CITYBREAK

Veetsime M-ga väikse puhkuse Eestis rännates. Alustasime Nõvast ja kohe sinna jõudes kasutasime ära mõnusat õhtuvalgust ja klõpsasime kiirel...

Veetsime M-ga väikse puhkuse Eestis rännates. Alustasime Nõvast ja kohe sinna jõudes kasutasime ära mõnusat õhtuvalgust ja klõpsasime kiirelt paar pilti minu talvel ostetud Nelly kleidist. Kleit on väga mõnus, pehme ja venib supperhästi. Ideaalne pikkadeks autosõitudeks, kuna ei kortsu ja samas laseb piisavalt õhku läbi. Sarnaseid leiate veel siit ja siit. Oli mõnus vahepeal eemal olla ja lihtsalt kaunist loodust ja lõppude lõpuks ka sooja suve nautida! PS! Nõvasse soovitame minna pigem nädala sees, sest nädalavahetusel on seal hullumaja :)

Tegime palju pilte ka mujal, seega on oodata lähiajal veel postitusi :)

We spent a little vacation with M by travelling through Estonia. Started from Nõva and right as we arrived, we took some photos with this gorgeous evening light of my Nelly dress. Dress is very comfortable, soft and super stretchy. Perfect for long rides since it won't crease and breathes just enough. Similar dresses you can find here and here. It was a nice getaway and we enjoyed beautiful nature and finally a warm summer weather! PS! When you're planning on going to Nõva, consider weekdays, because weekends are crazy crowded :)

We made lots of pictures elsewhere too and I'll show you them soon! :)

2 kommentaari

  1. Maria Pettersson11. juuli 2015 21:23

    Wonderful pictures :D

    http://headoverheals.blogg.se

    VastaKustuta