FLASHBACK

It´s only few weeks until xmas which means, year is almost over. So every year I always like to think about what I´ve experienced, accomplis...It´s only few weeks until xmas which means, year is almost over. So every year I always like to think about what I´ve experienced, accomplished and what would I want to accomplish next year.

I think my point of view has changed a lot and I want different things from life than I did last year... Which means.. there is a lot going to change next year..

I´ve worked my ass off.. unfortunately not literally :S

I realized that I have to pick my battles and must concentrate on my goals not the stuff that´s not irrelevant.. Some things just gotta be where they are and how they are.. Make love, not war :)

Finally I learned that each year is different and I can´t be always 100% everywhere.

This year I concentrated more on our home, paying bills and on my health, which was really the most important thing for me. Also I got some ideas, what to do next and I am really looking forward to it...

How was your 2014? Did you have a good time? What have you learned?
What are your goals for 2015? (Please don´t be "lose a few pounds") :)

Please leave comments below and let me know! :)


Paar nädalat on jäänud jõuludeni, mis tähendab, et aasta saab kohe-kohe läbi.

Iga aasta meeldib mulle tagasi vaadata ning meelde tuletada, mida läinud aastal olen kogenud, saavutanud ja mida tahaksin uuel aastal saavutada.

Ma arvan, et sel aastal on mu maailmavaade palju muutunud ja ootan elult teistsuguseid asju kui varem...

Mis tähendab, et järgmisel aastal on oodata palju muudatusi..

Ma olen töötanud ennast ogaraks..

Ma taipasin, et oma lahinguid tuleb valida ja keskenduda asjadele, mis tõeliselt loevad minu jaoks. Mõned asjad või inimesed peavad jääma nii nagu nad on ja pole mõtet oma energiat nende peale kulutada.

Lõpetuseks, õppisin et iga aasta on erinev ja ma ei saa alati olla 100% igal pool. Sel aastal keskendusin rohkem kodule, arvete maksmisele ja tervisele, mis oli minu jaoks see kõige olulisem. Samuti kogusin ideid, mida teha järgmisel aastal ja ma ootan uut aastat pikisilmi...

Kuidas oli Sinu 2014? Kas Sul oli hea aasta? Mida oled õppinud?
Millised on sinu eesmärgid aastaks 2015? (palun ära ütle, et "kaotada paar kilo") :)

Palun jäta postituse alla oma kommentaar, ootan seda! :)

3 kommentaari

  1. Sellest suvest jäävad meelde lõputud piknikud, paadisõidud ja elu nautimine täiel rinnal. Enne suuri piknikke olin pool aastat haige ja pärast seda otsustasin, et veedan oma elu vaid kõige olulisemate ja lähematega ning inimestele, kes energiat viivad, mingit aega ei pühenda. Sellised lood.

    VastaKustuta
  2. Ka mina olen märganud, et enda elu ja ka tervis edenevad palju paremini, kui "energiavampiiridest" eemale hoian :) ..Loodan, et Sul nüüd tervis ikka palju parem ja et ka aasta lõpp läheks mõnusalt ;)

    VastaKustuta