APARTMENT UPDATE

Väike korteri update. Kuna meil siin juba üle aasta käib korralik ehitamine ja korteri sisustamine, siis on tavaks saanud aeg-ajalt näidat...Väike korteri update. Kuna meil siin juba üle aasta käib korralik ehitamine ja korteri sisustamine, siis on tavaks saanud aeg-ajalt näidata, mis hetkel toimub. Nagu kirjeldasin varasemas postituses (siin), juhtus meil väike õnnetus, mistõttu pidime kogu korteri põranda vahepeal välja vahetama. See sai kenasti tehtud. Meil on suur rõõm, et see HULL päev möödas on ja et oleme saanud pärast seda korteri ehitamisega jätkata. Kõik on peaaegu valmis ja varsti võime šampuse pudelilt korgi maha lüüa :)

Me ei hakka kirjutama pikka postitust selle kohta, kust midagi saime või kuidas miski sündis.. sest ausalt öeldes on aasta väga pikk aeg, mida niimoodi kergelt kokku võtta. Niisiis vastame hoopis hea meelega Teie küsimustele (võib-olla siis teha selle kohta eraldi postitus). Niiet, kui on korteri või selle ehitamise kohta mingisuguseid küsimusi, küsi julgelt! Oleme teinud pm kõik otsast lõpuni ise ja ehk oskame nõu anda :)

//Quick apartment update. Since we've been remodeling and furnishing for a whole year now, it's become like a tradition to show you how this is all going. As I sayd before (here), we had a little accident, which is why we had to replace the whole flooring. This is now done. We are sooo happy, that this CRAZY day is behind us and that we were able to continue with our apartment. It's all almost ready.. only few tiny touches and soon we'll be able to celebrate :)

We are not going to write a long post about where we got something or how things came out like they did, because a year is a long time to sum up in one post. So, instead we'll be happy to answer your questions (maybe weĺl make a post about that). So, if you have any questions regarding our apartment or it's remodeling/furnishing, go ahead! Ask! :) We've done almost everything by ourselves from scratch and maybe we can give some advice :)17 kommentaari

 1. Mulle väga meeldib see tume vannituba ja sööginurk. Mõnusa tunnetusega korter tundub teil olevat! :)

  VastaKustuta
 2. Tere! Kas tohib küsida, kust diivan pärineb? Väga ilus kodu on!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Diivani algselt leidsime ON24 lehelt, aga nägime seal kuskil toote kõrval, et diivanit toodab kohalik mööblifirma. Seepärast sealt ei tellinud ja pöördusime otse tootja poole (saime kiiremini kätte ja ei pidanud transpordi pärast muretsema). Tootja on Mööbel Sinule (http://moobelsinule.ee/) ja mudel on Arabella. Saime valida ise kattematerjali (ka lahtikäivale magamise osale).

   Kustuta
 3. Nonii, millal küllakutset oodata võib? (:

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Merlin, oled alati oodatud! Sa siis ei tea, et sõbrad tulevad kutsumata? :) Ütle ainult, et tuled ja ma panen midagi maitsvat ahju!

   Kustuta
 4. Kõik on väga-väga ilus ja maitsekas. Kas tohib küsida helehalli värvi kohta elutoas ja köögis? Millega on tegu ja kust seda on võimalik osta?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Seinad värvisin kahe värvi ja rulliga. Värvialusele panin siis pool tumedamat värvi ja pool heledamat (kõrvale, mitte üksteise peale). Siis kui rulli läbi lasin, jäi pool rulli tume, pool hele. Ja siis risti-rästi värvisin seinad ära nii, et värv mingil määral segunes. Väga põnev protsess oli ja tulemus jäi kohati nagu tapeet, kohati nagu kivisein.. ühesõnaga, väga kift! Ise olen nii harjunud, et ei pane enam tähelegi, aga kõik koguaeg küsivad, et mismoodi see saavutatud on :)
   Värvid, mida kasutasime:
   http://www.vivacolor.ee/varvikaardid/natural-color-system/#S 0502-R50B
   http://www.vivacolor.ee/varvikaardid/natural-color-system/#S 1502-R50B

   Kustuta
 5. Love the gold lights over the kitchen table and I'm really drooling over the bathroom!

  Jessie

  www.dressdinedwell.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Thank you Jessie! We were searching for good lamps for great price... and realized, that it's impossible to find ones that meet our requirements. Then we made those lights ourselves. I designed. Martin welded and drilled and then painted it gold. Really heavy and strong lamps. :)

   Kustuta
 6. Mulle ka niii meeldib te kodu! Need hallid seinad, kihvtid lambid ning kaval kontorinurgake, väga mõnus! :)

  www.dodolce.com

  VastaKustuta
 7. Väga ilus korter! Kas köögis tagaseina plaadid on ostetud Notost :P?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Köögi seinaplaadid on tellitud tegelikult Soomest, K-Rautast.

   https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.k-rauta.fi%2Frautakauppa%2Fsisustus%2Flaatoitus%2Fsein%25C3%25A4laatat%2Fsein%25C3%25A4laatta-primus-10x20-valkoinen-kiilt%25C3%25A4v%25C3%25A4-fasetti&h=fAQE-VNpZ

   Kustuta
 8. Tere!

  Mis ilusa korteri leidsin juhuslikult googeldades!:) Mulle jäi silma, et köögi ja telekaseina nurgas on miskine puitäär. Ma ise mõtlesin enda kodu lahtiste nurkade kaitseks samuti taolised puitprussid panna, kuid mõtlen, kas nii üldse tehakse ja kas nii on võimalik. Kas sinul on need korteri konstruktsiooni osa või oled samuti ise paigaldanud? Viimasel juhul: kas kõveraks ei ole puit läinud?

  VastaKustuta
 9. Tere-tere! ;) Ei ole konstruktsiooni osa. Soovisime nurki kaitsta tugevama koormuse eest kuna need on sellised kohad, mis saavad nö kõige rohkem vatti. Me liimisime sellise U kujulise "prussi" nurkade kaitseks. Tal on konstruktsioon endal olemas ja kõveraks ei kuivanud.

  VastaKustuta