Aeg-ajalt postitan pilte Instagrami oma meigitarvetest, aga üldiselt nii kaugele ma ei jõua, et neist blogis ka pikemalt rääkida. Minu h...Aeg-ajalt postitan pilte Instagrami oma meigitarvetest, aga üldiselt nii kaugele ma ei jõua, et neist blogis ka pikemalt rääkida. Minu huvi meigikunsti vastu on aastatega kasvanud. Kui varem kuulus meigirutiini kõigest jumestuskreem (mille toon tollal eriti hästi ei klappinud) ja ripsmetušš, siis nüüd on lisandunud ka lauvärvipalett, puudrid, põsepunad ja palju muud. Viimasel ajal tunnen aga, et The Balm Nude 'tude lauvärvipalett ei ole just see, mida sellise hinna eest ootasin. Üks toon siiski The Balm lauvärvipaletis mulle meeldib ja see on "Selfish". Kaunis sädelev taupe, mida kannan tavaliselt kergelt üle kogu silmalau ning seejärel The Balm Marylou särapuudriga rõhutan natuke silmade sisenurki.

Ühest värvist huvilisele aga kindlasti ei piisa, mis tähendab, et olen pikalt olnud uute lauvärvide otsingul. Avastasin enda jaoks mõni aeg tagasi brändi, mida tahaksin proovida. Suureks plussiks oli, et Makeup Geek lauvärve müüakse ühekaupa. Sain hiljuti teada, et selle brändi tooted on jõudnud müüki ka BeautyBaysse ning olles täielikult MUG lauvärvide lummuses, on nad nüüd leidnud tee ka minu ukseni.Hetkel veel vara öelda, milline toon mu lemmik on. Esiteks on minu kollektsioon alles liiga väike ja teiseks, ei ole saanud neid piisavalt kaua katsetada. Käsi südamel aga võin öelda, et kõikidel toonidel minu paletis on absoluutselt imeilus pigment ja tekstuur mõnusalt kreemine. Just see, mida lauvärvilt ootan.

Põsepuna võin aga juba julgelt kiita! Toon, mille endale soetasin, on "Honeymoon". Ei ole liiga tume ega liiga hele, ning selles on rohkelt pigmenti. Kasutan seda isegi rohkem, kui Nars põsepuna toonis "orgasm".

Nagu piltidelt näha, siis olen pigem praktilise loomuga ning eelistan neutraalseid värve. Kollektsioon on kindlasti toonhaaval täienemisel ja ehk leiab ka mõni ekstravagantsem lauvärv kunagi tee minuni...

Toonid, mis endale olen soetanud:
shimma-shimma
petal pusher
frappé
glamorous
cosmopolitan
moccha
galaxy
rockstar (duochrome)

Lisaks lauvärvidele vahetasin välja ka Anastasia Beverly Hills Dip Brow kulmugeeli. Eelmine oli juba praktiliselt otsas ja lõpp päris ära kuivanud.Lauvärvid ja põsepuna paigutasin Z-palette'i, mis on suurepärane ka meigitarvete organiseerimiseks. Makeup Geek lauvärve on mul veel vähe, tänu millele jätkus ruumi ka Nars põsepuna, BeYu lauvärvide (mille karbist eemaldamine mulle valusaks õppetunniks osutus.. väike nõuanne, vältige karpide lammutamisel nuge) ja silmameigi pintslite jaoks. Z-palette'iga on kaasas ka metalli-kleepsud (neid võib vaja minna, kui tegemist on plastik või alumiiniumtopsikutega). Mulle meeldib, et Z-palette on piisavalt sügav, et mahutada õhemad tooted koos karbiga. Nii ei pea originaalpakendist kõiki asju välja võtma (nt Nars põsepuna, The Balm puuder jne).

Andke aga teada, mis on teie hetke uusimad ja põnevaimad tooded ja kas äkki olete kasutanud midagi nendelt piltidelt? :)

PS! Lähipäevil on tulemas kingiloos, nii et hoidke blogil aga silma peal ;)

Loodan, et teil olid imelised jõulud! Tahtsin jagada Teiega meie iga-aastst fotot kuusega :D ..ja paar teist fotot ka.. // Hope you all ...Loodan, et teil olid imelised jõulud! Tahtsin jagada Teiega meie iga-aastst fotot kuusega :D ..ja paar teist fotot ka..

// Hope you all had wonderful xmas this year! Wanted to share with you our annual Christmas photo with our tree :D ..and few other photos..See on meil nüüd juba neljas ..allpool ülejäänud kolm eelmistest aastatest..
Naljakas vaadata, kui palju me oleme muutunud.

//..below few similar from past also.. Funny how we've changed.

Selline oli ilm 24. detsembril. Nagu kevad.
//This is how weather looked like on 24-th. Looked like spring all over again!


Jõulud tulid sama kiiresti nagu läksid. Tegin tööd veel kuni viimase minutini ja pean täna jätkama, et saaksin homme südamerahus õega kinno minna. Läheme vaatama filmi Snoopy & Charlie Brown: Tobukeste Film. Pole saanud väga pikka aega kuskil koos käia, seega ei jõua homset ära oodata!

//Christmas came as soon as it went. I worked a lot and still have some work to do before tomorrow. We're going to see Peanuts with my sis. Haven't been able to spend time together so long! Can't wait!

Minu nõrkus küünelakkide vastu on vist kõigile juba ilmselge... :) Mis ma oskan öelda, mulle lihtsalt meeldib, kuidas nii lihtne asi nagu...Minu nõrkus küünelakkide vastu on vist kõigile juba ilmselge... :) Mis ma oskan öelda, mulle lihtsalt meeldib, kuidas nii lihtne asi nagu küünelakk võib kogu outfitile selle viimase lihvi anda. Kui peaksin valima küünelaki ja aksessuaaride vahel, valiksin alati küünelaki. Kas keegi tunneb veel peale minu nii?

Seekord püüdis minu tähelepanu LCN-i küünelakk toonis Demand. Olen halli küünelakki otsinud väga pikka aega ja lõpuks oma tooni leidsingi. See paistab eemalt lihtne hall, aga tegelikult on temas selline huvitav musta-heleda kirju sädelus. Väga neutraalne, kui kombineerida beeži, halli või mustaga või isegi kasvõi siniste teksadega. Mis te arvate?

Peale kandsin Sally Hanseni Ultra Wear pealislakki, mis peaks aitama värvil paremini peal püsida. Nohh... vist aitab ka.. aga see ei kuiva üldse nii kiiresti kui vaja ja pean ikkagi käe sirutama taas oma kõigi aegade lemmiku, Sally Hansen Big Shiny pealislaki poole.

PS! Nüüd leiate kõik minu küünelaki postitused ühest kohast, ülevalt menüüst "nail polish" rubriigist. Piiluge kindlasti sinna ka! ;)

//Guess my weakness for nail polishes is pretty obvious... :) What can I say, I love the way a simple nail polish can accentuate and polish the whole look and maybe add a bit of drama to any outfit. If I'd have to choose between nail polish and jewellery, I'd choose nail polish. Does anyone feel the same?

This time it's the LCN's in shade In Demand, that's caught my eye. I've been looking for a grey nail polish so long now, and I finally found it. It seems opaque from far away, but actually it's got this interesting shimmer in it. Dark speckles mixed with bright ones, perfect heathered grey. Very neutral colour if paired with beige, grey and black colours or even with blue jeans. 
What do you think of it?

I topped it with Sally Hansen's Ultra Wear top coat, which should make this last longer on my nails. Well.. it sure does... but it dries really long! So I'm still going to stay to my Sally Hansen's Big Shiny Top coat.

PS! Now you can find all my nail polish reviews from one place, from top menu under "nail polish" tab. Go check that out! ;)


Picture made by Merlin Olete kindlasti kõik märganud, et blogis on jõulud täies hoos. Sorryyy... :) Eelmisel neljapäeval veetsime mõnusa õh...Picture made by Merlin

Olete kindlasti kõik märganud, et blogis on jõulud täies hoos. Sorryyy... :)

Eelmisel neljapäeval veetsime mõnusa õhtu Sandra pool. Jutustasime kokku seitse tundi!! Uskumatu! Nende tüdrukutega jututeemadest puudust ei tule :)

Juba homme kohtun oma endiste töökaaslastega, seega pean end veel enne seda kokku võtma ja suure töö ära tegema. Alustangi praegu...

Head ööd!


So.. I suppose you have all noticed that it's xmas in my blog... XD Sorry for that!

We had such a cozy night at Sandra's place on Thursday. We talked for 7 hours!! Unbelievable! We could talk forever :)
I'm going to meet with my ex co-workers tomorrow, so I'll have to pull myself together and finish a lot of work before that. Starting now...

Good night!

Kes siin juba mõned postitused tagasi märkas, siis Ülemistesse on uus poekene kerkinud. Lühidalt, tegemist on Beautiful Thin's showroomi...Kes siin juba mõned postitused tagasi märkas, siis Ülemistesse on uus poekene kerkinud. Lühidalt, tegemist on Beautiful Thin's showroomiga, kus on võimalik vaadata, katsuda ja osta Züny loomi, Rosendahl'i jõuluehteid ning kaunist Taani disaini. Showroomist saab juurde lugeda SIIN.

Mul oli au olla showroomi pidulikul ning ühtlasi ka väga soojal ja hubasel avamisel ning kohtuda tegijatega. Alesja Uglova on teinud oma abikaasaga imelist tööd ja ma loodan, et nende tegemisi saadab suur edu.

Kõik lapsed, kes poodi sattusid, paitasid ja musitasid loomi. Üks pug kutsikas oli muside saamisel eriti populaarne =)Siin üks pilt, kuhu mina ka väikselt peale jäin ;)

Kõige uuem minu küünelaki "kollektsioonis" on Bellaoggi Gel Effect küünelakk toonis Fire Red 11, mis on kerge sädelusega erk tumep...

Kõige uuem minu küünelaki "kollektsioonis" on Bellaoggi Gel Effect küünelakk toonis Fire Red 11, mis on kerge sädelusega erk tumepunane. Mulle meeldib see toon, sest meenutab jõule. Ma üldiselt ei katseta küünelakke, millel on veider pakend, aga Bellaoggi Keratin küünelakk (mida mu õde mulle suvel laenas) pani mu küüned kiiremini kasvama. Niisiis, siin ma olen, üritan kasvatada küüsi tumepunase küünelakiga. Sellel ei ole sellist geeli effekti, nagu pakendil kirjas ja tundub, et kahest kihist jääb väheks, sest kuivab võrdlemisi õhukeseks. Aga muidu olen sellega päris rahul!

Bellaoggi "Keratin" maksab poes kuskil €4.5.

Kui peaksid aasta lõpuni kandma vaid üht küünelakki, siis mis toonis see oleks?

//The latest addition to my nail polishes is Bellaoggi Gel Effect in shade Fire Red 11, a vibrant burgundy red with little shimmer in it. I really like this one for this season. I usually don't try nail polishes that seem odd in packaging, but Bellaoggi Keratin nail polish (that my sister lended to me in the summer) did make my nails grow faster. So here I am, trying to grow my nails with dark vibrant red nail polish. It's doens't have that Gel Effect as it says on its packaging and it seems that two coats isn't enough since it dries very thin. But overall, I’m really happy with it!

Bellaoggi "Keratin" retails for €4.5.

If you had to wear one type of nail polish shade for the rest of this year, what would it be?

1. Black Garlic (Must küüslauk) | 2. Blossa Glögg | 3. Küllus moosid | 4. DIY Stuffed Tea Box ( ideas here ) | 5. Jamie Oliver kok...


1. Black Garlic (Must küüslauk) | 2. Blossa Glögg | 3. Küllus moosid | 4. DIY Stuffed Tea Box (ideas here) | 5. Jamie Oliver kokaraamatud | 6. Makroonid kinkekarbis | 7. Maitseaineveskite komplekt | 8. Juustukuningate kinkekorv | 9. DIY Sushi komplekt | 10. Moe viin | 11. Especha kinketee

Mida kinkida toidu armastajale? — küsimus, mis võib olla nii mõnelegi päris raske. Otsisin ideid, mis võiks olla kingitusena midagi uut ja huvitavat ja maitseks ühtlasi ka hästi. Tooted on sobilikud nii kinkekorvide täiteks kui ka eraldi väikse kingikese tegemiseks. Loodan, et leiate siit midagi!

Jagage kindlasti ka postitust sõprade ja perekonnaga ;)

Vaata ka minu teisi ideid kingitusteks:
1 - Ilu fännile, 2 - Meestele, 3 - Lastele, 4 - Toidu armastajale. Mõned ideed ka siin and siin


//What to gift the food lover—a question that can prove to be quite a tricky. I've searched some ideas that would be something new and interesting as gifts and also be tasty.

These are all good for gift baskets or humpers, but defenitely are even good as small sentimental gifts. Hope you find it inspirational!

Please share this post with your friends and family also ;)

Look at my other Holiday Gift Guides:
Part 1 - Beauty Lover, Part 2 - Men, Part 3 - Kids, Part 4 - Food Lover. Also some ideas here and here

Eile läks minu kallis elukaaslane paariks päevaks metsa rännakule, et argirutiinist natuke eemal olla. Niisiis ei olnud mul õhtuks kedagi ko...Eile läks minu kallis elukaaslane paariks päevaks metsa rännakule, et argirutiinist natuke eemal olla. Niisiis ei olnud mul õhtuks kedagi koju oodata ja otsustasin, et raiskan natuke aega ja käin lihtsalt niisama linnas ära. Ja nii ma käisingi Baltika Kvartalis BAZAAR jõulueelsel turul.

Bazaar ei ole mitte ainult disaini turg, vaid sealt saab ka palju muud. Muidugi olid seal minu südamelähedased Bold Tuesday (müüakse ka Apollos) maailmakaardid ja muidugi ka Nordic Honey (olen näinud müügil Kaubamaja toidumaailmas)! Kui oled vähegi disaini armastaja, siis Nordic Honey meepurgid ei ole kindlasti Sul kahe silma vahele jäänud! See on see hiljutiselt popiks saanud mahe mesi, mis valmib Eesti looduskaitsealadel, suurtest maanteedest kaugel. Seega on lisaks ilusale disainile mesi ka eriti hea.

Ja nii, mina, eesti disaini ja kodumaa toodangu fänn, ühe Bazaarilt endale soetasingi! Purk on nii ilus, et seda saab tulevikus ka edaspidi kasutada muuks otstarbeks :)See meepurk ei ole küll ostetud kingiks, aga ääretult armas kingiidee on see ikkagi. Eriti suurtele disaini huvilistele, Eesti toodangu või magusa armastajatele.

Kuna see nädal on mul blogis pühendatud peamiselt kingiideedele, siis täna jagan Teiega midagi, mis meeldib vist igas vanuses inimestele. ...Kuna see nädal on mul blogis pühendatud peamiselt kingiideedele, siis täna jagan Teiega midagi, mis meeldib vist igas vanuses inimestele. Muidugi ei ole tegemist mänguasjadega, vaid sisustuselementidega, aga usun, et sedalaadi paberihoidjad valmistavad rõõmu kogu perele.

Täna sattusin siis juhuslikult Ülemiste Keskusesse ja jalutasin ühest tundmatust poest mööda, mille uksel seisis kunstnahast suur kaelkirjak. Teist korda enam mööda kõndida ei saanud ja astusin sisse ka! Lihtsalt uskumatu, kuidas üks loom võib niimoodi lapsepõlve meenutada! Mu ema töötas kunagi õmblejana ja üks aasta kinkis ta jõuludeks nooremale õele kaelkirjaku. Ja vot see kaelkirjak on nii sarnane sellele siin!Küsisin, et kas võin poes pilti teha ja siin saangi nüüd Teiegagi neid armsaid sisustusloomi jagada. Kõik loomad on nii lahedad! Eriti meeldivad mulle pandakarud, pug-kutsikad, üleni valged jääkarud, hippod ja no muidugi ka kaelkirjak. Sobivad hästi nii modernsesse kui ka naturaalsesse minimalistlikku kodusisustusse! Nagu juba mainisin, ei ole tegemist mänguasjadega, vaid käsitsi tehtud sisustuselementidega. Alustades võtmehoidjatest, paberiraskustest ja lõpetades uksestopperite ja suuremate dekoratiivsete loomadega. Kõik on kunstnahast, seega ühtegi looma tapetud ei ole :)

Pärast minu külaskäiku lisandus neile veel Taani disain-jõuluehteid (e-poes on nad nimega Karen Blixen Christmas ja Holmegaard Christmas), mis hakkavad poekeses kaunist jõulukuuske kaunistama. Minu nunnumeeter on põhjas. Kuidas Teil? Usun, et on supper hea kingiidee! Võtmehoidjad näiteks algavad 18-20€ eurost.

Pood on Ülemistes avatud lühikest aega (11. jaanuarini). Tooteid aga saab osta juba veebipoest aadressil www.beautifulthins.com. Postikulu Eesti piires on tasuta.

1. Freshly Picked | 2. tõukeratas | 3. Puzzle | 4. Zoomer Dino | 5. puldiga helikopter | 6. Barbie auto | 7. Star Wars LEGO | 8. Dart...1. Freshly Picked | 2. tõukeratas | 3. Puzzle | 4. Zoomer Dino | 5. puldiga helikopter | 6. Barbie auto | 7. Star Wars LEGO | 8. Darth Wader Lego | 9. Mega Bloks Minion | 10. Pabernukud | 11. H&M sussid | 12. rula | 13. H&M huulepalsam | 14. Ever After High nukud | 15. Tüdrukute aksessuaarid (pildilolev H&M) | 16. Nukumaja (Eesti) | 17. Papud | 18. mänguköök

Mis saaks lastele kingituste otsimisest veel põnevam olla! Lastele mõeldud asjad on alati lahedad, lõbusad, väiksed, pehmed või nii-nii armsad! Ja siis see puhas rõõm, kui lapsed oma kingitusi avavad... ilma selleta jõule nagu polekski. On Sul siis õe- või vennalapsed, sõprade lapsed või päris oma lapsed.. ehk leiad siit nendelegi midagi põnevat.

Tahan veel lisaks öelda, et vaataksite seda videot siin. Kõik ei seisne kingitustes... ükski mänguasi ei asenda vanemaid ja koosveedetud aega. Kui lapse soovid lähevad juba ilmatu suureks, vaata kriitilise pilguga kõrvalt, miks see nii võib olla. Üks õnnelik laps ei hooli asjadest. Andke kindlasti teada ka, mida lastele sel aastal kingite. Olgu need siis õelapsed, vennalapsed või oma lapsed.

Jagage kindlasti ka postitust sõprade ja perekonnaga ;)

//What could be more fun than shopping for kids! Everything is cool, fun, tiny, soft or oh-so-adorable! And then there’s the look of pure joy on their faces when they open their gifts… there's no xmas without that joy! So whether you have nieces or nephews, friends with babies, or little kids of your own, you might find something cool here...

I also want you to look at this video here. It's not what stuff kids want... none of the toys matter if mom and dad don't pay attention to their kids. When kids wish for extremely expensive stuff, step away and look from distant, why is it like that. A happy child doesn't care about stuff.

Please share this post with your friends and family also ;)

Hommikul nägin, et päike paistab ja tormasin fotokaga õue. Päikest oli aga vaid viivuks ja siis juba sadas lund, mis ilmselt jääb ka vaid he...Hommikul nägin, et päike paistab ja tormasin fotokaga õue. Päikest oli aga vaid viivuks ja siis juba sadas lund, mis ilmselt jääb ka vaid hetkeks. Mõnusat detsembrit Teile kõigile!! :)

1. Xbox One või mõned mängud | 2. huumoriga aluspesu (pildil olev H&M) | 3. Leatherman TREAD™ multitool | 4. soe pesu | 5. Beats ...1. Xbox One või mõned mängud | 2. huumoriga aluspesu (pildil olev H&M) | 3. Leatherman TREAD™ multitool | 4. soe pesu | 5. Beats kõrvaklapid | 6. GoPro kaamera | 7. elektriline hambahari | 8. Grow It kärbseõgija taim | 9. droon | 10. Pardel | 11. "Colour Your World" värvitav maailmakaart

Okei. Kingituste ostmine sõbrannadele on võrdlemisi lihtne. Tavaliselt kingin neile midagi, mida nad on maininud, et tahaks või hoopis midagi, mida mulle endale meeldiks kingiks saada. Kingituste ostmine isale, peikale, abikaasale jne võib aga olla palju-palju raskem. Lihtsamat teed minnes võib alati valida mingi lipsu või sokipaari, aga olgem ausad... mehed tahavad ka midagi ägedat! Vaatasin netis veits ringi ja leidsin mõned kingitused, mis võiks igale mehele rõõmu valmistada. Loodan, et Teil tekib ideid :)

//Ok, buying gifts for your girl friends is pretty easy, I usually get them things they've mentioned or that I'd like to get. But buying a gift for your dad, boyfriend, husband etc can be a lot more difficult. I sifted through the internet and found gifts I think would be great for any guy. Hope you get some ideas :)

1. Too Faced Chocolate Bar palett | 2. Anastasia Beverly Hills contour palett | 3. Kiehl's näohooldustooted | 4. Aesop tooted | 5. C...1. Too Faced Chocolate Bar palett | 2. Anastasia Beverly Hills contour palett | 3. Kiehl's näohooldustooted | 4. Aesop tooted | 5. Chanel huulepulk | 6. GlamGlow näomask (müügil Kaubamajas ja Stockmannis) | 7. Chanel No. 5 parfüüm | 8. Makeup Geek lauvärvid ja Z-palett | 9. Nars peitekreem | 10. Hourglass Ambient Lighting Powder puudrid | 11. Diptyque lõhnaküünlad

Nagu ikka, siis iluhuvilisena meeldib kosmeetikat kingiks saada ja muidugi ka teistele kinkida. Hästi valitud kingitus võib saada sõbranna meigikoti põhiesemeks! Siin on mõned tooted, mida tahaksin ise väga proovida või olen juba proovinud ja usun, et need oleksid ka imelised kingitused igale iluhuvilisele. (Lisasin siia ka kohad, kust saab Eestis neid osta või e-poed, kust on võimalik Eestisse tellida. Kõik e-poed olen ise järgi katsetanud. Liberty.com-ist tuleb kaup nädalaga, Beautybayst ja Asosest 1-2 nädalaga.)

//As a beauty lover, not only do I like to get beauty products for myself but I love to share my favorites with other people. A good product can become a staple in your BFFs makeup kit! Here are some products I love or would really love to use and I think they'd make also great gifts.

Tsau! Siin üle pika-pika aja taas üks smuuti retsept. Hoolimata smuuti värskest ja suvisest maitsest tulid pildid täpselt esimese advendi vä...Tsau! Siin üle pika-pika aja taas üks smuuti retsept. Hoolimata smuuti värskest ja suvisest maitsest tulid pildid täpselt esimese advendi väärilised. Ja kuna tegemist on võrdlemisi vitamiinirikka smuutiga, siis sobib kõigile, kellele sombune ilm mõjuma on hakanud. Mina olen küll viimasel ajal end tundnud veidi tõbisena. Mul oli vahepeal palavik ja nüüd tunnen koguaeg, et mul on külm. Seega vitamiinibuust oli kindlasti minu jaoks midagi, mida vajasin.

Võtsin pool klaasi vett, karbitäie värsket spinatit (külmutatud sobib ka), peotäis värskeid jõhvikaid ja poolteist supilusikatäit suhkrut. Võib vabalt kasutada vee ja suhkru asemel hoopis jõhvikamahla, kui on soov. Suhkrut võib asendada ka tervislikuma variandiga, nt meega. Mul kodus lihtsalt ei olnud. Blenderda kuni smuuti on valmis. Enne serveerimist segada.

See maitses NII värskelt ja mahlaselt!! Millega Teie end tõbisel perioodil turgutate?

//Hi all! So long since I shared a smoothie recipe with you. Although it looks like a summery smoothie, it's pictures are still First Advent worthy. And since this smoothie is relatively rich in vitamins, it's suitable for anyone who's affected by this dull weather too. I defenitely have been feeling a bit ill lately. I had a fever this week and now I just feel cold all the time. So vitamin boost was just something I needed.

I took 1 dl of water, fresh spinach (frozen works fine too), fresh cranberries and 1,5 tbl spoons of sugar. You can use craberry juice instead of water and sugar if you want. You can also use honey instead of sugar. I just didn't have any at my home. Mix it until it's fully blended. Stir before you serve.

It tasted SO fresh and good!!
How do you boost yourself when you're not feeling so good?


Mis teha siis, kui väljas ei ole külm ja pole ka soe? Sügisjakiga jahe ja talvejopega palav? Ei ole tavaline, et Eestis on selline ülemine...

Mis teha siis, kui väljas ei ole külm ja pole ka soe? Sügisjakiga jahe ja talvejopega palav? Ei ole tavaline, et Eestis on selline üleminekuilm rohkem kui mõned nädalad. Või ma lihtsalt olen kotis elanud? Igatahes, leidsin Zarast endale sellise üleminekuaja jope/jaki ja ostsin lõpuks ära. Ma ei kanna kunagi kihtide viisi rõivaid, sest tunnen end ahistatuna ja kinni seotuna, seega selline kampsunilaadne jope on täpselt paras praegusteks nii-ja-naa ilmadeks. Mis te arvate? Kuna ma olen päris lühikest kasvu, pidin mantli pikkust korrigeerima. See võttis umbes pool tundi.

Otsisime M-ga kohta, kus pildistada peaaegu tund aega. Tahtsin, et fotod jääks võimalikult heledad, aga ei leidnud Kosel ühtegi heledat ja puhast kohta, kus pildistada. Kõik on nii mudane ja tume niiet lõpuks tegime pildid ikka vanas tuttavas kohas. Sorri, et midagi uut ja huvitavat pole...

Loodan, et Teil oli vahva nädalavahetus!! :) Mõnusat nädalavahetust! :)

PS! Minge kuulake Daniela Andrade covereid SIIN. Imeilus hääl ja nii mitmekesine stiil! Kuulan tema lugusid juba eelmise aasta kevadest saati, läheb aina paremaks! :)

//What to do when it’s not freezing and it's not warm outside? Fall coat isn’t enough and winter coat is too much? It's not usual in Estonia to have a weather like this more than a few weeks. Or I've been living in the dark all this time? Anyways, I headed to Zara and bought myself this transitional jacket. I don't like to wear layers, I always feel like I'm in a prison or tied up, so this knitted warm jumper-like coat is perfect. What do you think? Since I'm relatively short, I had to fix the length of this jacket. Took about half an hour.

We looked for a place to shoot these pictures about an hour. I wanted these photos to be really light but we didn't find any light and clear place at Kose. It's so muddy and dark everywhere, so we ended up where we usually do. Sorry for that...

Hope you had a nice weekend!! :) Have a nice weekend! :)

PS! Go check out Daniela Andrade covers HERE. Beautiful voice and so diverse style! I listen to her songs since last spring, they get even better! :)


ZARA Jeans and crossbody // Aldo shoes // Nailpolish from OPI "Opi Red" // jacket from ZaraÜks minu lemmikutest küünelaki brändidest on ZOYA. Põhjusi selleks mitmeid... esiteks, nad püsivad kaua peal. Teiseks, nad on küüntele kas...Üks minu lemmikutest küünelaki brändidest on ZOYA. Põhjusi selleks mitmeid... esiteks, nad püsivad kaua peal. Teiseks, nad on küüntele kasulikud (toksiinidevabad) ja kolmandaks, nad on nii kreemjad/geeljad ja valguvad küüntel alati siledaks luues poleeritud küünte efekti. ZOYA küünelakk toonis "Amanda ZP380" on üks toonidest, mis mu karbis seisnud juba mõnda aega ja mille olen hiljuti taasavastanud. Mulle nii meeldib see toon! See on täpselt selline tumedam nude, mis sobib väga hästi igapäevaseks kandmiseks. Panin küüntele 2 kihti ja kõige peale Sally Hanseni Big Shiny pealislakki (nagu alati!). Küünelakk katab hästi, seega saab ka ühe kihiga väga hästi hakkama.

// One of my favourites in nailpolish brands is ZOYA. I've got several reasons for that... first, they stay on long time. Second, they are good for your nails (toxin free) and third, they have this creamy texture which smooths out after you put it on and leaves your nails seem polished. ZOYA nail polish in "Amanda ZP380" is one of those colours, that have been in my nail polish box for a while, and what I've rediscovered recently. I so love this colour! It's this darker nude colour that suits for everyday wear. I put two coats on and covered it with Sally Hansen's Big Shiny top Coat (as always!). I think that you can manage with one coat also.

Follow me on:
Facebook | Bloglovin' | Pinterest | Instagram | Blogger