ANNE & STIIL KINOÕHTU - 50 SHADES OF GREY

Ahh.. Raske isegi leida kohta, kust alustada. Värskete emotsioonidega filmilt 50 Shades of Grey (eesti keeles siis Viiskümmend Halli Varjund...

Ahh.. Raske isegi leida kohta, kust alustada. Värskete emotsioonidega filmilt 50 Shades of Grey (eesti keeles siis Viiskümmend Halli Varjundit)

Kõige rohkem vist huvitab inimesi, palju oli seal seksi ja alastust ja poose jne võrreldes raamatuga. Ma ütlen kohe, et peale paari kannika, Anastasia rindade ja Hr Grey meheuhkuse napist vilksatusest (ei olnud isegi mitte tervenisti näha) seal nagu rohkem erilist polnudki. Milline pettumus, eks! Seksi oli, aga mitte üleliia palju. Filmi tegemisel oli hästi hinnatud, palju kinopublik talub. Filmis on kindlasti kohti, mida raamatus pole ja vastupidi. Aga olgem ausad, kaadrid olid kuumad ja andsid fantaasiale ruumi.

Film (ja ka tegelikult raamat) on ikkagi muinasjutt (jah, rõhutan), mida vb mõnel raske seedida ja võib võtta liiga isiklikult. Ma ütlen kohe, et kui see mees ei oleks rikas ja ta ei korraldaks naisele selliseid hingematvaid üllatusi ja ei teeks suuri žeste, oleks tegemist väga õõvastava filmiga. Igas filmis on asju, millest saab kinni haarata ja ka millest mööda vaadata. Selle filmiga oli kerge samastuda, sest lähenemisnurki oli palju ja näitlejad näitlesid hästi. Ja kuna meheihu oli filmis võrdlemisi vähe, on kindlasti film talutav ka meestele (kuigi suhtedraama ja romantika paelub kindlasti naisi rohkem).

Ma ütleks, et see film oli KINDLASTI kaasahaarav, tuline, ääretult hea muusikaga, ilusate ja andekate näitlejatega ning kergelt kummitama jääv. Vaataksin seda kindlasti uuesti.


Anne & Stiili kinoõhtul käisin esimest korda ja ma ei pidanud pettuma. Ainus, mille üle nuriseda saab... ma sain viimase üksiku pileti ja pidin tulema ilma sõbrata. Nuuks. Aga noh, pole hullu. Järgmine kord tean juba piletid varem ära osta! :)

0 kommentaari