CITYBREAK VOL 2 - RUMMU

dress from Nelly.com (very similar here ) | shoes from zara (very similar here ) bag from zara (similar here ) Siin on mõned ...dress from Nelly.com (very similar here) | shoes from zara (very similar here)
bag from zara (similar here)

Siin on mõned pildid, mida lubasin Teiega jagada eelmisel kuul juba... (postitust selle kohta saate lugeda siit). Pildid on meie lühikesest ja mõnusast tripist. Ei õnnestunud neid enne üles panna, sest tööd oli palju ja siis läks täiesti meelest ära. Mul on hea meel, et lõpuks ikka meelde tuli! :)
Meil oli väljasõidul väga mõnus! Sõitsime Nõvasse, teel sinna sai läbi hüpatud ka Rummust, polnud seal kunagi varem käinud, kuigi mööda sõitnud olime mitu korda. Avastasime puht juhuslikult tänu Waze-ile! :D

Reisi jooksul hüppasime läbi ka Pärnust, saime rannas peesitada ja muidugi Martin suutis ennast ära põletada. Siinkohal ütlen, kui oluline on päikesekreemi kasutamine ja selle sisse hõõrumine kogu keha ulatuses. Martinil on üsna tundlik nahk, mistõttu võtsin talle spf 50-se. Kuna ta ise kreemidesse eriti ei usu, mätsis ta üsna suvaliselt kreemi kõhule. Valusa õppetunni näol sai sellest loomulikult ilusad päevitusrandid, mis meenutavad pigem pigmendilaike. Lisaks ka ühe ilusa käejälje, sest ta ei uskunud, et spf 50 midagi tähendab :)

Ilm oli nendel päevadel võrraatuuu!! Pole midagi paremat kui jäta maha kõik see stress ja lihtsalt minna ära, olla eemal Internetist ja arvutist ja lihtsalt veeta lõbusalt aega!

Loodan, et enne kui suvi läbi saab, õnnestub meil veel korra väiksele reisile minna! ♥


// These are some pictures I promised last month (you can read previous post about this trip from here) of a short yet cozy weekend out through Estonia! Couldn't put pictures up because I had much work to do and then I totally forgot about them. I’m glad, I finally remembered! :)
We had a really nice time! There’s nothing better than to let go of all the stress here and go out, be without Internet and my computer and just hang out and have a bliss!

Pictures are made in Rummu, Estonia.

I hope we can go traveling one more time before summer’s over! ♥

Follow me on:

12 kommentaari

 1. Beautiful photos, what a view!
  You look lovely in that dress.
  Maybe we could affiliate? <3
  Follow me = follow back

  Isabelle.
  modellabella blog NEW POST

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Thank you Isabelle! I sent you an e-mail. Hope you'll see it! You have a lovely blog! :)

   Kustuta
 2. Love the place, bag and dress too!
  http://sunmoonstyle.blogspot.co.at/

  VastaKustuta
 3. Mai beautiful place!!!!
  follow me from Colombia- Argentina
  www.esteesmilook.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Thank you, Paola! You have a really nice blog. Defenitely will follow you!!

   Kustuta
 4. Muy bonita y tus fotos preciosas!!

  Un beso,
  http://www.entreapuntesytela.com/

  VastaKustuta
 5. gorgeous!!

  xx,
  Sarah
  www.fashioncatapult.com

  VastaKustuta
 6. Pretty outfit and scenery!

  Agnes x

  http://blvckbee.com

  VastaKustuta