Nüüd kui suvi on peaaegu ukse ees on aeg hakata kodu kaunistama erinevate lilledega! Sellised lopsakad kimbud on just minu lemmikud j...


Nüüd kui suvi on peaaegu ukse ees on aeg hakata kodu kaunistama erinevate lilledega! Sellised lopsakad kimbud on just minu lemmikud ja olin pehmelt öeldes  l u m m a t u d, kui kuller mulle lilled koos @iittala saadetisega ulatas! #kastehelmi mänglevate mummudega joogiklaasid ja salatikauss on meie kodus aukohal ja just seda vaasi olen ka juba mõnda aega soovinud osta, seega oli õnn pakikest avades seda suurem! 

Erinevate tekstuuridega kimbule annab vaas oma võlu justnagu hommikused kastepiisad murul. Vaas on täpset õiget mõõtu ja paraja proportsiooniga, et hoida ükskõik, milliseid lilli!

//Summer is just around the corner and it's time to decorate your home with flowers! I love beautiful bouquets like these and I'm being modest when saying I was overwhelmed when currier handed me this delivery from @iittala! #kastehelmi drinking glasses and a salad bowl have a special place in our home and just the exact same vase I've been wanted to buy to grow our Iittala "family". So you can imagine how happy I was opening the package. 

Vase gives its own touch to the bouquet with its dewdrops. It is also the perfect size and has right proportions to hold any garden blooms you might get your hands on this summer! 


Beautiful interior and fresh flowers make my soul happy!

Join with my friends:

Becca Cosmetics'i ja Estee Lauder'i looja Steven Shapera on koostöös Defaf Alamriga turule toonud uue kontseptsiooniga tootebränd...Becca Cosmetics'i ja Estee Lauder'i looja Steven Shapera on koostöös Defaf Alamriga turule toonud uue kontseptsiooniga tootebrändi LONDON LABS. Nad jäid mulle silma juba ammu, sest vaatavad juuksehooldust samast aspektist kui nahahooldust. Idee seisneb selles, et samamoodi nagu vajab hooldust meie nahk, vajab seda ka meie peanahk. Seega leiab London Labs tootevalikust nii shampoone ja palsameid kui ka näiteks peanaha koorijaid, maske või juuksekreemi, mis on kõik sulfaadi- ja silikonivabad.Brändi toodete kõige tähtsam koostisosa on viigikaktuse seemneõli, mis on võimas niisutaja. Õli sisaldab suures koguses E-vitamiini (väga hea näiteks haprate juuste tugevdamiseks, teeb naha ilusaks jne) ning linoolhapet, omega-6 ja omega-3 rasvhappeid. Viigikaktuse seemneõli on üks võimas ilutoode - muudab naha siledamaks, aitab vähendada tumedaid silmaaluseid, ahendab poore, tugevdab juukseid, kaitseb UV kiirguse kahjuliku mõju eest jne.
 

Esmalt võluski mind selle brändi juures peanaha hoolduse tooted, sest psoriaasi all kannatajana tunnen, et nahk vajab alati erilist tähelepanu. Peanaha koorijaid on neil kaks: suhkrugraanulite, viigikaktuse õieekstrakti ja jojobavaha pärlitega ning alfa-hüdroksühappe, lupiini ja viigikaktuse õieekstraktiga.

Kuigi hetkel on tegelikult minu peanaha psoriaas tugevalt tagasi tõmmanud (tänu toitumise jälgimisele), nautisin siiski maskide proovimist väga. Peanahk lausa säras pärast hooldust! Ainus, mis minus segaseid tundeid tekitas, on koorijate/maskide kasutamise "rutiin", sest pead tuleb pesta kaks korda. Tegelikult loogiline, sest tooted ei mõju puhastamata nahal, kuid see tähendab, et tooted saavad kaks korda kiiremini otsa ja see teeb mind väga kurvaks. See-eest jääb aga peanahk koorijat kasutades mõnus ja värske (nagu siis, kui teha korralik kooriv mask näonahale ja tunned, kuidas nahk hingab). Selle üle üldse kurta ei saa. 

Oma suuri, blondeeritud ja kahuseid juukseid olen viimasel ajal pestnud London Labs Colour Care shampooni ja palsamiga. Juuksed on pehmed, lendlevad ja lõhnavad hästi.Lisaks kasutan usinasti ka juustele mõeldud niisutavat kreemi London Labs Hair Moisturiser, mis päästab kuivuse, hapruse ja üksikute turritavate karvakeste käest. Sobib igapäevaseks kasutamiseks ja on kiire leevendus ka kasvõi järgmisel päeval tuule ja päikese poolt räsida saanud juustele, niisutab mõnusalt (aga ei tee juukseid raskeks) ja lõhn, imeline!Parima asja jätsin muidugi lõppu.. sest vot see on lihtsalt võrratu! London Labs Pure Prickly Pear Oil (viigikaktuse seemneõli) aitab juustel püsida toidetuna ja läikivana alates peanahast kuni juuste otsteni. Aga seda õli sobib kasutada üle terve keha. Just näol olengi seda kõige sagedamini kasutanud ja seal kõige suuremat mõju märganud. Õli ei jäta nahka rasvaseks, imendub ilusti, leevendab põletikke ja muudab naha siledaks. Õlis sisalduv linoolhape on oma koostiselt kõige sarnasem meie nahas leiduvatele rasvhapetele. Linoolhappe kohta rohkem Internetist lugedes leiad, et see aitab naha erinevates kihtides ravida nahakahjustusi või neid ennetada, muudab naha elastsemaks ja niisutab. Ei vaidle üldse vastu! Ikka imestan, kuidas nahk nii pehme saab olla.

London Labs tooteid leiab näiteks Kaubamajast või London Labs  koduleheküljelt https://thelondonlabs.com/.


This post is in friendly collaboration with London Labs

Join with my friends: