SUNNY MONDAY

Käisime tüdrukutega Sushi Plazas söömas. Polnud nii ammu üksteist näinud. Õhtu oli lihtsalt imeline! Sushi Plazas olen juba käin...

Käisime tüdrukutega Sushi Plazas söömas. Polnud nii ammu üksteist näinud. Õhtu oli lihtsalt imeline!


Sushi Plazas olen juba käinud mitmeid kordi. Esimesel korral, kui käisin, pidin sõbrannat ootama umbes tund aega, lõpuks kui tellisime, toodi mulle sushi, mis oli kaunistatud südametega. Olin väga meelitatud, kuigi sõbranna kahjuks südameid ei saanud :( ..sellest hoolimata, emotsioon, mille sealt sain, jäi meelde ja see koht on olnud pärast seda üks lemmikutest. Muidu võib-olla ei mäletakski. Seega, tänud Sulle, kes Sa selle väikse žesti tegid :). Iga kord, kui seda kohta külastanud olen, olen jäänud rahule nii toidu kui ka teenindusega. Teenindus on minu jaoks väga oluline. Kui mulle ei meeldi, kuidas kliente koheldakse, siis ei lähe kunagi samasse kohta tagasi. Sushi Plazas on siiani aga kõik alati olnud naeratavad ja meeldivad. Ja toidud on ka väga head! Kuigi mulle meeldib Sushi Plaza, me siiski magustoitu seal ei söönud. Läksime hoopis Lyon kohvikusse, mis asub Viru Keskuses ja võtsime sealt kondiitriletist endale maitsvad koogid. Neil on väga head gluteenivabad koogid!

Selline õhtusöök on muidugi paras patt ja tuleb maha pidada suur võitlus laiskusega ning jooksma minna.. HOMME :)


Millised on Teie lemmikud söögikohad Tallinnas? Alati on hea teada, kus on hea kõhtu täis süüa :) Loodan, et teil on mõnus õhtu! Tundub, et blogisse hakkab rohkem inimesi liikuma. Palju armastust! :) See mulle meeldib! <3

//Had a dinner with my besties at Sushi Plaza today. Hadn't seen eachother for a while and it was wonderful! I've been at Sushi Plaza several times now. First time, I waited my friend for an hour or so and finally, when we ordered, the staff brought me sushi that was decorated with hearts.. It was really flattering, but sadly my friend didn't get any hearts :( ..Regardless, the emotion I got, was memorable and I've loved this place after that. Otherwize I maybe even wouldn't remember that place. So, thank you, whoever did this little thing :). As many times I've visited Sushi Plaza, I've always been satisfied with the food and with the service. I really care about the service. If I don't like, how the staff treats their clients, I never go back again. But in Sushi Plaza, they are always smiling and very kind. And the food is really good!

Though I really like that place, we didn't have our desserts there. Instead we went to Cafe Lyon at Viru Centre and took some cakes and drinks from the pastry desk. They have really good gluten-free cakes!

That kind of dinner is a BIG sin and now need to have a big fight with lazyness and go running.. TOMORROW :)
Which are your favourite places to eat in Tallinn (If you have been there)? Please let me know below. It's always nice to know, where I can eat good food :)
Hope you guys have a cozy night, feels like there’s a lot of love coming here on the blog! I like it! <3

0 kommentaari