piltidel paistab rohkem roheline), mis kindlasti maitseb palju-palju paremini kui esialgu võiks arvata. Lisaks heale maitsele pakatab see smuuti vitamiinidest ning muudest organismile kasulikest ainetest. Selle smuutiretsepti puhul on minu jaoks positiivne veel asjaolu, et mul ei ole vaja kodus hoida midagi rohkemat, kui värskeid banaane ja külmutatud kirsse.

// It's Wednesday and International Womens Day! Happy today! I've been drinking smoothies almost every day (bringing a bottle to school or dringking a smoothie instead of dinner) and I've discovered that Boost! smoothie mix powders taste much more better if I add a mandaring or cherries to my smoothie. So here I share one of my favourite recipes, almost black smoothie (on pictures it looks more like green), which definitely tastes better than it looks. Addition to good taste it's full of vitamins and nutrients that are very good for you. Deserves to mention that I like this recipe even more because I don't have to store more than few fresh bananas and frozen cherries in my fridge. 

BLACK DETOX SMOOTHIE RECIPE:
1 banaan / 1 banana
1/2 klaasi külmutatud kirsse / 1/2 glass of frozen cherries
2 teelusikat Boost! detox pulbrit / 2 tsp Boost! detox blend
1/2 klaasi vett / 1/2 glass of water

Sega kõik koostisained blenderis ning jäta paar kirssi ka kaunistuseks. Vett võib lisada rohkem, kui smuuti jääb liialt paks. Kogusest jätkub kahele, jaga oma sõbrannaga! ♥

// Mix all the ingredients together with a blender and leave few cherries for decorating too. You may add more water if it feels too thick. You get two portions from this so share with your friend ♥

@sincerelybitter