STRIPED TOP & ACCESSORIES

Tunnen, et lohakad ja mehelikud riided on mind ära tüüdanud ja hea meel on näha, et AW18 moelavadelt paistab hulganisti naiselikuma lii...


Tunnen, et lohakad ja mehelikud riided on mind ära tüüdanud ja hea meel on näha, et AW18 moelavadelt paistab hulganisti naiselikuma liivakella siluetiga loomingut. Lõpuks ometi! Kahju ainult, et neist inspireeritud kollektsioonid jõuavad poodidesse heal juhul aasta hiljem.
Aasta lõpus müüsin suure hunniku riideid maha Sarapuu Kirbukas ja endale kappi ei jäänudki midagi järgi. Tegelikult ei kandnud neid riideid enam nii või naa, sest enamus neist olid suureks jäänud või olin lihtsalt tüdinenud. Kurb on aga ikka. Nüüd on põhjust täiendada riiuleid esemetega, mis tõesti meeldivad. Esimesteks valikuteks on üsna ümber triibuline pluus, kõrged terava ninaga kontsakingad ja pruun käekott.

Olen juba pikka aega soovinud endale triibulist pluusi, aga millegipärast tunnen, et iga triip (või triipude vahekord) mulle ei sobi. Nüüd on mul üks tore triibik kapis olemas ja leidsin selle Lindexist. 

Lisaks soetasin endale ka uue crossbody, mille kohta on mult palju küsitud. See on Mangost. Ja kevadeks on mul nüüd ka ühed musta värvi kõrge kontsaga kingad. Tahtsin need kõrge kontsa tõttu tagasi saata, aga M ei lubanud :)

//I feel I'm tired of boxy and masculine clothes and I am glad to see AW18 runways are filled with hourglass-shaped feminine items. Finally! But I am still little sad, because new collections inspired by runways usually arrive in the stores a year later. 

I sold a lot of stuff at the end of 2017 and I was left with bare hands. I wasn't wearing most of the clothes anyways because they were too big or I was tired of them. But it still makes me sad. Now I have a reason to buy new clothes which I truly love. My first picks are quite tight striped top, black high heels and a brown bag.

I've been looking for a striped top for so long now because I feel every stripe doesn't suit me. But now finally I have one that is perfect and it's from Lindex.

Also I purchased myself a crossbody which a lot of people have been asking about. It's from Mango. And now I have black high heels which I wanted to return at the beginning, but M stopped me from doing that :)


Let's be friends!

You Might Also Like

2 kommentaari