RAININ'

Nunii... täna siis juhtus meil "väike" õnnetus. Tulime pikalt päevalt koju ja avastasime köögipõrandal uputuse. Hoovihm oli sa...Nunii... täna siis juhtus meil "väike" õnnetus. Tulime pikalt päevalt koju ja avastasime köögipõrandal uputuse. Hoovihm oli sadanud otse aknast kööki :( õhhh! Üks köögi toolidest sai kahjustada ja mis olulisem, põrand!!! Võib-olla katab mingi osa kindlustus, võib-olla mitte... ikkagi ootab meid ees väga palju tööd :( Vahepeal on küll tunne, et liigume kaks sammu edasi ja üks samm tagasi. Teine kord juba, kui tuleb põrand üles võtta.. sama pidime ka ehituse algfaasis tegema vannitoas. See on nii väsitav.

Üritan olla positiivne ja see on vahel nii raske... Kasvatan paksu nahka, selliseid asju ju ikka juhtub!

So today.... we had an accident. Got home after a long day and there was flood allover our kitchen. Rain shower poured right from the window. Arghh!!! Our kitchen stool and floor were damaged. Maybe insurance will cover some of it, maybe not... nevertheless we have lot's of work to do :(
It feels sometimes that we move two steps forward and then one step back. Second time tearing our floor up and also did the same before in the bathroom. This is so exhausting.
Trying to be positive, which is really hard sometimes... I guess growing myself a thicker skin... these things happen you know!

2 kommentaari

 1. Õhhh! Ma tean täpselt seda tunnet. Esimesel Tallinna-aastal juhtus mu korteris nii palju äpardusi ja tean täpselt seda uppuva köögi vaatepilti. Kui viitsid pilgu peale visata, siis mul on see jubedus isegi vanasse blogisse talletunud... -http://sandrelle.blogspot.com/2012/10/korterisaaga-jatk-veeuputus.html

  Seik oli küll pisut teine, aga ikka. I feel you, Mai (ma nii tahaks Sulle Maipõrrrrrrnikas praegu öelda ja pai teha :D), I feel.

  Jõudu-jaksu teile ja loodan, et kindlustus toob häid uudiseid!

  VastaKustuta
 2. Aitäh Sandra armsate sõnade eest. Homme tullakse meil kindlustusest kahjustusi üle hindama, siis saame teada, mis edasi. Loodetavasti läheb kõik hästi ja saame kodu korda.

  Soovitan kõigil kindlustus teha, sest õnnetus ei hüüa tulles ja meie kodukindlustus kaitseb ühtlasi ka vara, mis korteris on. See on väike summa, mida iga kuu maksta, et õnnetuse korral saada vajalikku abi. Fotokas oli mul ka akna juures, ÕNNEKS pääses vihmast!! Oleks võinud minna ka teisiti...

  VastaKustuta