DINING ROOM - EXTREME MAKEOVER

Head laupäeva kõigile ja tere tulemast meie väiksesse söögituppa! Ma olen juba pikalt lubanud, et teen korterist postituse, aga kuna...


Head laupäeva kõigile ja tere tulemast meie väiksesse söögituppa! Ma olen juba pikalt lubanud, et teen korterist postituse, aga kuna see pole IKKA VEEL täiesti valmis, siis saan teile näidata ainult meie mini-söögituba, sest see on ainus koht, mis on näitamiseks valmis :)

Nagu kogu meie ühetoaline korter, on ka mini-söögituba halli-valge-kuldse kirju. Ma küll ütlen söögituba, kuid tegelikult on see lihtsalt pisike ala meie korteris, kust avaneb mõnus vaade "elutoale" ja "kööki" :). Meie söögiala asub köögi ja elutoa akna vahel. Mõnusat valgust lisavad kuldsed laest rippuvad lambid. Korteri ostsime 2013 aasta jõuludel ja remondi tegime täiesti nullist. Lammutasime kõik maha (seinad, põranda) ja ehitasime uuesti üles. Sisse kolisime juba eelmise aasta sügisel (tol hetkel ei olnud meil mitte midagi, isegi mitte istumiskohta või madratsit, mille peal magada) ja sellest ajast peale oleme tegelenud sisustamisega. Isegi jõuludel ei olnud meil veel söögituba, oli ainult kuusk (pildid siin). Põhjus, miks meil oma pesaga nii kaua läheb - me teeme enamik ise!

Söögitoa pildil näiteks, on minu disainitud ja Hr. M teostatud metallist jalgadega kõrgläikeline laud ja rauast kuldseks värvitud lambid. Meie poolt värskenduskuuri saanud kvaliteetsed kummipuust toolid, mille ostsime FAKTORY-st (ühe tooli hind oli poes 18 eurot) ja minu õmmeldud kardinad. Ka seinapistikud on saanud värvikuuri, kuid minu salakaval plaan on värvida nad uuesti hoopis kuldseks, et sobida korteri üldise värviskeemiga. Seega, tööd jätkub! :)

Allpool pilt sellest, missugune oli "söögituba" enne :)
(nõrganärvilistele ei soovita)

//Happy Saturday to you all and welcome to our tiny dining room! I've promised several times now, that Iĺl make a post about our apartment, but since it is STILL not ready yet, I can only show you you our tiny dining room. It's the only place in our house, that's ready to be shown :)

As our whole apartment, our mini dining room has colours like grey, white and gold. I say dining room, but actually it's more like a small corner in our one-room apartment with a nice view to our "living room" and "kitchen" :). Our dining-area is between two windows from our kitchen and living room, also having a beautiful light from our golden lamps. We bought the apartment in 2013, it was christmas. And constructed the apartment from scratch. We demolished everything (walls, floor) and built it all up again. Moved in in september, last year (we didn't have anything then, even not a place to sit or a mattress to sleep on) and since then we've been furnishing. Even on this xmas we didn't have a dining room, only our christmas tree (pictures here). The reason this all takes so long - we DIY!
For example, white-gold high-gloss dinging table and also those hanging ceiling lamps are designed and built by us. Chairs we bought from FAKTORY (18 euros one chair) were painted white and upholstered with beige leather. And curtains were made by me with only few hours behind the sewing machine. Even the wall sockets got painted dark grey, but my secret plan is to paint them actually gold, to fit more with a general color scheme. So, plenty of work! :)

Below picture about how the dining room looked before. We removed the wall on the right to get more room :)
(CAUTION! Disturbing content)
3 kommentaari

  1. Super valgustid ja hall efektsein mu lemmikud!Nii tublid!

    VastaKustuta
  2. Aww, aitäh Della! Ma ise üldse unustasin efektseina mainida, aga väga terav silm, et märkasid! :) Selle kohta uurisime ka enne pikalt, et missugust stiili üldse kasutada. Kaalusime ka tapeeti, aga mõtlesime lõpuks, et kui kunagi on soov teist värvi värvida, siis lihtsam, kui seina pole vaja palju eelnevalt töödelda.

    VastaKustuta
  3. Vau, milline muutus!! Väga ilus tulemus :)

    VastaKustuta