NEW CANDLE SCENT - CHÉRIE

Ostsin endale lõhnaküünla. Ma üldiselt ei osta lõhnaküünlaid iseendale, vaid kellelegi kingiks. Aga seekord ma lihtsalt pidin. Joik, tänan...Ostsin endale lõhnaküünla. Ma üldiselt ei osta lõhnaküünlaid iseendale, vaid kellelegi kingiks. Aga seekord ma lihtsalt pidin. Joik, tänan Sind! Selles lõhnas on midagi, mida tahaksin, et leiduks minu parfüümis. Lõhn on kerge, magus ja õhuline. Lõhn meenutab mulle tõepoolest parfüümi. On tunda nii puuvilja noote kui ka lillelõhna. Ja muidugi patšulit... :)
Terve meie korter lõhnab selle järgi... mmm! (sorri, Martin)

//I bought a scented candle for myself. Usually I don't buy scented candles for myself, but as a gift for somebody else. But this time, I just had to. Thank you JOIK! This scent has something, I would love to smell from my perfume. It's light, sweet and airy. It really does remind me of a perfume.  You can feel fruit notes and also something floral in it. And ofcourse patchouli... :)
Now our whole apartment smells like it...mmm! (I'm so sorry, Martin)
3 kommentaari

  1. See jäi mulle ka poes silma.. või noh pigem ninna. Nii sõnuseletamatult hea :)

    VastaKustuta
  2. Nendel on nüüd samasuguse lõhnaga toa õhuvärskendajad. JOIKi peol tutvustati viie erineva lõhnaga ja mina langesin mandariini lõksu.

    VastaKustuta
  3. Proovi Lancome lõhna La vie est belle, see võiks sulle meeldida :)

    VastaKustuta