VOICE NOT AN ECHO

Liblikpross on minu jaoks kindlasti midagi uut, kuna tavaliselt lilli-liblikaid ei kanna. Küll aga liigutasid mind need armsad liblikad,...

Liblikpross on minu jaoks kindlasti midagi uut, kuna tavaliselt lilli-liblikaid ei kanna. Küll aga liigutasid mind need armsad liblikad, mida leiate piltidelt. Kes oleks osanud arvata! :) Tegemist on ehtsast nahast käsitööna valminud ehtega. Aksessuaaride slogan "Be a voice, not an echo" omab minu jaoks tähendust samuti.

Mina leian, et elu on teekond ja me pole siia ilma sündinud OLEMA. Meie ülesanne on õppida ja kasvada meid ümbritseva elu vääriliseks. Mõnikord avastame, et elame autopiloodil. Lihtsalt kulgeme päevast-päeva, teeme samu asju ja kunagi ei kahtle endas, oma eesmärkides ja selles, KUIDAS me elu kogeme. Vägevad asjad ei sünni niisama. Ja see pole mingi elu, kui teed seda, mida Sulle öeldakse. Tuleb astuda välja oma mugavustsoonist. Teha midagi teisiti, võtta riske. Olla keegi, mitte lihtsalt üks kellestki! Nagu ka liblika puhul, naudime me tema ilu, kuid harva tunnistame endale neid muutusi, mida liblikas selle ilu saavutamiseks on pidanud läbima. Ükskord möödub tõuguks olemise periood ja tuleb tiibade sirutamise aeg! Ära lepi vähemaga!

Need armsad liblikad saatis meile (mulle ja ühele mulle väga olulisele inimesele) lahke Mari, kes on ühtlasi ka liblikate autor. Aitäh meie poolt! Kohe-kohe on saadaval uus kollektsioon ka KUMA koduleheküljel getkuma.com.

Kaunist emadepäeva kõigile homseks!! :)

Butterfly brooch is something new to me, since I don't wear flowers and butterflies so often. But those butterflies you find on the pictures, touched me. Who would have thought!? :) They're premium leather and hand-made accessories. Slogan "Be a voice not an echo" is relevant for me also.

I believe that life is a journey and we are not meant to just BE. We must learn and keep growing as life changes around us. Sometimes we find ourselves living our lives on auto pilot. Just living from day to day, doing same things over and over again and never questioning ourselves, our bigger goals and HOW we experience life. Magic does not happen on auto pilot. And life won't happen while we let others make decisions for us. Need to step out from our comfort zone. Do something differently, take a risk. Be someone, not anyone! As with butterflies, we enjoy their beauty, but rarely admit the changes it has gone through to achieve that. Once, time as a caterpillar will expire and it's time for spreading our wings! Refuse to settle for anything less!

Those cute butterflies were sent to us (me and a very important person of mine) by generous Mari, who is also the designer of kuma butterflies. Thank you! KUMA's new collection will be available soon @ getkuma.com.
2 kommentaari

  1. Donna Louise10. mai 2015 18:19

    Very beautiful and your images are gorgeous x

    http://www.thestylemma.com/looks/chambray-jumpsuit

    VastaKustuta
  2. Thank you, Donna! I looked your blog also! Very inspirational 👍🏻

    VastaKustuta