BEAUTY GAME CHANGERS

Ma olen nii elevil! Täiendasin oma meigikollektsiooni paari uue tootega. Tegin ostu Liberty e-poest. Mu pakike saabus Inglismaalt ja seda j...Ma olen nii elevil! Täiendasin oma meigikollektsiooni paari uue tootega. Tegin ostu Liberty e-poest. Mu pakike saabus Inglismaalt ja seda juba 3 päevaga.

Mul pole kunagi olnud korralikku jumestuskreemi. Mul on 3, kõik toonid täiesti valed või tekitavad punne jne. Mul on kollakas hele nahatoon, mistõttu on väga raske leida õiget tooni. Aasta tagasi sain erilise pettumuse osaliseks, kui ostsin MAC'i Studio Fix'i, mis oli ühtlasi ka päris krõbeda hinnaga. Kaubamaja klienditeenindaja valis mulle nende laiast toonivalikust minu naha jaoks "õige" tooni, mis osutus kodus peale kandes täiesti punakaks ja muidugi tekitas ka punne. Tundub kuidagi kuiv ja ei püsi minul üldse peal. Sellest hetkest otsustasin, et edaspidi valin endale jumestustooteid ise. Nüüd olen ilma korraliku jumestuskreemita olnud juba pikka aega ja kasutanud enamjaolt lihtsalt peitekreemi :(

// I'm sooo exciteeed!! I supplied my makeup collection (which is way toooo small) with few new products. I made a purchase from Liberty store. My package arrived from England and it came only 3 days!I've never had a good foundation. I had 3, all of them with wrong colours and some of them made my skin crazy. I have a yellowish light skintone and I have a really hard time finding the right colour. A year ago I really disappointed, when I bought an expensive one from MAC. Customer service lady picked a "right" colour for me which ended up making my face look red and I also got pimples from it. It's seems really dry and doesn't stay on at all. So, now won't ask help from ANYONE, when it comes to my make-up. I've been without a nice foundation creme for so long and mostly been using only a concealer :(Niisiis olen jumestustoodete jaoks raha kõrvale pannud ja mõtlesin nüüd aasta hiljem, et hakkan uuesti otsima. Analüüsisin MAC'i jumestuskreemide tabeli põhjal, missugune toon mulle peaks sobima arvestades eelmist valet valikut (tabel siin) ja kuna NARS'i jumestuskreem on väga haibitud ja tuntud selle kollakamate toonide poolest, siis mõtlesin otsida selle MAC-i vaste (seda tegin siin). Muidugi kasutasin veel kõikvõimsa youtube'i abi, arvustusi ja swatche jne..

Ma arvan, et minu jumestuskreemide ostmisele võib joone alla tõmmata väga pikaks ajaks. NARS'i oma ei ole üldse mitte odavam kui MAC'i oma, aga toon on ideaalne ja tumedusaste minu näol nagu minu oma nahk! Valisin siis Fiji.

//So I've been putting money aside for buying makeup stuff and thought now is the time to buy a new one! I looked up my actual colour by analysing MAC foundation table here and then searched for a NARS match here. So that I could be sure I'm buying the right colour. Ofcourse I used the help of the allmighty Youtube by viewing reviews and swatches.

I think my limit on purchasing foundations is now exceeded for a long time now. This NARS foundation in Fiji is perfect on my face, was a really good purchase and a big game changer!!
Muidugi, kuna postikulu oli 15 naela, siis ei piirdunud ühe tootega. Valisin Liberty'st välja ka juba mõned jõulukingid (kunagi pole liiga vara). Muuhulgas võtsin endale ka valgustpeegeldavad puudrid Hourglassilt toonis Diffused Light ja Dim Light. NEED ON IMELISED! Tegemist siis puudriga, mis tekitab teatud valgusefekte. See ei ole päris highlighter, kuigi mõned seda nii nimetavad. Puudrid on üsna suures karbis ja kulub vähe, seega pean nendega aastaid kenasti vastu.

Sain ka 30 naela soodustust koodiga 30OFFAW15. Nad võtsid minult kahjuks summa kaks korda. Loodan, et saan selle asja joonde, ei tahaks topelt küll maksta :(

Kas oled neid tooteid proovinud? Kas jäid rahule? Kas Sul on ka ilu- või meigitooteid, mis on täielikult Sinu meigirutiini muutnud ja ühtlasi muutnud ka jumestuse lõpptulemust?

//Ofcourse since shipping was 15 pounds, I didn't buy only NARS foundation. I also picked up some xmas presents (It's never too early) and few makeup items for myself like Hourglass Ambient Lighting Powder in Diffused Light and Dim Light. These are WONDERFUL!! It's a powder that's creating different kinds of light on your face. It's not a highlighter, although some call it like that. Powders are pretty big and it takes so little to apply, so I think they'll last for several years.

Also got a 30 pound discount with a code 30OFFAW15. They charged me twice, unfortunately. Hope I'll be able to get it right, wouldn't want to pay twice :(

Have you tried any of these products? Do you like them? Do you have beauty or makeup products that have totally changed your previous make-up routine and the way you look?
Siin (vasakul) kasutasin NARS jumestuskreemi ja Hourglass puudrit, nägu on särav ja sile. Ja paremal lihtsalt peitekreem ja ripsmetušš.

Olgu nüüd! Olge tublid ja paid ja mõnusat nädalavahetust Teile kõigile!!

//Here (left) is my face with NARS Sheer Glow foundation and Hourglass Ambient Powder on, so glowy and smooth. On the right, is my face with only concealer and mascara.

Ok. Be good and nice! And have a cozy weekend!!

8 kommentaari

 1. Sul on väga-väga stiilne ja kena blogi!

  VastaKustuta
 2. Ma leidsin nädal tagasi Narsi lehe, kust saadetakse tooteid ka Eestisse. Kui ostad üle 50 euro, on saatmine tasuta. Esimese Narsi ostsin ma Pariisist Sephorast ja kuna see sai otsa, olin väga rahul, et saan endale toote Eestisse tellida. Otsustasin osta juba tuttava tooni Mont Blanc ja Narsi uue jumestuskreemi. Ladusin need kõik korvi, lisasin ka pumba ja siis hakkas trall... Ei saanud ma kaardiga maksta. Neil see halb asi, et PayPal puudub täielikult. Sisestasin oma andmeid mitu korda ja lõpuks väsisin ära. Järgmisel päeval sama teema. Ei midagi. Nüüd lubas sõbranna selle hoopis reisilt tuua. Nars on üks neid jumestuskreeme, mis mul teiste seas peab olema. See on kindla peale minek. Fotomeigis kasutan seda sageli. Head valikud Sul!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Sa mõtled ilmselt seda lehte, eks? https://narscosmetics.eu/ ..oleksin ka sealt tellinud, aga sama jama. Pumpa tahaks pudelile väga, aga ei ole veel leidnud kohta, kust seda tellida/osta saaks.
   ASOS müüb ka NARS'i tooteid, aga seal ei ole Sheer Glow jumestuskreemi.

   Kustuta
  2. Jah, seesama lehekülg sõi isukalt mu närve :( Kuid aitäh info eest! Ma vaatan Asose üle.

   Kustuta
 3. So beautiful darling! :D

  http://fashionbyelin.se

  VastaKustuta
 4. Sattusin su blogi lehele täiesti juhuslikult ja aina loen ja loen :D Jõudsin lõpuks selle postituseni ja hakkasin väga kõva häälega naerma :D Minu lugu siis järgmine, tahtsin ka väga ära proovida MAC tooteid ehk siis täpsemalt samat jumekat (Studio FIX).
  MAC teenindaja Virus ütles mulle, et vau NW20 on TÄPSELT minu toon ja ideaalne jne
  Proovisin ja proovisin kodus ja no, ikka kuidagi roosakas mu näole ja tume ka.
  Läksin Rootsis MAC-i uut jumekat ostma ja teenindaja ütles kohe, et NW20 on liiga roosa mulle ja liiga tume.
  Proovis mu näole NC15 ja ideaalne. Selle ma ka ostsin ja olen ääretult rahul! NC on siis kollaka alatooniga (tundub sama nagu siin sul NARSi oma)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No vot. Tundub, et Eesti MAC letis tuleks klienditeenindaja välja vahetada. Liiga palju sarnaseid jutte juba kuulnud :(
   PS! Sinu juttu loeks nagu omaenda kogemuse kohta :D

   Kustuta