OUT WITH THE OLD - IN WITH THE NEW

Heihei! Tere tulemast minu uude blogisse! (ok, blogi on vana, aga disain ja aadress uus). Hi there! Welcome to my new blog! (ok, blog is o...Heihei! Tere tulemast minu uude blogisse! (ok, blogi on vana, aga disain ja aadress uus).
Hi there! Welcome to my new blog! (ok, blog is old.. but the design and address is new).

Olen viimasel ajal oma blogi tuuninud lausa põnevusega... Ma ei ole programmeerija ega veebidisainer. Lihtsalt kerge huvi selliste asjade vastu, mistõttu minu jaoks on suur saavutus midagi sellist ise korda saata.

Neid aegu, kus vajan muutust või updatei, on alati ette tulnud. Ja pole paremat aega värskenduseks, kui uue aasta alguses! Seega, alustades nö uue peatükiga.. tekkis hetk, kus tahtsin uuendada ka oma blogi! Veedan siin blogis palju aega, seega tahtsin ka Teile lisaks sisu nautimisele pakkuda ka silmailu. On mõned asjad, mis vajavad veel muutmist ja lisamist, kuid see võtab aega.. varuge palun kannatust, kui mõned asjad ei tööta korralikult! Tõesti loodan, et uus disain meeldib teile.. Blogis näete uut menüüd ja kergemini leitavaid sotsiaalmeedia ikoone, et saaksime paremini ühenduses olla. Blogi hakkab lõpuks ometi olema sorteeritud kategooriate ja siltide järgi, et leiaksite huvitavad teemad kiiremini üles. Tulevikus tahan teha ka uudiskirja ja hea logo.. aga usun, et nendega on veel aega :)

Mõnusalt lihtne ja stiilne, mulle igatahes meeldib. Uue saidiga tuleb kindlasti ka uus ja parem sisu, seega käige ikka piilumas. Kui Teil on küsimusi või soovitusi lehega seoses, või soovite hoopis näpunäiteid või õpetusi kindlatele muudatustele, mida soovite ise läbi viia oma bloggeri stiilis, andke kindlasti kommentaariumis teada!

NB! Head vana aasta lõppu!!

I've revamped my blog with excitment… I am not a programmer or web designer. I don't do that anywhere else, but here. So this is really big thing for me.

There always comes this time when we do need a change. And there is now better time than a new year! So, starting with a new "chapter".. It was that time for me to change and improve my blog too! I spend a lots of time here that I wanted a place for you guys to not only enjoy the content, but also the design.

There are a few things that we still need to change/add, but it takes time.. bare with me if some of the things aren’t functioning correctly! I really hope you guys love the new design.. You will see new menu and more easily find social icons so we stay connected, it’s finally going to be organized by categories and tags to make it easier for you to search for particular things. I think I would like to have also a fun newsletter and a brand new logo.. but I think there is time... :)

I love how cool/sleek yet simple it is. With a new site now there will come new and better content so stay tuned. If you have any questions/suggestions regarding the new site, or need some advice in customizing your own blogger page, leave a comment below!

PS! Have a Great New Years Eve!!

3 kommentaari