Mulle kohe üldse ei meeldi vara ärgata, aga tänast hommikut ootasin. Käisime perega Kakerdaja loodusrajal päikesetõusu vaatamas. See on...


Mulle kohe üldse ei meeldi vara ärgata, aga tänast hommikut ootasin. Käisime perega Kakerdaja loodusrajal päikesetõusu vaatamas. See on meie jaoks uus traditsioon, eelmisel aastal jagasin  Teiega meie jalutuskäiku Viru rabasse ja loodetavasti järgmisel aastal jätkame tavaga. Sellised väljasõidud on toredad ja kuigi tavaliselt mulle looduses käia ka ei meeldi (ei ole looduslaps), siis rabasse võiks küll mitu korda aastas minna. Ühtlasi on see ka meeldiv viis liikumiseks, täna hommikul kell 10 näitas sammulugeja juba 12 313 sammu. Ülejäänud päeva võin rahumeeli kodus veeta :)

Mõnusat pühapäeva jätku!


//I don't like to wake up early at all, but today I was excited. We went to Kakerdaja bog to see the sunrise. It is a new tradition, last year I shared our morning walk in Viru bog and hopefully will continue our tradition also next year. I like these kinds of trips, and even though I don't like to spend time in nature, I could still go to a bog several times a year. It is also a nice way to spend calories, at 10 o'clock my pedometer showed 12 313 steps already. Now I can spend the entire day at home with a piece of mind :)


Wishing you a nice Sunday!

Oi, kuidas ma olen seda igatsenud! Eile vajusin varakult magama ja täna olen lõunani kodus olnud lihtsalt niisama. Pole eriti magada s...Oi, kuidas ma olen seda igatsenud! Eile vajusin varakult magama ja täna olen lõunani kodus olnud lihtsalt niisama. Pole eriti magada saanud ja üldse läheb viimasel ajal kõik allamäge. Ma tõesti loodan, et see periood saab ruttu läbi.. Sellepärast oli ka tänane aeglane laupäevahommik midagi, mida väga vajasin. Pole midagi paremat, kui istuda terve päev pidžaamas ja teha omi asju..

M on viimased kaks päeva, kui ma koolis olen olnud, pesu pestnud ja üleüldse on ta kodus väga aktiivne. Mul on nii hea meel, et ta mu kõrval on, sest vastasel juhul sureksin nälga mustades riietes :D. Aitäh, kallis! ♥

Loodan, et Teil kõigil läheb ikka elu ainult ülesmäge! :)


//Boy, I have missed it! Yesterday I fell asleep so early and today until noon I just hang around in the apartment, doing nothing. I haven't slept much and life has been just crazy lately. I just hope this phase is going to end soon.. I needed that slow Saturday morning badly.  There nothing better than sit all day in your pajamas and do your own things...

M has been doing laundry last two days while I've been at school and he has just been super active around the home. I am so glad he is here because otherwise, I would starve to death in dirty clothes :D. Thank you, hun! ♥

Hope all your lives are going uphill though! :)


Follow me on:

Kiirmoe brändide poodides ostlemine on muutunud minu jaoks üsna tavaliseks. Blogijana ilmselt on sellesse lõksu lihtne langeda, aga ma...


Kiirmoe brändide poodides ostlemine on muutunud minu jaoks üsna tavaliseks. Blogijana ilmselt on sellesse lõksu lihtne langeda, aga ma tean, et tegelikult ei ole see üldse minu moodi. Kurbusega vaatan kapisügavustesse, kus istuvad kingad või riided, mida olen ostnud emotsiooni ajel ja täna enam kanda ei soovi. Seepärast otsustasin, et tegelen probleemiga ning olen pannud palju asju müüki

Ühtlasi alustasin algava hooaja nn mood board'i loomisega. Jälgin hoolega, et lisan sinna vaid asju, mida päriselt vajan ja mida saan kanda järgmised kuus kuud ning järgmisel aastal samal ajal jälle. See tähendab, et ei osta midagi liialt trendikat, mida järgmisel aastal enam kanda ei sobi. Lisaks tahan, et need esemed oleks kantavad igapäevaselt nii pidulikumalt kui ka argipäevasemalt, et garderoob oleks mitmekülgne. Muidugi on olemas trende, mis kestavad mitu hooaega ja mõnikord isegi mitu aastat, seepärast luban endale vahel ka sohi tegemist. Seda ainult aga juhul, kui mulle ese väga meeldib ning sobib nii minu elustiili kui ka kehakujuga. Minu eesmärk on valida hoolega, mida ja miks ostan ning pigem investeerida kvaliteeti kui kvantiteeti. Lõppude lõpuks ostan asju ju selleks, et neid pikalt kanda.

Et ma plaanist kõrvale ei kalduks, olen teinud endale mood board'e ja koostanud ostunimekirja, mis on mul koguaeg käeulatuses või isegi nina all (näiteks arvuti taustapildina). Viimase kuu jooksul olen uue elustiiliga suutnud natuke säästa ja samamoodi jätkates saan osta asju, mida tõepoolest väga tahan. 

Lühidalt, jälgin järgmisi reegleid:

1. Tea, mida otsid ja jää kindlaks oma soovidele
2. Planeeri oma ostusid
3. Enne ostmist tee kindlaks, kas see asi sobib Sinu elustiili ja teiste Sulle kuuluvate asjadega
4. Kui on hooaja algus, siis mõtle pikemalt ette - kas kannad seda eset ka 6 kuu pärast ja ka järgmisel aastal samal ajal?
5. Mõtle, kui väga sa seda tahad, ja kas tahad seda sama palju ka 6 kuu pärast

//Shopping at the fast fashion stores has become a thing for me. As a blogger it is easy to fall into that trap, but I know I am not the person. I feel sad when looking into my closet and seeing those shoes or clothes that are emotional purchases and I don´t feel like wearing anymore. This is why I have taken a step and put a lot of stuff for sale. 

I also made inspiration boards for upcoming season. I keep in mind, that every item there has to be something I need and it should be wearable next 6 months and again next fall. That means, nothing too trendy that I don't feel like wearing next year! Another rule for me is, that these items should be wearable daily by dressing them up or down. Of course, there are some trends that last several seasons and sometimes several years, therefore I allow myself some cheating. But I will only allow cheating when I really like the trend and it suits my style, lifestyle and body type. 
My new approach to shopping is that I pick very carefully what and why I buy and rather invest in quality than quantity. After all, I am adding things to my wardrobe to keep them.

To really make myself stick to my plan, I have things I love in front of me all the time (on my desktop e.g). That means mood boards and a shopping lists about things I need. This past month I've managed to save up and if I continue doing so I can actually buy things I really want in upcoming months. 

So in short,

1. Know what you're looking for
2. Plan your shopping
3. Make sure it goes with your lifestyle and suits with stuff you already have before you're buying it
4. When at the beginning of the season, think ahead - will you be wearing it next 6 months and also next year?
5. Think if you really want it, even after 6 months.

knit: Mango (similar here ) / bag: Michael Kors / skirt: Mohito (similar here ) / boots: Zara (old) Tere-tere sõbrad! Möödas on kiire...

knit: Mango (similar here) / bag: Michael Kors / skirt: Mohito (similar here) / boots: Zara (old)

Tere-tere sõbrad! Möödas on kiire nädal. Uus kooliaasta on alanud ja elu on jälle tavapäraselt kiires tempos. Jooksmist on palju, lisaks koolile on viimasel ajal olnud palju üritusi, kuhu mind on kutsutud ja õnneks on õnnestunud enamustel ka kohal käia. Suur rõõm ja aitäh kõigile! To-do listid on ka väga lühikese ajaga juba nii suureks kasvanud, et raske on aru saada, mis toimub. Paistab, et asi niipea kergemaks ei lähe, aga õnneks inimene harjub kõigega. Ma üldse ei kurda, sest sellised perioodid elus on väga põnevad. Soovin lihtsalt, et kool ja melu oleks rohkem käe-jala juures ja ei peaks nii palju aega kulutama, et liikuda punktist A punkti B. 

Blogi ma unarusse kindlasti ei jäta, lihtsalt postitusi ilmub võib-olla veidi kaootilisemalt kui muidu. Üritan hoida tempot, kus pikemat pausi kui nädal, ma postituste vahele ei jäta. Siiski, kui jõuan 3 postitust teha nädala jooksul, siis teate küll, ma ennast tagasi ei hoia ;)

Täna on mul tavapärase pühapäeva asemel pesupäev. Kuna see on viimase kahe nädala jooksul ainus päev, mil vihma ei saja ja olen samal ajal ka kodus, siis mul lihtsalt ei ole muud varianti. Võin uhkusega öelda, et pesukorv on juba pooleldi tühi (hommikul ajas see üle ja põrandal maas oli veel teine kuhi).

Hoolimata vihmast ja rutiini naasmisest ei tunnista ma veel, et sügis on alanud. Kalendri järgi ei ole ka ja sellepärast näete täna mind seelikus. Neljapäev on selline päev, kus loengute vahel on üks kolmetunnine auk ja õde saabub just täpselt sel ajal linna. See on ideaalne võimalus kohtumiseks ja teinekord ka outfiti pildistamiseks. Seekord küll vihma sadas ja mul ei olnud vihmavarju kaasas, aga vähemalt oli väljas soe. Nagu teate, ei ole ma suur seeliku kandja, kuid viimasel ajal seelikut ainult kanda tahakski. Püksid tunduvad kuidagi igavad. Mure on aga nimelt selles, et mu seelikud ei sobi koolis/tööl käimiseks, sest on liiga lühikesed või liialt ümber. Õnneks on praegu poodides ilusate ja viisakate seelikute valik lai ja olen juba ka mõned sobilikumad endale välja valinud, mida tahaksin selga proovida. 

// Photos captured by @schultsevi, edit by me //

Daniel Wellington ei väsi üllatamast! Taaskord on neil väljas uus mudel ja seekord on tegemist musta värvi metallist rihma ja sihverpla...


Daniel Wellington ei väsi üllatamast! Taaskord on neil väljas uus mudel ja seekord on tegemist musta värvi metallist rihma ja sihverplaadiga Classic Petite Ashfieldiga. Valikus on nii kuldsete kui ka hõbedaste detailidega käekell ja nagu ikka, valisin mina kuldse. :)

Käekellata ma kodust ei lahku ja mulle meeldib, kui kell sobitub ka minu riietusega. Viimasel ajal on hakanud mulle meeldima klassikalised must ja valge ning Ashfield sobib mu sügisese garderoobiga hästi. Piltidel on näha, kuidas kombineerisin käekella kampsuniga, kuid ka peoriietusega sobib see imeliselt. 

Daniel Wellingtoni tootevalikuga saad tutvuda lähemalt aadressil www.danielwellington.com ja ostu sooritamisel kasuta kindlasti koodi "SINCERELY", sest see annab Sulle 15% allahindlust kogu ostult ja lisaks ka tasuta transpordi.

Imeilusat nädala jätku! ♥

//Daniel Wellington never stops surprising us! Again, they have released their new watch and this time it's a stylish watch in black mesh with silver or rose gold details - Classic Petite Ashfield. Again, I chose the rose gold one. :)

I don't leave home without a watch and I like it when my watch pairs well with my outfit. Lately all I want to wear, is a classic black and white and Ashfield pairs so well with my new style. You can see how I paired the watch with a knit, but it also looks very good with formal attire. 

You can check out those beautiful Daniel Wellington watches on www.danielwellington.com and don't forget to use my code "SINCERELY" to get 15% discount and free worldwide delivery.

Wish you a lovely week! ♥


*In friendly collaboration with Daniel Wellington


Follow me on:

Täna on teie ees imelihtne "Napoleoni" kook. Katsetamise mõttes tegin seda seekord veidi teistmoodi, sest üritame viimasel ajal...Täna on teie ees imelihtne "Napoleoni" kook. Katsetamise mõttes tegin seda seekord veidi teistmoodi, sest üritame viimasel ajal M-ga liha- ja piimatooteid mitte tarbida. Ehk siis, tegemist on niiöelda vegan variandiga. Taigna ostsin poest. Pagaripoiste lehttaignasse ei ole lisatud muna, munapulbrit ega piima, see oli ainuke "vegan" lehttainas, mille leidsin. Ei olnud magus ka, seega saab sellest soovi korral teha soolaseid pirukaid. Rullisin taigna veidi õhemaks ja lõikasin 4 ühesuurust tükki, mis pärast küpsetamist üksteise peale ladusin, nagu tordikihid. Kihtide vahele keetsin keedukreemi, mille maitsestasin sidruniessensiga (tavaliselt kasutan vanillisuhkrut, aga hetkel seda kodus ei olnud). Keedukreem valmis 1 osast veest, 1 osast mandlipiimast ja 1 osast nisujahust. Suhkrut lisasin tunde järgi. Kes on keedukreemi varem teinud, tahaks sinna ka muna ja võid lisada, aga nagu ütlesin, siis katsetasin ilma loomsete produktideta. Kreem sai maitselt ja konsistentsilt üpris hea. Võiks öelda, et meenutas veidi paksemat pudingut.

Kui kihid said keedukreemiga vaheldumisi üksteise peale pandud, siis kaunistamiseks panin kõige peale veel ühe kihi keedukreemi. Lisaks pudistasin peale lehttaigna puru, mis koogi tegemise käigus sai kõrvale pandud. M kiitis ja kook sai väga kiiresti otsa. Oleks võinud ainult veidi ka haput moosi ühe kihina vahele lisada. Sidruniessensiga oleks sobinud näiteks tsitruseline džemm. ♥


Follow me on:

Kolmapäeval tähistas armastatud Soome kaubamärk Iittala Taika kollektsiooni 10. aastapäeva ning mul oli suur au osaleda pidulikul lõunas...Kolmapäeval tähistas armastatud Soome kaubamärk Iittala Taika kollektsiooni 10. aastapäeva ning mul oli suur au osaleda pidulikul lõunasöögil restoranis Juur. Triin, suur-suur tänu kutsumast! :)

Seda üritust ennustas minu jaoks ka septembrikuu horoskoop ja nii detailselt, et lausa ihukarvad tõusevad püsti. Horoskoobi kohaselt 5. septembril (ehk siis kolmapäeval) on Sõnnidel au külastada üritust, mis tõenäoliselt on väga pidulik, sest ilusamat lauaseadet pole nad enne näinud. Ja tõepoolest! Pildid räägivad enda eest! :) Iittala nõud muudavad minu meelest iga laua pilkupüüdvaks! Eriti meeldis mulle, kuidas laua katmisel oli kasutatud lihtsaid elemente meie kargest põhjamaa loodusest
ja need Iittala nõude keskel imeliselt särama lõid. Tõeliselt inspireeriv!

Minu kõige esimene kokkupuude Iittalaga oli mul lapsepõlves, kui ema sõbrad välismaalt kingituseks meile sinised Aino Aalto klaasid tõid. Nendest klaasidest said juba siis minu lemmikud, sest tundusid käes tugevad ja nägid väga head välja. Hiljem, kui juba ülikoolis õppisin, siis kooli raames käisime ka Nuutajärvi Iittala tehases ekskursioonil ja mul oli võimalus tutvuda lähemalt nende tootevaliku, tootmisprotsessidega ja ühtlasi käia ka muuseumis. See külastuskäik jäi 2010 aastate kanti, oli väga inspireeriv ja tekitas suurt armastust brändi vastu. Nägime vaaside ja lindude puhumist ja ka Anu Penttineni stuudios asetsevaid ülisuuri klaasiahjusid, milles valmivad Vitriini klaasist karbikesed ja palju muud. Soovitan kõigil minna, kellel rohkem huvi telgitaguste kohta. Reisilt tõin endaga kaasa ka kaks Alfredo Häberli Tris küünlajalga, mis kahjuks nüüdseks tootmisest kõrvaldatud. Üks neist on värvimuutvast klaasist, mis päevavalguses tundub oliivikarva, aga kui selle sees küünla süütad, muutub klaasi toon rohkem punakaks. Käsitöö on Iittalas endiselt aus ees ja seepärast on see ka üks brändidest, millest pean kõrgelt lugu. Nii olen jupikaupa endale koju toonud mitmeid Iittala tooteid, nendest värskeim on ürituselt kingituseks saadud Taika juubelikruus, mis imehästi meie kahe musta-valge kirju Taika kruusiga kokku sobib. Iittala tooted on üldse selles mõttes kameeleonid, et nad sobituvad imehästi juba paljude meie kodus olevate nõudega. Ja kui üks klaas või kruus katki peaks minema, võin alati kindel olla, et nende tootevalikust leian sobiva asemele ja ei pea tervet uut komplekti soetama.❥  WELCOME HOME ❥


Minul on kodus Iittalalt nii Kastehelmi, Sarjatoni kui ka Taika nõusid. Vaikselt unistan mustast ja valgest Teema kohviserviisist ja taldrikutest. Iittala on välja tulnud mitmete uute sisustuselementide ja nõudega nagu näiteks uus Aalto klaasist kauss ja 220ml vaas, lisaks ka Aalto metallist vaagnad, mille seast leiavad ka kuldse värvi armastajad endale oma lemmiku. Millised Iittala nõud on Sinu lemmikud?

Follow me on:

Mis puudutab minu näohoolduse rutiini, siis sellega ma palju mängida ei armasta. Olen proovinud mitmeid tooteid lihtsalt sellepärast, e...


Mis puudutab minu näohoolduse rutiini, siis sellega ma palju mängida ei armasta. Olen proovinud mitmeid tooteid lihtsalt sellepärast, et need on uued ja põnevad, aga lõppude lõpuks tundlik või teatud ainetele reageeriv nahk annab endast märku ja naha olukord läheb heast kehvaks või kehvast kohutavaks. Mulle on minu nahk väga oluline. See on minu visiitkaart - esimene asi, mida inimesed minuga näost-näkku vestlema asudes näevad. Olen pikka aega pidanud oma nahka paksu meigi alla peitma, kuid nüüd esimest korda elus kasutan õhukese katvusega jumestuskreemi (sest see sisaldab SPF-i) ja peitekreemi vaid silmade all. Ma tunnen end hästi ja enesekindlalt ka ilma meigita ja ma ausalt ei mäleta, millal see viimati nii oli. Loomulikult tekib endiselt näole veel punne, aga nüüd ei ole neid enam nii palju ja olen suutnud tekkinud punnid kiirelt kaotada. 

Kõik vist juba teavad, et olen suur Kiehl's toodete austaja ja kui nad minuga ühendust võtsid, olin väga õnnelik, et saan ise valida, mis valdkonnast soovin tooteid proovida. Akne valdkonnast on Kiehl'sil täiesti uus tootekomplekt Blue Herbal Acne Elimination System, milles olevad tooted ka siin postituses mainitud on.


1. Minu kõige lemmikum asi, ilma milleta ma enam elada ei saa, on Blue Herbal kuivatav geel (15ml, ligikaudu 18€)

See on väikeses tuubis olev vistrikele kantav geeljas aine, mis kuivatab vistrikud kiirelt ja ühtlasi mõjub see ka vistrikeid ennetavalt ja arme pleegitavalt. Kuna mina magan öösel alati käed põse all ja põskedele tekivad selle koha peale ikka punnid, siis olen hakanud kandma seda kreemi enne magama minekut üle põskede ja see on aidanud ennetada komedoonide ja punnide teket selles piirkonnas. Geel kuivab nahal ja moodustab sellise kaitsva kihi, mispärast ei ole hea seda panna peale enne meigi peale kandmist. See lihtsalt rullub muidu kokku, nagu teine nahk. Tundub rõve, aga just see kiht aitabki ennetada mustuse ja bakterite ligipääsemist naha pooridesse. Vahel harva kannan väikese koguse ka üle kogu näo, aga ma ei liialda. Koostisainete listis ei jäänud mulle esikuusiku seas silma midagi ülemäära nahka ärritavat ja kuna minu nahale sobib, siis sobib ilmselt ka paljudele teist. Vähemalt väärib proovimist. 


2. Ammune lemmik, mida olen juba mitmeid pudeleid soetanud, on Kiehl's Blue Herbal Gel Cleanser (250ml, ligikaudu 18€)

Teeb naha korralikult puhtaks, lahustab rasu ning mustuse ja saan sellega vajadusel edukalt ka silmameigi maha. Silmameiki eemaldan muidugi äärmise ettevaatlikkusega, sest toode on tugevalt jahutav ja silma sattumisel väga ebameeldiv. Minu esmasest kogemusest selle toote kohta saate lugeda SIIT

3. Blue Herbal Blemish Cleanser Treatment (150ml, ligikaudu 18€) sarnaneb minu meelest toimelt väga Blue Herbal Gel Cleanserile.

Konsistentsilt palju paksem ja pealekandmine veidi erinev, aga tulemus minu jaoks põhimõtteliselt sama. Lõhnab minu jaoks veidi ebameeldivalt ja seepärast kasutaksingi pigem seda teist. 


4. Veel üks toode, mis väga meeldis ja mis tundub kontseptsioonilt ka huvitav, on Blue Astringent Herbal Lotion (125ml, ligikaudu 18€)

Kui mul on üks neist päevadest, mil nahk otsustab olla väga rasune juba vara hommikul, kannan seda puhastatud näole piirkondadesse, kuhu tekib rasu. Nahk muutub koheselt matiks ja siidjaks. See toonik mõjub kui antiperspirant ning sellele väitele annab kinnitust koostisainetesse kuuluv alumiinium klorohüdraat. Kuna tegemist on alumiiniumühendiga, siis enne kasutamist tuleb veenduda, et Sinu nahk seda talub.


5. Lisaks sain Kiehl'silt ka Butterstick Lip Treatment SPF 25 huulepalsami (4g, ligikaudu 18€)

Olen proovinud ka mango Kiehl's Lip Balm #1 ja mõningase kasutamise järel andsin õele. Ma ei kasuta tavaliselt huulepalsameid, sest tunnen, et nad ei niisuta. Minu kogemus näitab, et üks rikkalik näokreem või silmakreem teeb kaks korda kiiremini töö ära. Kui aga huulepalsam sisaldab SPF-i, siis väärib see kohta minu käekotis. See on mõnusalt kreemine ja sulab huultel, niisutab hästi ja lõhn on väga õrn ning ei häiri sisse hingates (olen selles osas väga valiv). Pakend on sametise viimistlusega ja kuigi tavaliselt ma toodete pakendeid mainida ei armasta, siis seekord pean ütlema, et huulepalsami kohta on pakend muljetavaldav - tugev, keeratava korgiga ja väärikas. Soovitan neile, kes otsivad huulepalsamist midagi rohkemat, kui niisutust. Nii meestele, kui naistele.

Kas olete mõnda neist toodetest juba proovinud? Milliste nahaprobleemidega Teie maadlete ja kas olete leidnud ka häid tooteid, mis nende vastu aitavad?

Follow me on: