SHOPPING YESTERDAY

Mõned armsad leiud Ülemistelt. Veetsin seal eile mõned tunnid ning ühtlasi ostsin ka mõned asjad. Mulle nii meeldivad H&M valged plätud....Mõned armsad leiud Ülemistelt. Veetsin seal eile mõned tunnid ning ühtlasi ostsin ka mõned asjad. Mulle nii meeldivad H&M valged plätud. Need on nii mugavad!!Kui sain nüüd õigesti aru, siis H&M-s ja Lindexis on selle nädala lõpuni kõik tooted poes -20%. Seega, kui kellelgi on soov sealt midagi endale krabada, siis hetkel on magus võimalus :)

Some cute finds from Ülemiste. Spent few hours there yesterday and picked up some things. I love these H&M white flip-flops. They are so comfy!!Eile avastasin ka NOBE Aloe Vera suhkruvaba joogi, mis minu jaoks on nagu õnnistus. Mulle väga meeldivad need erinevad aloe vera joogid, need on nii head, aga suure suhkrusisalduse tõttu hoian igasugustest ...maitselistest jookidest eemale. NOBE suhkruvaba Aloe Vera jook on endiselt magus, kuid sisaldab suhkruid 0g. Süsivesikuid seal samuti ei ole ja üks pudel sisaldab kõigest 10kcal.

//Yesterday I also discovered NOBE Aloe Vera sugarfree drink, which is like a blessing for me. I really like those aloe vera drinks, they are so good, but since they all contain so much sugar, I keep away. NOBE sugarfree Aloe Vera drink is still sweet, but doesn't contain any sugar or carbs and one bottle is only 10kcal.

0 kommentaari