Teisipäev oli meeleolukas! Nyx Professional Makeup'il on Eestis nüüd päris oma pood ja see asub Ülemiste keskuses! Mul oli au osaleda...Teisipäev oli meeleolukas! Nyx Professional Makeup'il on Eestis nüüd päris oma pood ja see asub Ülemiste keskuses! Mul oli au osaleda kaupluse VIP avamispeol. Rahvast oli selle väikese poe kohta väga-väga palju, aga see ei tule üldse üllatusena. Kõigile teadmiseks, et täna on ametlik avamine Ülemiste keskuses ja kõik huvilised on oodatud! Uksed avatakse kell 10:00 ja kõigile, kes sooritavad ostu rohkem kui 100 euro eest, antakse kaasa ka jumestustarvikute kohver. 

Mis selle poe juures eriti põnev on, on see, et seal on tagaruumis ka jumestuskooli nurgake, kus hakkab toimuma erinevaid meigikoolitusi, millest soovijad saavad osa võtta.

Et NYX Professional Makeup’i tegemistega kursis olla, jälgi neid Instagramis või Facebookis

//Tuesday was eventful! Nyx Professional Makeup opened their first store in Estonia and it locates in Ülemiste Centre, I was honored to be invited at their VIP opening party. It was way too crowded for this little shop, but I am not surprised. FYI, today is the official opening and every single one of you is welcome to visit! Doors will be open at 10 o'clock and everyone who makes a purchase worth at least 100 euros, gets a makeup suitcase as a gift.

What's exciting about this store is that there is a little makeup school corner for all of you to take courses at. 

To keep up with NYX Professional Makeup, follow them on Instagram or FacebookFollow me on:

Sügis on täies hoos, mis sellest, et kalender väidab vastupidist. Eelmisel kolmapäeval oli mul taaskord au tutvuda uute sügistoodetega ...


Sügis on täies hoos, mis sellest, et kalender väidab vastupidist. Eelmisel kolmapäeval oli mul taaskord au tutvuda uute sügistoodetega Polhem Showroomis. Esindatud olid Leedust pärit Robi Agnes, eestimaine kudumidisainer Liisa Soolepp, minimalistlike ehetega SNÖ of Sweden, Stockmanni kaubamaja nii moe- kui ka koduosakond, Beautyblender ja Tangle Teezer. 

// Fall is in action even if our calendars tell the opposite. Last Wednesday I was honored to attend Polhem Showroom again and this time getting familiar with fall trends. Different brands like Robi Agnes from Lithuania, estonian knitting designer Liisa Soolepp, SNÖ of Sweden with its minimalistic jewellery, Stockmann with its fashion and home departments, Beautyblender and Tangle Teezer were represented. 


♥ CASA Stockmann killing it! 


♥ Quick OOTD snaps ;) 


Beautiful jewellery from SNÖ of Sweden 


Ühtlasi oli välja pandud ka imeliselt lõhnavad Lushi tooted. Lush avas Ülemiste keskuses reedel ka uue kontseptsiooniga poe, kuhu tasub kindlasti vaatama minna.

//Also spotted Lush products, which smelled divine! Lush opened their second store in Ülemiste Center so you better check them out!


Üllatasid ka Läti sooneutraalne bränd One Wolf, Change Lingerie, lastele ja tundliku nahaga inimestele mõeldud orgaanilise nahahooldussarjaga Sophie la Girafe, 50-ndat juubelit tähistav Oriflame, River Island, Parfois, Aesti jpt. Minu lemmikuteks olid erinevad kudumid nii Liina Soolepalt kui ka näiteks Robi Agneselt, mille kvaliteedist oli näha, et need kestavad kaua. Selle sügise üks soov on leida enda kehakujule täpselt sobiv ja korralikesse kudumitesse veidi investeerida. 

Nagu varem mainisin, siis olen hakanud sügavalt kaaluma, milliseid riideesemeid endale soetan ja üritan vaikselt luua endale kapsel garderoobi. Mul on nimekiri asjadest, mida mul on vaja soetada sügiseks ja üritan kõigest väest oma nimekirjast kinni pidada ja mitte teha emotsioonide põhjal ostusid. 

//Also a lot of cool stuff from Latvian gender-neutral brand One Wolf, Change Lingerie, Sophie la Girafe with its products meant for kids and those with sensitive skin, Oriflame who celebrates their 50'th anniversary, River Island, Parfois, Aesti etc. My favourite were different quality knits that last a really long time. This fall I plan to find knits that fit my body type and invest in really good ones.

As I've said before, I have started to really think about what I spend my money on and step by step I try to create a capsule wardrobe. I have a list of things I really need for fall and I am working really hard to stick to this list and not to make any purchases based on emotion.Pärast üritust läksime tüdrukutega Pegasuse restorani lõunasöögile. Nende sai on lihtsalt imemaitsev!

//After the event me and the girls went to Pegasus restaurant for a lunch. Their bread is just to die for!


Follow me on:

NEW SEASON, NEW PERFUMES  Heihei! Kuidas läheb? Mina olen nädal aega haigena ringi jooksnud. Mõnes mõttes on seljataga põnev nädal,...NEW SEASON, NEW PERFUMES Heihei! Kuidas läheb? Mina olen nädal aega haigena ringi jooksnud. Mõnes mõttes on seljataga põnev nädal, aga samas ma pole saanud seda 100% nautida. Täna alles tunnen, et enesetunne läheb paremaks (mul ei valuta enam kuskilt) ja see on niiii hea tunne!

Ma jagan möödunud nädala üritustest infot Teiega veidi tagurpidi, alustades reedest, kui veetsin pärastlõuna imearmsa Sandraga Sirowa Grupi pressiüritusel Kino Kosmoses. Seal tutvustati meile selle sügise uudistooteid ilu valdkonnas erinevatelt brändidelt. Esindatud olid Elisabeth Arden, Hugo Boss, Juicy Couture, Chloé, Gucci, Rimmel, Max Factor jpt meile tuntud brändid. Suurem hulk tooteid, mida meile tutvustati, olid parfüümid ja iga lõhna taustaloo juurde näidati ka videoklippi või esineti tantsunumbriga. Igav ei hakanud hetkekski ja pinget hoiti mõnusalt üleval.


Mulle nii meeldib, kui parfüümil on lugu ja seda turundamisel ära kasutatakse. See on see miski, mis annab lõhnakogemusele väärtust juurde ja kõnnib Sinuga igal sammul kaasas, kui lõhna kannad. Minu meelest vähemalt.

Kõige rohkem meeldis mulle taustalugu Calvin Klein uuest lõhnaduost OBSESSED. See on tänapäevane interpretatsioon vanast klassikust Obsession, mille reklaamnäoks oli Kate Moss. Tollase Obsession parfüümi kampaania fotod said alguse tegelikult lihtsalt Mario Sorrenti varem tehtud fotodest, mille ta oli pildistanud oma modellist tüdruksõbrast, Kate Mossist. Calvin Klein nägi neid ja saatis noore paari puhkusele tingimusel, et nad teevad Obsession parfüümi kampaania jaoks palju pilte. Kuna nad olid mõlemad alles nii noored ja reis oli neile rohkem puhkuse kui tööreisi eest, siis fotod tulid välja väga ehedad, lavastamata. Nüüd 25 aastat hiljem saame näha ka teisi pilte sellest fotokollektsioonist, mida varem ei ole kuskil avaldatud. Ühtlasi on loodud selle juurde ka mälestusi täis parfüümiduo. Uued Obsessed parfüümid kujutavad endast mehe ja naise parfüümi, mis põimuvad omavahel nagu kaaslase lõhn sinu nahal pärast embust. Lõhnad tundusid minu jaoks sellised sügavad, muhedad, kuid tsitruselised. Inglisekeelsed lõhnanoodid kirjutasin fotole. Imeilus kombo ja lõhnad sobivad omavahel nii hästi!
Leidsin endale ürituselt ka uue lemmiku - Gucci Bloom ♥


Ütlen kohe, et lõhn tundub paberile pihustades kuiv ja elutu. Alles nahal hakkab elama nagu kesksuvine lilleaed. Gucci Bloom lõhnanootideks on tuberoos, jasmiinipunga ekstrakt ja India kombreetum - lill, mis muutub valgest punaseks, kui õitseb. Tegemist on imelise lõhnabuketiga, mis ei ole üleliia magus. Lõhn tundub puhas ja värske.
Alates 2015/16 sügistalvisest moekollektsioonist on näha, et Gucci on muutunud. Muutuste taga on uus loominguline juht Alessandro Michele, kelle missioon on taasleiutada bränd ning muuta see atraktiivseks ka milleeniumi põlvkonnale. Gucci Bloom on üks osa kuulsaks saanud lillemotiivide perekonnast ning pudeli disain naiselik ning samas minimalistlik. See lõhn kogu oma olemuselt mulle tohutult sümpatiseerib. Hoiatuseks, see on kindlasti rohkem täiskasvanulik parfüüm ja ilmselt ei istu magusate ja mahlaste lõhnade armastajatele.Uued lõhnad on jõudnud nüüd ka juba poodidesse, sügis on täpselt õige aeg nii endale kui kallimale uus parfüüm soetada :)

Millised parfüümid Teile meeldivad? Kas on ka siit mõni, millesse juba kiindunud olete?

Igaühel meist on elus perioode, kus positiivne mõtlemine ja hea enesetunne on midagi väga kauget. Neid perioode on ka minul ja kui päris ...Igaühel meist on elus perioode, kus positiivne mõtlemine ja hea enesetunne on midagi väga kauget. Neid perioode on ka minul ja kui päris aus olen, siis just viimasel ajal tunnen, et ma ei ole millegagi rahul ja kive kodaratesse satub omajagu. Peamiselt olen ma selles ise süüdi, sest kõrged standardid ei lase mul sageli oma saavutuste või tegemiste üle uhkust tunda ja väga sageli reageerin ebaõnnestumistele ja takistustele valesti. Vahel aga on halbu asju, mis meiega juhtuvad ja mille vastu me ei saa midagi ette võtta, peame olukorraga vaid õppima elama. Mõnikord aga ei olegi konkreetset põhjust, miks tuju on halb. Lihtsalt elust on miskit puudu ja ei suuda selgusele jõuda, mis see miski on.
Usun, et ma ei ole ainuke ja me kõik kipume aeg-ajalt tundma, et me ei ole piisavalt andekad, edukad, targad, aktiivsed, rikkad, õnnelikud, õnnistatud jne. Nii ongi õnnelik elu muutunud millekski, mille kallal peame mõnikord teadlikult tööd tegema. 
Selles positituses jagan kümmet viisi, kuidas endas kadunud õnnetunnet samm-sammult tekitada ja veidi motiveerida ennast elus edasi liikuma positiivselt meelestatuna. Väljatoodud nipid töötavad minu peal ja kui leiad siit midagi, mis toimib ka Sinu peal, anna kommentaarides sellest märku. Kindlasti jaga meiega ka asju, mis Sinu tuju tõstavad. Me tahame teada!1. Kuula muusikat, mis peegeldab Sinu tuju
Olen loonud endale erinevad playlistid erinevate meeleolude jaoks ja kui kuulen uut lugu, mis meeldib, lisan selle sobivasse playlisti. Olen enda puhul märganud, et kui kuulan kurvana tempokamat muusikat, siis tuju läheb pigem halvemaks, seega playlistide loomine erinevate tujude jaoks on minu jaoks väga oluline. 

2. Kui tunned ennast üksikuna, suhtle inimestega, kellega on mugav rääkida ja kes oskavad Sinu tuju tõsta
Oluline märksõna on "mugav suhtlus". Mina tavaliselt saan kokku noorema õega või teeme Facetime'i, sest ta mõistab minu tujusid kõige paremini ja ta ei ürita meeleheitlikult mu enesetunnet parandada. Lihtsalt meie vestluse lõpuks on tuju parem ilma, et oleksime pidanud kedagi klatsima või tujurikkuvatest asjadest rääkima. 

3. Ja siit kohe tuleb järgmine nipp... ära räägi negatiivsetest asjadest rohkem kui vaja
Mida rohkem neist räägid, mida rohkem valjult välja ütled, seda pikemalt need Sind painavad. Ignoreeri negatiivseid teemasid ja keskendu positiivsele. Ja kui tahad rääkida häirivatest teemadest, siis otsi üles neist midagi positiivset.

Erandiks on olukorrad, kus rääkimisega on võimalik probleemi lahendada. 

4. Mine välja ja liigu
Päike, d-vitamiin, valgusrikas keskkond, ja füüsiline aktiivsus tõstavad serotoniini (õnnehormoon) taset. Kui tunned, et pole tuju trenni teha, siis just trenni tegemine selle vastu aitabki. 

5. Hari ennast
Olgu selleks siis raamat, online kursus või mõni hariv saade. Kui tunnen, et mul on motivatsioonipuudus, siis tavaliselt vaatan TedTalk´i või kuulan LondonReal podcaste. Lisaks teadmistele saab sealt ka palju motivatsiooni ja inspiratsiooni oma elu paremaks muutmisel. PS! Jaga kommentaarides podcaste, mida Sulle meeldib kuulata!

6. Söö tervislikult
Võta iga nädal kasvõi üks päev, kus sööd kogu päeva vältel suhkruvabalt ja tervislikult. Veel parem, kui toit on ise tehtud ja värsketest köögiviljadest.

7. Tee list asjadest, mis vajavad tähelepanu ja tehtud asjad tõmba listist maha
Pole midagi mõnusamat kui näha, kuidas list aina lühemaks jääb. See on samal ajal kui kohustuste vähenemine ja list asjadest silme ees, mis oled ära teinud ja mille üle saad uhkust tunda. Olgu kasvõi nõude pesemine. 

8. Loo enda ümber meeldiv keskkond
Korista, vaheta voodipesu, pese pesu, tuuluta tube, põleta küünlaid või küpseta midagi hästi lõhnavat ja maitsvat.

9. Naerata ja tervita inimesi, kellega kokku puutud
Naeratus ja tervitus, mis Sulle vastu antakse, tõstab samuti Sinu tuju ;)

10. Mine vara magama
Homne päev on targem.


Loodan, et selline nõuandev postitus Sulle meeldis. Tahan, et Sincerely Bitter blogi oleks midagi rohkemat, kui koht ilu, moe ja kodusisustuse jaoks. Seepärast töötan samm-sammult selle nimel, et blogisse satuks aina rohkem sisu, mis oleks mingil määral Sulle kasulik. Siinkohal kutsun ka üles jagama ideid või teemasid, mis võiks huvitada ja mida sooviksid siit blogist lugeda.

Pildid on tehtud eile. Käisime õega Balti Jaama turul vanavara poodides tuulamas ja hiljem Stockmanni Mademoiselle katusekohvikus salatit söömas. Tuju läks palju paremaks! ;)

Follow me on:

Alles see oli, kui NYX Professional Makeup Eestisse tuli ja juba on möödas aasta. Kuidas aeg lendab! Eelmisel reedel olin taaskord oodatu...Alles see oli, kui NYX Professional Makeup Eestisse tuli ja juba on möödas aasta. Kuidas aeg lendab! Eelmisel reedel olin taaskord oodatud Nyx Professional Makeup üritusele ja seekord võttis meid vastu Merlin, kes nüüd kommunikatsioonijuhi positsioonil Eestis toimetab. Minu suured õnnitlused!!

Ilulõuna toimus Harju tänaval asuvas restoranis Pegasus. Lauale toodi maja poolt küpsetatud imemaitsev krõbe leib, põnevaid snäkke ja üks minu lemmikuid oli ka rikkalik värske salat. Üks tore söögikoht on jälle minu nimistusse tekkinud ja selle üle on ääretult hea meel!

Augustikuus on tulemas NYX Professional Makeup'il ohtralt uusi tooteid ja kindlasti tutvustan lähiajal mõningaid oma lemmikuid ka Teile :) 


//It seems like yesterday when NYX Professional Makeup arrived to Estonia and already it's been a year. How time flies! So on Friday I was welcomed at Nyx Professional Makeup event and this time it was Merlin who invited us all. She is now the community manager of Estonia. Biggest congrats! 

Beauty lunch was held in Pegasus Restaurant in Tallinn. I loved their crispy bread and delicious vegan salad. A lovely restaurant has made it to my list and I am more than happy about it!

There are coming a lot of new products in August to Nyx Professional Makeup stores and I will introduce to you some of my favourites soon! :)

Heihei kõigile! Nädal taaskord möödas ja mul on nii piinlik, sest lubasin hiljuti rohkem blogida.. Vahel ilmselt tuleb asju ette. E...


Heihei kõigile! Nädal taaskord möödas ja mul on nii piinlik, sest lubasin hiljuti rohkem blogida.. Vahel ilmselt tuleb asju ette.

Eelmisel nädalal ühel päeval otsustasime M-ga, et sõidame Pärnu. Broneerisime toa viimasel minutil. Meile meeldinud hotellis oli ainult üks tuba veel saadaval ja vaid üheks ööks. Olime veidi pettunud, sest tahtsime jääda kauemaks, aga ilmselt alati ei saa seda, mida tahad.. Vaade meie toa rõdult aga oli väga hea! Rand vaid mõne sammu kaugusel.. Kahjuks ilm ei olnud nii hea, kui lootsime ja rannas peesitamisest ja ujumisest eriti midagi välja ei tulnud. Nii tuuline ja jahe ning päike tuli vaid õhtuks välja. Siiski rannas jalutada ja teises Eesti nurgas aega veeta on hoopis midagi muud, kui kodus puhata. Teinekordki!

Mõtlen tagasi ja soovin, et suvi tuleks veel üheks korraks tagasi :)


// Hi everyone! A week has passed and I feel so embarrassed because I promised more content.. I guess, sometimes life happens.

So last week one day M and I just decided that we are going to Pärnu. We booked the hotel very last minute. There was one room left for one night, we were actually a little disappointed. We wanted to stay longer, but I think you take what you get.. The view from our balcony was so nice! Beach just few steps away.. Unfortunately the weather wasn't good enough to spend it sunbathing and swimming. It was so windy and chilly, sun came out only by evening. Nevertheless, walking at the beach and spending time away from home is something else than resting at home. Will do it again!


Thinking back and wishing summer would return one more time :)