wearing: Michael Kors bag // Nike Huarace sneakers // the rest is Zara (old) Heihei! Kuidas teil nädal möödunud on? Loodan, e...

wearing: Michael Kors bag // Nike Huarace sneakers // the rest is Zara (old)

Heihei! Kuidas teil nädal möödunud on? Loodan, et hästi! Minul peamiselt töiselt, lisaks kool ja õppimine.. olen saanud koolist mõned raputavad uudised.. aga ma ei hakka täpsemalt rääkima. Palju segadust. Veel, mul on homme sünnipäev. Ma ei ole nii kindel hetkel, kas saan korralikult tähistada, sest pikk päev ees. Reedel aga tähistan kindlasti koos perega! M tegi mulle varakult juba väga ägeda sünnipäevakingi. Ma olen veits nördinud, sest ilmataat ei mängi selle kingiga üldse kaasa... Kannatamatult ootan, millal ilmad soojemaks lähevad :D. Ma arvan, et see on vist esimene kord minu elu jooksul, kui aprilli lõpus on väljas vaid 5 kraadi sooja. Alati on olnud 10, mõnikord isegi 18 kraadi. Ei saa aru, mis toimub. 

Pildid on muide täpselt kuu aega tagasi Duomo di Milano juures tehtud. Mul on veel mõned, mis on jagamata, seega teen seda nüüd jooksvalt ;)

// Hey you, I hope your week is going great! My week has mostly consisted of work, school and studying. I've had some crazy news from university, not going to be specific about it. It's crazy! Another thing, it's my birthday. But since I have a long day ahead, I'm not sure yet, if I'm able to celebrate properly today. Definitely tomorrow though with the family. M made me a super nice birthday present, but I'm a bit sad that the weather is not on my side... Can´t wait when the weather gets better :D. I think it's the first time in my entire life when it's only 5 degrees outside. It has always been 10 degrees at least, sometimes even 18 degrees. I don't understand what is happening ;)

Heihei! Häid pühi! Kuidas läheb? See nädalavahetus möödub mul õppides. Üritasin ka üht muna värvida marmortehnikas, aga ei õ...


Heihei! Häid pühi!

Kuidas läheb? See nädalavahetus möödub mul õppides. Üritasin ka üht muna värvida marmortehnikas, aga ei õnnestunud hästi, mistõttu otsustasin, et sel aastal sellele rohkem oma aega ei raiska. Tulemust marmormunast saate näha Instagrami stooris @sincerelybitter.

Tahtsin Teiega jagada veel mõningaid pilte Rotonda della Besanast, kuhu läksime viimasel päeval uuesti. Koht on tõeliselt lummav, tuulevaikne ja mõnusalt soe. Peamiselt veetsid seal aega kohalikud itaallased, kes nautisid päikest või kaasa võetud lõunasööki. Mõnus vaheldus, sest mujal leidus üsna palju turiste. Krabasime siis ka meie enne lennujaama minekut RDB kandis ühest nurgatagusest söögikohast endale caesari salatid ja läksime lõunasööki nautima õue päikese kätte. Ilm oli nii soe!
Seljas oli mul minule midagi täiesti mitte loomupärast, sest üldiselt ma nii palju nahka korraga ei kanna. Reisil olles aga tunned end veidi teistmoodi ja nii otsustasingi nahktagi ja nahkpükste kasuks.

Olge tublid!

//Hi all! Happy easter!

How are you doing? It´s been a weekend full of studying for me. I tried to colour an egg in marble technique, but it didn´t turn out so good, which is why I decided not to waste my time on colouring eggs this year. You can see the outcome on my instagram stories @sincerelybitter.

I wanted to share some photos from Rotonda Della Besana, where we went again on our last day in Milan. Place is gorgeous, quiet and warm. We saw mostly locals there enjoying the sun or take-away lunch. It was a nice change to places full of tourists. So before we went to the airport, we took Caesar salads from a local cafe and went to enjoy our lunch in the sun too. It was so warm outside! I wore something I wouldn´t normally wear, all over leather.. On vacation you feel a bit different than usual so this is how I felt. 

Take good care of yourselves!

bag & boots zara, old // jacket  ZARA // watch TRIWA Birch Falken Hei-hei! Siin on üks outfit, mille eile Meriliga vanali...bag & boots zara, old // jacket ZARA // watch TRIWA Birch Falken

Hei-hei! Siin on üks outfit, mille eile Meriliga vanalinnas pildistasime. Viimastel päevadel olen saanud nautida kevadist päikest, mistõttu on ka suur kiusatus kevadisemalt riietuda. Tunnistan, päris nii paljalt ma ringi ei liikunud. 

Minu nipp tagiga soojas olemiseks:

  • jalad peavad soojas olema
  • selga kampsun
  • kampsuni all olev pluus peab olema püksis, et tuul pluusi alt sisse ei puhuks
  • suur soe villane sall peab olema topitud ilusti krae sisse, et jahe õhk ka kuklast ligi ei pääseks
Uskuge, nii saab ka tagiga juba ringi liikuda! 

Ma ei suuda uskuda, et viimati blogisin pool kuud tagasi. Aeg on läinud nii kiirelt ja kalendrisse vaadates võin väita, et kuu lõpp aina kiiremaks läheb. Mul oli aprillikuuks nii mõnedki plaanid blogi jaoks tagataskus, aga ajanappuse tõttu on jäänud need teostamata. 14. aprill on blogil sünnipäev, 27. aprill minu sünnipäev. Midagi tahan selle raames ikka siin Teie jaoks korda saata, aga vaatan, kuidas jõuan. Hetkel tõmban aga juba otsad kokku, sest uni on nii suur, et ei jaksa silmi lahti hoida. 

Räägime varsti jälle! Tsau!