NAIL POLISH - CALIFORNIA DAYDREAMIN'

Mul sai küünelakk otsa (võite naerda... :D on ka asi, millest blogis teada anda). Lihtsalt tavaliselt juhtub seda ainult Sally Hans...Mul sai küünelakk otsa (võite naerda... :D on ka asi, millest blogis teada anda). Lihtsalt tavaliselt juhtub seda ainult Sally Hanseni Big Shiny Top Coat'iga, mida mul on vähemalt kulunud juba 4 pudelit. Värvilised küünelakid kuivavad alati enne ära, kui jõuan nad ära kasutada. Seekord aga sai otsa LCN küünelakk California Daydreamin'... Üldiselt olen ma LCN küünelakkides alati pettunud olnud, sest nad ei kata ühe-kahe kihiga hästi ja kui kanda peale rohkem, siis minul kuivavad kehvasti (vb sellepärast, et nad on ainult taimsetest koostisainetest ja gluteenivabad jne). Aga selle küünelaki juurde tõmbas mind merekarbine toon. Olen kasutanud juuli ja augustikuu jooksul pudeli tilgatuks, nüüd on väike kiusatus minna ja osta endale uus pudel (ilmselt sügise tulekul ei ole heleroosa kõige parem mõte).

California Daydreamin' meenutab mulle sellist päikselist merekarbi roosakat tooni, mis on heleroosa, aga samas mõne nurga alt oleks nagu valge. Ja mis kõige mõnusam, see püüab valguskiiri nagu magnet ja hämaras tundub kohe eriti kärts! Mitu korda küsiti mu käest, et kas mul jälle kunstküüned, aga ei.. ei ole. See on mu uus küünelakk! Et saavutada pildil olevat tooni, kandsin küüntele 2 kihti ja läike saamiseks veel viimasena Sally Hanseni kiiresti kuivavat Big Shiny Top Coat'i.

Pildid tegin siis kui mul see esialgne vaimustus tekkis ja ütlen ausalt, et tooni oli üsna raske pildile saada. Tundub, et iga nurga pealt on veidi erinev ja valgusest oleneb ka palju.

// My nail polish ran out (you may laugh :D ..what a thing to talk about on my blog). It's just that... it only happens with Sally Hansen's Big Shiny Top Coat, which I've probably used over 4bottles. This time it happened with LCN nail polish named California Dreamin'... Usually I don't like LCN nail polishes, because they are too transluscent and to get a good coverage, I'll have to put on more than two coats. And it takes AGES to dry (maybe because they are vegetarian and gluten free etc). But this time... this color just was too pretty to walk away and I didn't disappoint. I've used it from july to august and bottle is totally empty. Now I'm tempted to go and buy a new one (but it's probably not a good idea to wear pink in the autumn).

California Daydreamin' reminds me of this sunny shell pink, which is light pink but on some angles almost like white. And it catches light like a magnet, which makes it a bit brighter in the dark. I've been asked several times if I have acrylic nails again, but no... it's my new nail polish! I applied two coats and covered it wiht Sally Hansen's Big Shiny top Coat.

I took pictures when I had my first ardor and if I'm honest, this colour is really hard to photograph. It seems a bit different from every angle.


Milline on Sinu lemmik küünelakk? Kas on mingid toonid, mis sügise tulekul hakkavad rohkem meeldima või tähelepanu köitma? Vaata ka minu eelmist postitust küünetrendide kohta sel sügisel SIIT.
Kui Postitus Teile meeldis ja tahate, et selliseid tuleks veel, siis kindlasti jätke selle kohta märge kommentaarides :)

//Which is your favourite nail polish at the moment? Do you have some favourites for this fall?Definitely check out my last post about nail polish trends in this autumn HERE.
If you liked this post and would like to have more like these, then leave a comment below :)

2 kommentaari

  1. Selline nude on nii kena! Minu üks lemmikuid!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Jaa, eksju! Lisaks veel sellised pruunikad ja sügavpunased toonid on ilusad :)

      Kustuta