MILITARY GREEN WEDDING GUEST

01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 Niisiis... pulmahooaeg, jah?! :) Sel aastal on ka minul privileeg olla tunnistajaks abieluliidu sõlmimise...01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06


Niisiis... pulmahooaeg, jah?! :) Sel aastal on ka minul privileeg olla tunnistajaks abieluliidu sõlmimisel ning olen juba pikalt pead vaevanud, mida sel tähtsal päeval selga panna. Kuna valget ilmselgelt selga panna ei saa ja ka must on välistatud, otsustasin militaarrohelise kasuks. Põhjusi selleks mitmeid. Esiteks, on pulma teemavärv roheline. Teiseks, kamoroheline mätsib hästi minu silmaväviga. Ja kolmandaks.. kleit, mis lõike poolest sobis, oli ainult seda värvi.

Kuidas aga üles vuntsida militaarrohelist kleiti nii, et see näeks välja elegantne ja sobilik pulma selga panemiseks? Mina otsustasin seda teha kuldsete detailide ja leopardimustriga. Kingade osas veel kahtlen, kas musta värvi veidi paksema kontsaga, või olla veidi julgem, ja panna jalga kuldsed kontsad.. PS! kindlasti tuleb arvestada, et augustikuu õhtud võivad olla jahedad ja pühakotta ei ole sobilik minna paljaste õlgadega... niiet komplekti tuleb lisada ka sall või jakk!

Mõned trikid, kuidas otsustasin, kas kleit sellise sündmuse jaoks sobilik...
1. ei ole sobilik kanda valget (ilmselgelt!)
2. ... või musta (tegemist ju suveüritusega ja veel pulmaga!!)
3. mini kleidi asemel eelista põlvedeni või pikemat kleiti veidi paljastud ülaosaga (kas dekoltee või selg, aga mitte mõlemad korraga)
5. kui peol mängitakse mänge, peab riietusega ka selleks valmis olema :)
6. materjal võiks olla kõike muud kui puuvill või linane
7. kleidile peab sobima peale jakk (alt laiad ja maani kleidid seetõttu ei tulnud kõne alla)

Mis Teie arvate, kas nii sobib pulma minna ja mida selles komplektis muudaksite? :)

So, it's wedding season, right!? :) This year I have a privilege to be a witness of a wedding ceremony and I've been puzzling what to wear. Since there is no way I'm going to wear white and black, I decided to go for military green. Several reasons why.. First, wedding's theme colour is green. Second, camouflage green suits my eyecolor best. Third, dress that was perfect on fit, was only in this color.

But how do I dress up a military green dress for a wedding? I decided to vamp up with gold details and leopard print. I am in between black wide heels and golden pumps, but I'll decide that on the actual day! PS! defenitely need to consider, that august nights are chilly and it's not nice to go to church with bare shoulders... so this outfit defenitely needs a scarf or a jacket!

Few tricks, how I decided, if that dress is proper for wedding...
1. avoid white dress (yes, indeed!)
2. ... or black (it's summer event and it's A WEDDING)
3. instead of a mini dress, opt for dress that reaches your knee or even longer with a sexy top (front or back, but not both)
4. if there are going to be game-playing, you need to be prepared for that :)
6. fabric must be something besides cotton and linen
7. must look good with a jacket

So what do you think? Would you go on a wedding like that and what would you change on this outfit? :)

1 kommentaari