MY BURBERRY

Kui detsembrikuus endale Stella box "Jõul" tellisin, ei oodanud sealt suurt miskit (peale Vestige Verdant imemaski, mille üle ...

Kui detsembrikuus endale Stella box "Jõul" tellisin, ei oodanud sealt suurt miskit (peale Vestige Verdant imemaski, mille üle olen väga õnnelik), mistõttu oli pakki kätte saades rõõm kohe eriti suur. Täpsemalt jõuluboxi imelist sisu saate vaadata siin.

Üheks minu suureks lemmikuks selles boxis on miniparfüüm MY Burberry. Lihtsalt imeline! Pudel on minimalistlik ning väikse ilusa lipsuga, mis meenutab, nagu oleks trench-jakilt rebitud riidetükist. Lõhn on kergelt magus, tume ja meenutab suurt lillekimpu. Minumeelest pigem kohane tööl kandmiseks kui romantilisele õhtusöögile kallimaga. Kindlasti on tegemist sügise ja talve parfüümiga, kuid väärikas ja enesekindel naisterahvas kannab selle ideaalselt välja ka kevadel.

Panen My Burberry't hommikuti alati randme sisekülgedele ja nuusutan, lõhn tundub soe ja kodune. Kork ei taha minu pisikesel pudelil hästi peal püsida, mistõttu kotis kaasas kandes peab ta kindlasti olema karbis. Aga see ei morjenda mind absoluutselt.

Tavaliselt ma kingitud parfüümidesse hästi ei suhtu, sest parfüüm on minu jaoks sama isiklik kui aluspesu. Sa kunagi ei tea, mis "lõike" ja "materjaliga" konkreetsele inimesele paremini istub ning milles ta end mugavalt tunneb. Seekord aga oli üllataval kombel My Burberry nagu rusikas silmaauku. 1. otsisin parasjagu miniparfüümi, mida tööle kaasa võtta. 2. see miniparfüüm pidi olema sobilik tööl kandmiseks - mitte liiga magus ja mitte liiga tugev.

Kniks Stellale! :)

PS! Parfüüme pole kunagi liiga palju. Nüüd otsin magusat ja värsket lõhna kevadeks ja suveks. Võiks olla selline, mis ei jäta kedagi külmaks. Kas kellelgi on häid välja pakkuda? :)

0 kommentaari