BODY MOISTURE

Mõni aeg tagasi sain proovida Collistari kehakoorija ja tselluliidivastase seerumi testerit. Mulle meeldis lõhn ja see jäi kuidagi hästi mee...

Mõni aeg tagasi sain proovida Collistari kehakoorija ja tselluliidivastase seerumi testerit. Mulle meeldis lõhn ja see jäi kuidagi hästi meelde ja tooted tundusid üllatavalt head. Seega otsustasin need endale tellida.

Ma ei kasuta tavaliselt kehakreeme, losjoone, spreisid jne, sest nende lõhn on minu jaoks õudne. Nad kleepuvad, ei imendu hästi või on niisama tüütud kasutada. Mul ei ole kodus ühtegi käte- ega kehakreemi, näokreemi asemel on mul toitev õli, huulepalsameid ka pole jne. Poputan tavaliselt rohkem oma juukseid (juuste toodetest on minu lemmikud joico k-pak, vaieldamatu lemmik living proof "no frizz" seeria ja muidugi tooniv mask KC Proffessionalilt) ja vähem oma nahka.

Kuna see Collistari kehakoorija ja seerum oma pisikestes testerites mulle päriselt ka meeldisid, siis see on juba piisav põhjus, miks üks kord üle väga pika aja oma nahka hellitada ja suured potsikud osta :) Levelzone'is oli tol hetkel hind soodsaim, seepärast tellisin sealt. Praeguseks on kahjuks hinnad märgatavalt tõusnud... ei tea, mis selle põhjuseks võib olla.

Collistar Body Super-Moisturizing Toning Hydro-Spray 200ml - 17,95 € (enne 16,16 €)
Kuna mu jalad on enamasti kuivad (vb peamiselt kilpnäärme probleemide tõttu), siis on hea, kui neid saab kiirelt niisutada. Sprei-variant iseenesest ongi kõige parem variant, ei pea kreemipotsikutega jändama. KUIGI... tegelikult ma ei olegi seda eriti kasutanud, sest järgmine toode nimekirjas niisutab jalad pikaks ajaks ja kaob point kasutada sellele veel ekstra mingit pihustit. Not impressed... 


Collistar Body Intensive Anticellulite Serum 200ml - 31,95 € (enne ~28 €)
Hästi vedela koostisega, imendub kiiresti ja jätab naha niisutatuks. Ei oska tselluliidivastast efektiivsust hinnata, aga nahk on üleüldiselt veidi siledam ja toidetud ja seda kuni järgmise pesukorrani. Ei kleepu, mis on minu jaoks suur pluss, kuigi käed tahan ikka pärast kreemitamist puhtaks pesta. 

Collistar Talasso Scrub Anti-Acqua 700g - 32,99 € (enne 29,69 €)
Nendest kõigist kõige parem! Nii mõnusa lõhnaga, eriti pärast seda, kui oled kõik maha loputanud ja lõhnast nahal järgi kerge aroom. Kristallid, mis nahka koorivad, on samuti efektiivsemad teistest kehakoorijatest, mida olen proovinud. See ei anna kuivale nahale armu ja pärast koorimist on nahk päriselt ka sile. Tundlikuma nahaga naistele võib toode olla aga liiga karm. Toode sisaldab toitvaid õlisid, mis jätavad naha mõnusalt sillerdama :) NB! Sisaldab soolasid, mistõttu ei ole soovitatav kasutamiseks kahjustunud nahal (nt pärast raseerimist). Valu on peaaegu väljakannatamatu (järgi proovitud).

Kas Teil on ka mõni ilutoode, mille olete avastanud testerit proovides? Minuga ei juhtu seda tihti, olin üsna skeptiline enne proovimist... :)

0 kommentaari