OOTD

Heihei! Jälle mina siin! Head neljapäeva!! Teisipäeval saime Sandraga  üle pika aja jälle kokku.. ja noh! Takistusi meie päeval oli pa...


Heihei! Jälle mina siin! Head neljapäeva!!

Teisipäeval saime Sandraga üle pika aja jälle kokku.. ja noh! Takistusi meie päeval oli palju, kuid siiski jäi sellest soe mälestus. Sandra on lihtsalt nii armas ja uudishimulik neiu, kellega on kerge suhelda! Ma ei räägi muidu palju (mõned inimesed arvavad kindlasti, et olen tumm), ent Sandra väidaks kindlasti vastupidist :)
Sandra oli nii lahke, et tegi paar outfiti pilti ka blogi jaoks (mina muidugi ka!). Kohtume täna jälle ja ka siis on ilmselt pilte oodata :)

//Hellooou!! It's me again! Happy thursday!!

On Tuesday we had a dinner with Sandra in a long time!! And well... there were lots of obstacles, but still I remember this night as a good one. Sandra is so sweet and curious girl and who's easy to talk to! I don't talk much (some may even say I am mute), but Sandra would defenitely argue on that ;)
She was so generous to take a few photos for blog (me too!). We'll meet again today and hopefully can take some photos too!
Leather jacket, trousers and shoes from Zara // Dune bag // peplum top from Lindex
9 kommentaari

 1. I'm loving the simplicity and even though i don't like pointy shoes - girl You rockin them! ;)

  Lots of love,
  Cathreen Selgis

  VastaKustuta
  Vastused
  1. aww, thank you Cathreen! You made me smile! ;)

   Kustuta
 2. such a great look

  http://carrieslifestyle.com
  Posts online about Beijing, Tahiti, Provence...

  VastaKustuta
 3. Ülituusad pildid! Ma nagu katkine plaat juba. :D

  VastaKustuta
 4. Mu Siiralt Mõru Mai! Sinuga on alati nii tore! Ei jõua uut kohtumist ära oodata!! Mul nii hea meel, et olemas oled. :*

  VastaKustuta
 5. And! You look So fab!!!

  VastaKustuta