LEMMIKUD / FAVES

Gianvito Rossi gray shoes , €550 /  Aquazzura grey pumps , €670 /  Aquazzura leather shoes , €640 /  Aquazzura leather shoes , €6...


Sel kevadel olen märganud palju uusi trende, mida tahaksin sel hooajal kindlasti ka ise proovida ja katsetada. Mulle nii meeldib see tärkav rohelisus ja kui asfalt on kuiv ning päike paistab põske.. Ma olen täielikult suve inimene ja kevadel, kui talvest kõik tärkama hakkab, tunnen end nii õnnelikuna ja tahan ka kappi veidi värskust tuua :)

Hetkel, mis mulle siis silma jäänud on..

1. Selle vanaaegse mugava tallaga sandaalid, aga pealt ilusate paeltega.
2. Läbipaistva akrüülkilega kingad. Hea, kui väike detail sellest ja ülejäänud king tavalisest materjalist. Terava ninaga on eriti ilusad!
3. Poolkinnised kingad, mis meenutavad saapaid.. jällegi, terava ninaga!
4. Paeltega baleriinad ja madalad kingad. Mida ägedamalt paelteasi ära lahendatud, seda kiftim! Ja must värv sobib sellele stiilile kuidagi eriti hästi. Jääb edgy!
5. Akrüülist kotid. See Adidase spordikott on eriti omanäoline ja ka väga praktiline. Hea, kui värvitoon jääks selline maalähedane, siis ei ehmata päris ära.
6. Valged tennised/tossud jne. Valged-valged-valged. Armusin adidase omadesse ära, kui nägin sneakernstuffis neid. Mul ei olnud tol korral välismaiseid makseid lubavat pangakaarti ja selleks ajaks kui selle kätte sain, olid need kõik välja müüdud. Nuuks. Õnneks sain nelly.com-ist endale klassikalised adidas originalid (mis on ka nüüd juba välja müüdud) ja mille üle olen samamoodi rahul :)
7. Platvormid. Sakilise tallaga (Y) :)
8. Ja minu kõige lemmikum viimane avastus on minikotid. Ma ei saa sellest suure koti fenomenist enam aru. Milleks seda vaja oli? See väike kott on palju-palju mugavam! Ja mahutab samuti hästi kõik vajaliku ära.

Aprilli lõpus tuleb mul ka sünnipäev. Sõnniplika nagu olen, armastan mugavust ja eks soojemate ilmadega ole elu nii palju lihtsam, et ei pea ennast iga kord välja minnes sisse pakkima :) Varsti-varsti ehk ilmub minu silmapiirile mõni kevadine riidehilp, eks näis. Hetkel olin lummatud kinga-koti trendidest :)

Kuidas Sul? Kas Sul on ka oma kindel aastaaeg, mis eriti tuju heaks teeb? Oma lemmikud trendid? Jaga julgelt :)0 kommentaari