BATHROOM UPDATE

Varsti kirjutan Teile täpsemalt meie korterist, mis kohe-kohe valmis saab. Eesmärk on kogu remont ja sisustus lõpetada kuupäevaks 15. august...Varsti kirjutan Teile täpsemalt meie korterist, mis kohe-kohe valmis saab. Eesmärk on kogu remont ja sisustus lõpetada kuupäevaks 15. august. Täpsemalt, miks just see kuupäev, kirjutan hiljem. Seniks aga saate ideid koguda paarilt pildilt meie vast valminud valamukapist (ärge pange tähele meie roosasid rätikuid ja sinist vaipa.. need vahetame välja niipea kui võimalik :D)

//Soon I'll be writing you about our apartment, that will be ready any day. Our purpose is to finish all the remodeling and constructions by 15. august. Why then, I'll tell you later. Until that you may be inspired by few photos of our bathroom vanity (don't mind our colourful bath towels and carpet... these are going to be replaced as soon as possible :D)

Follow me on:
Facebook | Bloglovin' | Pinterest | Instagram | Blogger

14 kommentaari

 1. I'm loving the modern and simplicity of this bathroom! Well done!

  x Sarah
  http://www.bohochiccafe.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Thank you Sarah! We didn't have much room, so we had to compromise a lot. This is what turnet out and we are loving it.
   You can also see how our apartment looked before (here http://www.sincerelybitter.com/2015/05/our-dining-room-extreme-makeover.html). Pretty drastic change. Hope it inspires you too!

   Kustuta
 2. Wow such a stylish bathroom! I love the dark walls and floor.

  xoxo, Christina

  Stray Birds and Lavender

  VastaKustuta
 3. Nii tore on kellegi valmis vannituba vaadata. Ise olen hetkel vannitoaplaate valimas :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oo, kui kift! Anna kindlasti teada, milliste kasuks otsustasid, kui valik tehtud! Tore oleks inspiratsiooni järgmise kodu jaoks koguda :)

   Kustuta
 4. Love the way you organised! Great post!
  xx
  Mademoiselle Coconath
  http://mllecoconath.com

  VastaKustuta
 5. Väga lahe vann tundub olevat! :)

  VastaKustuta
 6. Ma mõned tunnid tagasi avastasin su blogi ja olen täiesti lummatud! Kavatsen siin veel nii mõnedki tunnid veeta ;)

  Kommenteerin just selle postituse all, sest see remont on ikka üks hingelähedane teema hetkel. Näiteks ilma liialdamata võin väita, et ootan vannituppa valamukappi rohkem kui selleaastaseid jõule :P Ootan juba huviga postitusi teie korterist!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi Laura.. loodan, et leiad siit veel palju, millest inspiratsiooni saada ja et tuled ikka tagasi lugema :)

   Mis valamukappi puudutab, siis meil kulus kapi paigaldamiseni natuke üle aasta... Loodan siiralt, et Sinul nii kaua ei lähe! :)

   Kustuta