Tere jälle, üle pika aja! Otsustasime M-ga, et veedame nädala lõpu suvitades ja seepärast pidin vahepeal ekstra rohkem tööd tegema, et pa...Tere jälle, üle pika aja! Otsustasime M-ga, et veedame nädala lõpu suvitades ja seepärast pidin vahepeal ekstra rohkem tööd tegema, et paar päeva vabaks saada. Kes minu Instagramil silma peal hoiab, teab juba, kus käisime.

Minu elus on puhumas mõneti uued tuuled. Iga aasta alguses on mul mingi imelik soov hakata valmistuma kevadeks ja suveks, nagu oleks see ainus asi, mille nimel elan. Lähen mõnes mõttes isegi veidi hulluks ja soetan endale ujumisriideid, õlapaeltega toppe ja suviseid kleite rohkem kui vaja. Ja siis suve saabudes vaatan ikka riidekappi mõeldes, et mitte midagi pole selga panna! Ma arvan, et me kõik teeme seda mingil määral, kas me tunnistame seda endale või mitte. Unustame ennast täiesti suve-fantaasiasse endale teadvustamata, et tegelikult seda ilusat sooja suveilma jääb meil iga aastaga aina vähemaks ja kõiki kokku ostetud riideid ei jõua või saa ära kanda, sest ilmad on külmad. Ka see nädalavahetus oli üsna jahe (ja nii tuuline), mistõttu pikad varrukad olid lausa hädavajalikud...taaskord.

Niisiis tabas mind üks päev reaalsusetaju. Ma pole saanud paljusid kevadel soetatud suveriideid  veel kanda ja varsti on juba sügis!

Nüüd olen otsustanud, et muudan oma suhtumist. Edaspidi kavatsen väga hoolega valida, mida ja miks ma endale ostan. Selline kapselgarderoobi loomine on minu jaoks uus suund ja kui Teid huvitab, jagan edaspidi ka asjade kulgu siin blogis. Müün ka mõningaid asju maha, seega kel huvi soodsate second-hand riiete järele, minge piiluge SIIA.

Mõnusat laupäeva jätku! ;)

Sellest on palju möödas, kui viimati valgeid pükse kandsin. Kui aga leiad selle õige paari, siis meie jahedasse suvekliimasse sobivad n...Sellest on palju möödas, kui viimati valgeid pükse kandsin. Kui aga leiad selle õige paari, siis meie jahedasse suvekliimasse sobivad need ideaalselt! Valged püksid iseenesest on nii mitte-midagi-ütlevad, aga kui valida veidi huvitavam lõige, siis pole vaja teha muud, kui lisada juurde ühevärviline t-särk, oma lemmik jakk ja mõned klassikalisemad aksessuaarid. Kannan täna taaskord Daniel Wellingtoni käevõru ja käekella Classic Petite Melrose (rohkem pilte kellast leiate SIIT).

PS! Sooduskood "BITTER" annab Teile kõigile 15% allahindlust Daniel Wellingtoni koduleheküljel ostu sooritamiseks. Kiirustage, kood kehtib kuni augustikuu viimase päevani.

//It's been a while since I wore white trousers. But if you find the perfect pair, then they're exactly what you need in this Estonian summer weather! White trousers generally are nothing special, but when you opt for a more interesting cut, you only need to add simple t-shirt, your favourite jacket and some classic accessories. Today I'm wearing this beautiful Daniel Wellington cuff and Classic Petite Melrose watch again. (more pictures of this watch HERE).

PS! Code "BITTER" will give you 15% discount on Daniel Wellington web shop. Hurry up, promo code will last until the end of August.


*In friendly collaboration with Daniel Wellington

// Photos captured by my beautiful sister Evi //

Heihei! Toredat laupäeva jätku! Käisime täna linnas üle pika aja ja pärast seda olen nagu panniga pähe löödud. Vist on mingi viirus kal...

Heihei! Toredat laupäeva jätku! Käisime täna linnas üle pika aja ja pärast seda olen nagu panniga pähe löödud. Vist on mingi viirus kallale tikkunud. Kurk valutab ja veidi paha on olla. Aeg-ajal annavad ka kõrvad tunda, aga usun, et see on kurguvalust. Loodan, et läheb ruttu üle.

Seekord jagan pilte meie mõlema outfitist. Te võite vaid ette kujutada, kui õnnelik ma olin, kui M oli nõus blogipostituse jaoks pildile tulema. M on tegelikult suur osa minu blogist, tavaliselt on ta lihtsalt kaamera taga või abistamas oma nõuga. Olen äärmiselt tänulik ja õnnelik, et ta minu kõrval on ♥. Kes teab, ehk näeb teda siin tulevikus veel rohkemgi :).

//Hi all! Hope you're having a wonderful Saturday! We went to the city today and after that I'm almost like beaten with a pan. I think I've caught up on something, my throat is sore and I feel a little bit off. I'm feeling uncomfortable in my ear too from time to time, but I think it's the sore throat radiating. Hope it will pass quick. 

Today I'm sharing photos of both our outfits. You can only imagine how happy I was when he agreed to pose for my blog post. M is actually a really big part of my blog, usually just behind the camera or helping by advising me. I am extremely grateful and happy that I have him by my side ♥. Who knows, maybe even more in the future :).

Wearing:
top: Lufta (him), Mango knit & h&m jersey (her)
jeans: Levi's (him), Zara (her)
Shoes both from shoeshop.ee

*In friendly collaboration with Shoeshop.ee

// Photos captured with @small.mile, edit by me //

IF NOT NOW, WHEN? Tsau! Kuidas läheb? Minu ehtekollektsiooni on lisandunud tänu  Daniel Wellington ile kaks uut liiget! Kuldsed...IF NOT NOW, WHEN?


Tsau! Kuidas läheb? Minu ehtekollektsiooni on lisandunud tänu Daniel Wellingtonile kaks uut liiget! Kuldsed ja läikivad, nagu mulle meeldib (hehe). Käekell on üks vähestest aksessuaaridest, mida vastavalt tujule armastan vahetada. See on minu meelest väga praktiline ja stiilne aksessuaar, mis annab riietusele palju juurde ja nüüdseks on ilma selleta lausa ebamugav ja imelik olla.

Minu valituks osutusid Daniel Wellington'i kuldne käevõru ja Classic Petite Melrose käekell. Nii ilusad! Sellist klassikalist ja ajatut mudelit on lihtne sobitada erinevate riietega ja toon õige pea Teieni ka outfiti postitusi, kus kella kannan.

Suure elevusega teatan, et mulle anti jagamiseks ka sooduskood "BITTER", mis annab Teile kõigile 15% allahindlust Daniel Wellingtoni koduleheküljel ostu sooritamiseks. Kiirustage, kood kehtib kuni augustikuu viimase päevani.

//Hey! How are you doing? There are two new members of my accessory collection thanks to Daniel Wellington! Gold and shiny as I like them (hehe). A watch is one of those few accessories, which I like to change up to my current mood. I think it's practical and a stylish accessory, which can make a statement. I am so used to wearing watches that I feel awkward and uncomfortable without one.

I picked out this Daniel Wellington's gold bangle and Classic Petite Melrose watch. So prettyy!! It is so easy to style a classical and timeless piece like that with almost everything and I'll soon show you how I'm wearing mine.

Excited to tell you that DW team has given me a discount code 'BITTER' to share with you. It gives you a 15% discount on their website. Hurry, the code is valid until the end of August!


*In friendly collaboration with Daniel Wellington

// Photos captured by me //