DESIGNER GAMES - TEST YOUR SKILLS

Kõigile kujundajatele ja graafilise disaini huvilistele...Mis puudutab oma oskuste testimist graafilises disainis või kasutatavates programm...Kõigile kujundajatele ja graafilise disaini huvilistele...Mis puudutab oma oskuste testimist graafilises disainis või kasutatavates programmides, olen ma täielikult käpp! Mulle meeldivad väljakutsed, isegi väikesed ja need tekitavad minus lausa sõltuvust. Eile siis tutvustas töökaaslane mulle paari disaini huvilistele mõeldud mängu, mida saab mängida Internetis ja mis on seotud kujundamise ja Adobe programmidega. Seega... Minu lemmikuks kujunes BEZIER.

Kõik, mida pead oskama, on kõikvõimas "Pen Tool". See on üks tööriist, mida graafilised disainerid alati kasutavad, et luua ükskõik, milliseid kujundeid ja seda täpselt. Muidugi, kui oskad seda tööriista kasutada... Ja siin ongi konks. Armastatud béizer'i kõverad jooned ei ole lihtsad igaühe jaoks. On mõned trikid, kuidas saada suuremat punktisummat, aga suuresti mängib rolli lihtsalt see, kui hästi tunned pen tool'i. Point on kasutada võimalikult vähe peatuspunkte ja jääda alati etteantud ala sisse.

Now, for all the designers and graphic design enthusiasts...
When it comes to testing my skills on graphic designing or handling the tools, I'm all in! I love challenges, even the small ones, and they are addictive for me. So yesterday my colleague introduced me some online designer games that are related to graphic design tools and artistic eye. So.. My favourite one was BEZIER.

All you need to master, is the allmighty pen tool. It’s something that graphic designers hold near and dear. After all, it allows you to create just about any shape with precision. That is after you learn to use it. And there’s the hook. The beloved béizer curve isn’t easy to master. There are some tricks, how to get the bigger score, but they are only on how you use the tool. Point is to use as few points as possible and always staying in the area. 


See oli minu Bezier mängu skoor! / This was my Bezier game score! :)

On mõned mängud veel, nagu SHAPE TYPE, Adobe'i PEN TOOL GAME, KERNTYPE, COLOR, mis on ka väga head! Kui teate veel mõningaid selliseid, mida ma siin loetlenud ei ole, jagage meiega neid kommentaarides :)

There are few other great games like SHAPE TYPE, Adobe's PEN TOOL GAME, KERNTYPE, COLOR, which are pretty cool also! If you know any other cool games like that, please let us all know in the comments!

0 kommentaari