Unustasin täiesti rääkida lähemalt meie diivani ostust. Mõnes mõttes isegi hea, et nii läks, sest tagant järgi ei tundu enam asi ülds...


Unustasin täiesti rääkida lähemalt meie diivani ostust. Mõnes mõttes isegi hea, et nii läks, sest tagant järgi ei tundu enam asi üldse nii hull, kui alguses. Õige diivani otsimine oli veidi keerulisem kui oskasin esialgu arvata. Esiteks, diivani valisime välja korteriomanikule, mistõttu oli ka seatud kindel eelarve (üsna väike).. Soovisime osta midagi, mis kestaks võimalikult kaua ning mille hinna ja kvaliteedi suhe oleks paigas. Teiseks, enamus, mis selle summa eest üldse saadaval olid, olid kahekohalised. Kuna see on aga ainus istekoht elutoas, siis kahekohaline oleks jäänud meie jaoks väikeseks. Lõpuks leidsime muidugi sobiva ja allahindlusega! :)

Kui diivan kohale toodi, olin väga üllatunud, sest kulleripoisid lõhnasid alkoholi järele ja karvased-sulelised lendasid, kui nad teineteisega rääkisid. Mulje, mis nad jätsid, oli üsna ebaprofessionaalne. Aga nad olid vähemalt viisakad ja abivalmid. Kui paki avasin, ei leidnud ma kuskilt käetugesid ja diivani jalgu, diivani katteriie tundus kottis ja väga imelik. Kõik see tekitas meelehärmi ja trall ühe diivani ümber valmistas suure pettumuse. Hiljem, kui olin veits maha rahunenud, leidsin instruktsioonilt, et käetoed ja jalad peaks välja tulema diivani alt, voodri seest. Sain siin korraliku õppetunni, et instruktsiooni on vaja lugeda! :)

Kui käetoed olid diivanile kinnitatud ja jalad all, siis nägi diivan ka palju parem välja. Nüüd pärast mitmenädalast kasutamisperioodi võin julgelt öelda, et olen ostuga olenemata esialgsetest emotsioonidest väga rahul :). 

Tellisime diivani SIIT ja see maksis 284,5€ (allahindluse ja transpordiga). Diivani kogumaksumus ületas meile etteantud limiiti 34,5€, kuid pahandusi sellest ei tulnud :)

Diivan on hästi helehall, sellest on olemas ka tumesinine versioon.. Käib voodiks lahti, seega kui pere või sõbrad vajavad ööbimiskohta, on meil võimalik seda pakkuda :). Diivani disain meile väga meeldib ja patja meenutavad ääred käsitugedel on erilised pilgupüüdjad!

Nüüd on vaja veel kohvilauda (raam on olemas), riiulit ja riidekappi (elame endiselt kastides). Uus vaip elutuppa oleks ka tore :)

//I totally forgot to talk about the purchase of our new sofa. I guess it is a good thing, because I feel I might have overreacted at first. Searching for the perfect one wasn't as easy as I thought it would be. First of all, the sofa that we were able to pick out, was for the landlord. Therefore, we had a certain price limit (and quite a low one)... Still, we wanted something that will survive more than one year of use and we were looking for the best balance between price and quality. Most of the ones we found were 2 seaters, but in our eyes, a 2 seater is useless if it's the only seat in your living room. Eventually, I found one that is a little wider and luckily it also had a discount. 

When the sofa arrived, I was very surprised because the delivery guys smelled like alcohol and while talking to each other they couldn't control their choice of words (I am not sure if they were drunk or not, but the impression they left seemed bad). Nevertheless, they were quite polite and helpful. When they left, I opened the package and noticed, there are no feet and armrests included. Also noticed the outer lining was loose/ill-fitting and the sofa looked really bad. After all this, I was so disappointed. Later when searching through the documents I noticed on the instruction sheet that the armrests and feet should come out of a sofa's base. I didn't think anyone would need instructions how to put together a sofa, but apparently, I do. I looked, and there were the missing pieces! I felt quite stupid. Lesson learned. 

When the armrests were attached and feet too, the sofa didn't look that bad all. Now, after we have used it for quite some time now, I can say I am happy with the sofa. I think I may have overreacted at first. 

We ordered it from here and it cost 284.50 (including discounts) with transportation. The whole cost exceeded the given price limit a little bit (34,5€), but we didn't get into any trouble because of that :)

The sofa itself is very light grey, also has a dark blue version of it... It goes open to a bed thus when family or friends want to stay over, we can offer them a place to sleep :). We love the design and the colour, worth the money! I also have fallen in love with its pillow-like edges.

Having a sofa feels so good and soon we'll have a coffee table too!

I am now going to start searching for the perfect rug and since we are still living in the boxes, we need a shelf or a closet too!


Follow me on:

Tere päevast! Must Reede on praktiliselt kohal ja kestab ju tegelikult terve nädal. See tähendab, et kõikjal on palju sooduspakkumisi ja h...


Tere päevast! Must Reede on praktiliselt kohal ja kestab ju tegelikult terve nädal. See tähendab, et kõikjal on palju sooduspakkumisi ja häid diile, mida ei saa maha magada. Daniel Wellingtonil www.danielwellington.com on ka pakkumine, kus iga käekella ostuga saab kaasa tasuta käekella rihma. Kui ikka ei suuda kahe rihma värvi vahel otsustada, siis nüüd saab veidi raha säästa ;). Olen pildistanud teie jaoks fotod Classic Petite Bondi käekellast ja sain ka lisaks musta rihma, millega väga lihtsalt sai käekellast Classic Petite Reading! 

Kasuta kindlasti ka minu sooduskoodi 'SINCERELY', sest sellega saad 15% allahindlust kogu ostult. Lisaks ei pea maksma ka postikulu eest! 


//Good day! Black Friday is practically here and lasting a whole week, which means one week filled with great deals in store and online. Daniel Wellington has a Free Strap Campaign on www.danielwellington.com. So now you can save some money if you can't decide which watch you want ;). Here I have styled Classic Petite Bondi for you and I also got an additional black strap so with one easy step I changed my watch to Classic Petite Reading!

Make sure you also use my code 'SINCERELY' to get 15% off your purchase, free worldwide delivery included!
This post is in friendly collaboration with Daniel Wellington

Follow me on:

Ma olen nii elevil ja tegelikult nii väikese asja pärast. Mul on lihtsalt hea meel, et üks suur kast, mis oli meie elutoa keskel mitu n...


Ma olen nii elevil ja tegelikult nii väikese asja pärast. Mul on lihtsalt hea meel, et üks suur kast, mis oli meie elutoa keskel mitu nädalat, on nüüd koha leidnud mujal. Eile viisin hunnik korralikke ja kasutatud naiste riideid Sarapuu Kirbukale müüki(Tallinn). Hinnad minu boksis (boks nr 259) algavad 1-5€, kuid müügis on ka mõningaid kallemaid esemeid. Suurused on 34, 36 ja 38 või XS, S ja M. Martin ütles, et peaksin panema boksile infoks juurde, et ZARA ja H&M tooted, aga tegelikult seal on teiste brändide asju ka! Sarapuu Kirbukas Tallinn jättis meile mõlemile väga meeldiva mulje - hubane second-hand butiik meeldivate klienditeenindajatega ja isegi tassikest kohvi saab, kui soovi on!

Kõik, mis kaasa võtsin, ei mahtunudki riiulitele ära, seega juba nädala pärast lähen vaatan, ehk saan asju juurde viia (annan sellest kindlasti oma Instagramis märku). Minu boks on püsti kuni 16. detsembrini. 

Sarapuu Kirbukas asub Juurdeveo 26, Tallinn. Minge kindlasti kaema!

Follow me on:

Kodukontor on jälle püsti! Wuhuu! Mõnda aega pidin hakkama saama söögilauaga, sest eelmisest kodust kirjutuslauda me kaasa ei võtnud. See o...

Kodukontor on jälle püsti! Wuhuu! Mõnda aega pidin hakkama saama söögilauaga, sest eelmisest kodust kirjutuslauda me kaasa ei võtnud. See oli seal nö sisse ehitatud, tugevalt seina küljes kinni, et ei kõiguks ega loksuks ja oleks üks korralik ja vastupidav tükk mööblit. Aga üürikorteri seina sisse me auke ei tee ja seepärast, et laud oleks ikkagi stabiilne, tegi M peaaegu samasuguse kirjutuslaua ilma arvuti kohal oleva riiulita. Teine muudatus on kirjutuslaual veel.. Kas terav silm märkab? Kui enne sai sahtlid lahti tõmmata väikesest ringikujulisest august, siis nüüd on selle asemel hoopis kolmnurga kujuline ava. Väike edasiarendus, sest ringikujuline ava oli natuke liiga lähedal sahtli sisemisele osale.

Tore on kogu asja juures see, et meie mööbel meeldib teistele ka ja juba on palju soovijaid, kes samasugust lauda endale koju tahavad. 

//Office corner is now up! Woohoo! For a while, I had to settle for a dining table because we didn't bring our desk with us. It was built in, strongly attached to the wall to make it more stable. But here, we can't actually attach something to someone else's wall. So we decided to make this desk without the upper shelving part. We also made another upgrade, can you find it? Before, the drawer handles were little round holes, but now they are triangles. 

What do you think?

Scarf: Acne Studios  //  Bag: Rebecca Minkoff  //  Wool coat & leather pants: Zara  //  Boots: Mohito Oktoober on olnud vist sell...

Scarf: Acne Studios  //  Bag: Rebecca Minkoff  //  Wool coat & leather pants: Zara  //  Boots: Mohito

Oktoober on olnud vist selle aasta kõige kiirem kuu ja mul on kahju, et blogi selle tõttu veidi kannatanud on. Aga olen nüüd jälle tagasi ja naudin elu linnas 100%. Täna saime Meriliga kokku, et blogisse mõned outfiti-pildid pildistada ja otsustasin, et postituse kirjutamisega kaua ei oota.

Minu riietus on muutunud palju lihtsamaks, kannan enamjaolt musta värvi riideid ja lisan ühe tagasihoidlikuma värvi veel juurde - hall, beež või valge. Minu meelest paistavad siis ka aksessuaarid ja pisidetailid palju paremini välja.

//October was the busiest month I've had this year and I am so sorry my blog has been so quiet. But I am back now! Enjoying my life here in Tallinn 100%. Today Merili and I got together to shoot some photos for you and I couldn't wait to show you.

My look has been pretty basic lately. Black combined with one simple colour - grey, mink or white. I think it makes all the details and accessories stand out. 


Follow me on:

Ühel õhtul ma ei leidnud kastide tohuvabohust näohoolduse asju üles, leidsin aga selle sama Madara Fab Skin Jet Set reisikit'i. Sai...


Ühel õhtul ma ei leidnud kastide tohuvabohust näohoolduse asju üles, leidsin aga selle sama Madara Fab Skin Jet Set reisikit'i. Sain komplekti viimaselt Polhem PR ürituselt kingikotiga ja pärast kolimist unustasin selle sootuks. Pean ütlema, et see on tõeline päästeingel, sest kotis on kõik vajalik näohoolduseks olemas! Ole sa mees või naine, kui Sul on tundlik nahk, mis vajab puhastust, niisutust ja stressileevendust (näiteks lennukis, pärast stressirohket perioodi või selle ajal jne), siis tahad neid tooteid kindlasti proovida!


Oma näohoolduses alustasin näokoorijast-pesuvahust (Exfoliating Oil-to-Milk Scrub, 12,5ml, täissuuruses toode SIIN), mis niisutamata nahale kandes eemaldas õrnalt, kuid tõhusalt meigi ja surnud naharakud ja veega kokku puutudes muutus kergelt piimjaks ning mis puhastas näo mustusest. Tegemist on õlise tootega, kuid see tuleb veega nii kergelt maha ja niisutab nahka samal ajal. Surnud naharakkude eemaldamine näohoolduse alguses on vajalik samm, sest siis pääsevad ka ülejäänud tooted pindmisest kihist sügavamale ;). Kui vett ei ole parasjagu käepärast, siis saab nägu puhastada hoopis mitsellaarveega (selles komplektis on 50ml pudel, täissuuruses toode on saadaval SIIN). Oma õhtust nähooldust jätkasin SOS niisutava näomaskiga (SOS HYDRA MASK "MOISTURE+RADIANCE", 12,5ml ja täissuuruses toode on SIIN), mis rahustas ja niisutas minu stressis nahka (teeb imesid!). Pärast seda kandsin nahale SOS Hydra Recharge näokreemi (20ml, täissuuruses toode SIIN), mis sisaldab hüaluroonhapet, vitamiin C-d jpm. Kiidan kogu komplekti väga, sest kui tavaliselt pärast näohooldust pean kandma nahale veel niisutavat õli, et nägu ei kisuks, siis nüüd pärast seda viimast etappi tundsin, et rohkem ei olegi midagi vaja lisada. Siiski, silmad-silmad.. neid ei saanud jätta hooleta, kui komplektis on veel olemas Smart Antioxidants Anti-Fatigue Eye Rescue silmakreem! See on ainuke toode, mis selles komplektis on täissuuruses pakendis (15ml). Kaitseb õrna silmaümbruse nahka enneaegse vananemise eest (eraldi osta saab SIIT). Muide, arvan, et väärib mainimist, et kogu komplekti hind on 35€, aga silmakreemi hind eraldi ostes 31€. Kumma Teie ostaksite? ;)

Pean ausalt ütlema, et alguses plaanisin kinkekomplekti Teile välja loosida, sest mul on hetkel piisavalt tooteid endal ja tean, et see kit pakuks võitjale palju rõõmu! Aga kui see kriisimoment ühel õhtul tekkis, siis andsin alla. Nõrk mina. Samas ma ei kahetse üldse, sest ainult neid tooteid oma näonahal nüüd hetkel kasutangi. ÕNNEKS-ÕNNEKS, sain teise komplekti veel, nii et nüüd on see moment käes! Instagramis on KINGILOOS!

✔️  Osalemiseks jälgi mind Instagramis
✔️  Pane SELLELE postitusele ♡ ja kommenteeri pildi all, milliseid postitusi Sulle minu blogist kõige rohkem meeldib lugeda
✔️  Tagi sama pildi alla 2 oma sõpra, kes reisivad palju ja vajaksid seda KIT-i

Võitja teen teatavaks 12. novembril, isadepäeval!


Follow me on: