BEAUTY IN A BOX

Laupäeval sain lõpuks kätte kauaoodatud paki Stellalt , mille tellisin juba detsembri alguses peaaegu kohe, kui BOX "Jõul" väl...Laupäeval sain lõpuks kätte kauaoodatud paki Stellalt, mille tellisin juba detsembri alguses peaaegu kohe, kui BOX "Jõul" välja tuli. Teadsin juba ammu, et selles kingipakis on kuulus mudamask Vestige Verdant ning palju muid põnevaid üllatusi, seega hind mind ei kohutanud. Ja ausalt, see raha oli seda väärt! Olen kindel, et mõned teist sooviksid piiluda Stellaarium BOX-i sisse, seega...

On Saturday I finally received Stella's box, which I ordered already at the beginning of december, right when box "Jõul" was anounced. I knew that it includes famous Vestige Verdant facemask and other fabulous surprises, so the price didn't dismay me. And honestly... it was totally worth it! I'm sure some of you would like to see inside of Stellaarium BOX, so..Boxi saamiseks pidin vastama mõnedele küsimustele ning üle ei jäänud muud kui oodata.
Praeguseks olen saanud juba kõik pakis olnud tooted järgi proovida. Eriti meeldis mulle 3 toodet, millest räägin veidi ka lähemalt.

My Burberry miniparfüüm - see lõhnab nii küpselt ja on armsas pisikeses pudelis, mida hea käekotis kaasas kanda. Pudelit kaunistab pisike armas lipsuke :)

Samuti imemask, mille proovisin kohe laupäeva hommikul järgi. Pühadel söödud šokolaadidest ja muust rämpstoidust on mul näonahk väga kurnatud ja põletikuline, kuid VV mask tõmbas kenasti põletikulise naha rahulikumaks ning nüüd võivad punnid paraneda :) ..ootan põnevusega, milliseks mu nahk muutub pärast mõne nädalast kasutamist.

Kolmas hea asi selles boxis oli Maybelline Lash Sensational ripsmetušš, mis eraldab ripsmed ilusti ja annab neile teatava tugevuse ja paksuse, aga ei aja ripsmeid tükki. Samuti, kui kasutan silmatilkasid, siis see ripsmetušš ei ole mul pärast mööda nägu laiali ega aja silmi kipitama.

NB! Stellarium Boxi saab tellida endale iga kuu. Alati on pakis midagi uut ja põnevat, seega soovitan silma peal hoida Stella blogil. Standard box maksab 50 eurot ja uus box kuulutatakse välja iga kuu alguses.

Allpool mõned pildid karbi sisust...

To get the box, I had to answer some questions and didn't have to do nothing more but wait.

For now I have already tested all the products in this box.

A bit more about my 3 favourites... My Burberry mini perfume - smells mature and is in this cute little bottle, which is perfect for my handbag. It has this beautiful little bow on it :)

Also the wondermask, which I tried right after I got the package. I've eaten lots of chocolate and other junks and my skin is inflamed and exhausted. But the VV mask calmed my skin and now my pimples can recover :) .. can't wait how my skin looks like after few weeks...

Third thing in this box was Maybelline Lash Sensational mascara, which divides my lashes perfectly and gives them somekind of strength and thickness, but won't make them clumpy... Also, when I use eyedrops, it doesn't run allover my face or make my eyes tingle.

PS! There is a box each month! Different each time, so keep an eye on Stella's blog. Standard box costs 50 euros and will be announced at the beginning of the month.

Below few photos of the stuff..Mõned lõhnatestrid
...Few perfume testers
1 kommentaari

  1. Tore, et Sa jäid boxiga rahule. Ootan huviga, kuidas ülejäänud tooted meeldivad :) Ilusat aasta algust!

    VastaKustuta